Kies een ander team :
MO18-4

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mei L.S.C. ALECTO MO18-4
45
15:00 16:15 uit route
thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden MO18-6 13 27 8 3 2 33 17 0
2 Forescate MO18-6 12 23 7 2 3 26 25 0
3 Cartouche MO18-4 12 22 7 1 4 33 21 0
4 Klein Zwitserland MO18-8 12 21 7 0 5 43 30 0
5 Zoetermeer MO18-4 11 14 4 2 5 20 23 0
6 Noordwijk MO18-3 11 13 4 1 6 23 29 0
7 Westland MO18-4 13 9 2 3 8 19 36 0
8 Alecto MO18-4 12 8 2 2 8 23 39 0


Uitslagen
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
.. Klein Zwitserland MO18-8 Cartouche MO18-4 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-4 Noordwijk MO18-3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-4 Zoetermeer MO18-4 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate MO18-6 Leiden MO18-6 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
.. Leiden MO18-6 Alecto MO18-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer MO18-4 Klein Zwitserland MO18-8 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk MO18-3 Forescate MO18-6 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche MO18-4 Westland MO18-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
.. Westland MO18-4 Klein Zwitserland MO18-8 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden MO18-6 Zoetermeer MO18-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-4 Noordwijk MO18-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
.. Zoetermeer MO18-4 Westland MO18-4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche MO18-4 Alecto MO18-4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk MO18-3 Leiden MO18-6 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-8 Forescate MO18-6 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
MAANDAG 20 NOVEMBER 2023
.. Forescate MO18-6 Cartouche MO18-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
.. Alecto MO18-4 Klein Zwitserland MO18-8 (1-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden MO18-6 Cartouche MO18-4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk MO18-3 Zoetermeer MO18-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate MO18-6 Westland MO18-4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 2 MAART 2024
.. Westland MO18-4 Alecto MO18-4 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate MO18-6 Zoetermeer MO18-4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-8 Leiden MO18-6 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche MO18-4 Noordwijk MO18-3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 9 MAART 2024
.. Alecto MO18-4 Forescate MO18-6 (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer MO18-4 Cartouche MO18-4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden MO18-6 Westland MO18-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk MO18-3 Klein Zwitserland MO18-8 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 16 MAART 2024
.. Zoetermeer MO18-4 Alecto MO18-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden MO18-6 Forescate MO18-6 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk MO18-3 Westland MO18-4 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche MO18-4 Klein Zwitserland MO18-8 (5-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 23 MAART 2024
.. Westland MO18-4 Cartouche MO18-4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-4 Leiden MO18-6 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-8 Zoetermeer MO18-4 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate MO18-6 Noordwijk MO18-3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 6 APRIL 2024
.. Zoetermeer MO18-4 Leiden MO18-6 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche MO18-4 Forescate MO18-6 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-8 Westland MO18-4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk MO18-3 Alecto MO18-4 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 13 APRIL 2024
.. Leiden MO18-6 Noordwijk MO18-3 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-4 Cartouche MO18-4 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-4 Zoetermeer MO18-4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate MO18-6 Klein Zwitserland MO18-8 (5-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 20 APRIL 2024
.. Westland MO18-4 Leiden MO18-6 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 11 MEI 2024
.. Westland MO18-4 Forescate MO18-6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-8 Alecto MO18-4 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche MO18-4 Leiden MO18-6 (3-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Zoetermeer MO18-4 Forescate MO18-6 10:35 Sportpark 'Van Tuyll'
  Leiden MO18-6 Klein Zwitserland MO18-8 13:15 Sportpark de Krogt
  Noordwijk MO18-3 Cartouche MO18-4 15:15 t/o zwembad BinnenZee
  Alecto MO18-4 Westland MO18-4 16:15 Sportpark 'De Bloemerd'
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  Klein Zwitserland MO18-8 Noordwijk MO18-3 15:30 Sportcomplex Groenendaal
  Forescate MO18-6 Alecto MO18-4 15:50 Sportpark 'Adegeest'
  Cartouche MO18-4 Zoetermeer MO18-4 17:40 Sportpark DuiveSteyn

Quick Links

Agenda
22-5-2024 Commissie Tophockey
24-5-2024 Clinic Herman Broerenschool
29-5-2024 Schoolhockeytoernooi
29-5-2024 Meeting Lustrum
Hele agenda
Hoofdsponsoren