Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 mei | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 19313 VMHC Pollux JA1 15 14:30 15:30 uit -   info
Jongens A2 19310 Wateringse veld JA2 15 17:00 17:45 uit -   info
Jongens B1 20056 HC Ypenburg JB1 15:30 16:00 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Heren 1 (H1)
Jongens B2 20020 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2 45 11:15 12:30 uit -   info
Jongens C1 52883 HC Schiedam JC1 15 09:30 10:45 uit -   info
Jongens C2 52853 HV Bleiswijk JC2 45 11:15 12:30 uit -   info
Jongens D1 53316 HGC JD2 08:30 09:00 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Rajeck Massa (Jongens B1) en Joost Lagraauw (Jongens B1)
Jongens D2 53321 MHV Forcial JD1 12:30 13:00 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Frank Litjens (Jongens B1) en Matthias van der Linden (Jongens B1)

25 mei | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 21978 De Kieviten MA1 17:00 17:45 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Dames 1 (D1)
Meisjes A2 21910 Rijswijksche Hockey Club MA1 30 15:05 16:15 uit -   info
Meisjes A3 21908 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA3 45 09:30 10:45 uit -   info
Meisjes A4 21971 H.C. Derby MA4 14:15 14:45 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Dames 5 (d5 Js)
Meisjes B1 23683 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB1 11:45 12:30 Rabobank Veld (1)  info
Meisjes B2 23775 G.H.C. RAPID MB1 14:15 14:45 Veneco Veld (2)  info
Fluiten: Veterinnen A (va-d) Zondag
Meisjes B3 23783 Hockey Club Rotterdam MB7 30 15:00 16:00 uit -   info
Meisjes B4 23704 Wateringse veld MB2 15 10:00 10:45 uit -   info
Meisjes B5 23736 HGC MB7 12:30 13:00 Veneco Veld (2)  info
Meisjes B6 23669 G.H.C. RAPID MB5 45 10:45 12:00 uit -   info
Meisjes C1 54251 Leidse Hockey Club Roomburg MC1 13:30 14:15 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Annebel Beekenkamp (Meisjes A1 Zaal) en Dafne van Velden (Meisjes A1 Zaal)
Meisjes C2 53881 Klein Zwitserland MC4 45 11:00 12:30 uit -   info
Meisjes C3 54261 HC Pijnacker MC3 10:15 10:45 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Femke Babijn (Meisjes A1) en Linnea Verbeek (Meisjes A1 Zaal)
Meisjes C4 54385 HDS MC4 15 11:45 12:30 uit -   info
Meisjes C5 54712 HDS MC5 16:00 16:30 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Carola Dijkhuizen (Meisjes A4) en Amber Schmidt (Meisjes A4)
Meisjes C6 53578 L.S.C. ALECTO MC6 45 13:40 15:00 uit -   info
Meisjes D1 55603 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD2 45 09:15 10:45 uit -   info
Meisjes D2 55813 Hockey Club Rotterdam MD5 10:45 11:15 Veneco Veld (2)  info
Fluiten: Indie Lucardie (Meisjes B2 Zaal) en Lobke van de Beek (Meisjes B2)
Meisjes D3 56083 OMHC MD3 45 09:15 10:30 uit -   info
Meisjes D4 55973 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD4 30 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes D5 56278 Klein Zwitserland MD9 11:00 11:30 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Isabel van Daalen (Meisjes B2) en Bente Lokker (Meisjes B2)
Meisjes D6 56313 Wateringse veld MD4 17:15 17:45 Veneco Veld (2)  info
Fluiten: Finn Straver (Jongens B1) en Cas Zwinkels (Jongens B1)
Meisjes D7 56338 Hockeyclub Barendrecht MD8 15:45 16:15 Veneco Veld (2)  info
Fluiten: Carlijn Franken (Meisjes B1 Zaal) en Marloes Lem (Meisjes B1)


Quick Links

Agenda
21-5-2019 Evaluatiegesprekken Jongste Je
23-5-2019 Gesprek TC JJ - coaches JF1 +
26-5-2019 Vrijwilligers BBQ
27-5-2019 Evaluatiegesprekken ME8-tal
Hele agenda
Hoofdsponsoren