Organisatie
Algemeen Email sturen naar Algemeen  
  Fiona Buruma  Digitaaal wedstrijdformulier Senioren    0628229837
  Fiona Buruma  Digitaal wedstijdformulier Junioren    0628229837
  Fiona Buruma  Digitaal wedstrijdformulier Jongste Jeugd    0628229837
  Rinco Potman  Wedstrijdsecretariaat Senioren    0614277748
  Rinco Potman  Wedstrijdsecretariaat Junioren    0614277748
  Iris Vermeer  Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd    06-41399671
  Conny van Duijn  Foto aanwezig Ledenadministratie    0174-628151
  Vincent Dekker  Onderhoud gebouw    06-53810937
  Rinco Potman  Uitgifte tags    0614277748
Beheerder  
  Rinco Potman  Beheerder    0614277748
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
  Maarten van der Starre  Foto aanwezig Voorzitter   
  Martin Tulen  Vice Voorzitter    0174382088
  Diana Hofland  Secretaris    0174610790
  Martin Tulen  Organisatorische zaken    0174382088
  Wilbert Litjens  Hockey Technische Zaken   
  Martin van Rijswijk  PR en communicatie    0634502986
Organisatie en Structuur   
  Ralf Radermacher  Vrijwilligersorganisatie   
Commissie Activiteiten Email sturen naar Commissie Activiteiten  
  Tamara van Gijn  Algemeen aanspreekpunt  Organisatie Evenementen  0628741050
Commissie Bar Email sturen naar Commissie Bar  
  Rinco Potman  Voorzitter    0614277748
  Karin van der Arend  Commissielid    06-51150202
Commissie Scheidsrechters Email sturen naar Commissie Scheidsrechters  
  Vincent Leijh  Arbitrage   
Arbitrageopleidingen  Email sturen naar Arbitrageopleidingen  
  Annette Beukers  Opleidingen   
Commissie Sponsoring Email sturen naar Commissie Sponsoring  
  Maarten van der Starre  Foto aanwezig Commissielid   
  Carl Koene  Commissielid    0174764182
  Rick Doorneveld  Commissielid    06-57591494
Commissie Technische Zaken  
Technische Zaken Jongste Jeugd  Email sturen naar Technische Zaken Jongste Jeugd  
  Dennis de Wit  Commissielid   
Technische Zaken Junioren  Email sturen naar Technische Zaken Junioren  
  Sandra van der Hout  Organisatorische zaken   
  Netty van der Wel  Meisjeslijn A & B   
  Corrine Litjens  Meisjeslijn C & D   
  Marcel Jansen  Lijncoördinator meisjes C lijn   
  Annegien van der Sande  Lijncoördinator meisjes D lijn    06-53783478
  Marco de Jong  Lijncoordinatoor meisjes A & B lijn   
  Rinco Potman  Algemeen aanspreekpunt jongenslijnen    0614277748
Technische Zaken Keepers   
  Rinco Potman  Keepersmateriaal Senioren/Junioren    0614277748
Technische Zaken Senioren  Email sturen naar Technische Zaken Senioren  
  Wilbert Litjens  Algemeen aanspreekpunt   
Technische Zaken Zaalhockey   
  José Litjens  Zaalcoördinator    0174-643297
Commissie Tucht  
  Maarten van der Starre  Foto aanwezig Commissielid   
  Wilbert Litjens  Commissielid   
Vertrouwens Commissie Email sturen naar Vertrouwens Commissie  
Vertrouwens Contact Persoon (VCP)  Email sturen naar Vertrouwens Contact Persoon (VCP)  
  Arjan van Leur  Commissielid   
  Lisette Spork  Commissielid   
Quick Links

Agenda
17-12-2018 Trimmers 3 - HDS 1
7-1-2019 Trimmers 4 - HDS 5
7-1-2019 Trimmers 1 - Craeyenhout 2
10-1-2019 AED cursus + herhaling
Hele agenda
Hoofdsponsoren