Wedstrijdschema
laat schema zien voor

2 oktober | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 16388 hdm JA3 30 11:45 12:45 uit -   info
Jongens A2 4220 D.H.C. Hudito JA3 15:15 15:45 Worldstream Veld (3)  info
Jongens B1 4622 Rijswijksche Hockey Club JB1 30 13:05 14:05 uit -   info
Jongens B2 4604 Hockey Club Rotterdam JB4 14:30 15:00 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Heren jong 2 (hj2)
Jongens C1 5068 MHV Evergreen JC1 13:45 14:15 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Veteranen A (va-h)
Jongens C2 5060 MHV Forcial JC1 60 08:45 10:15 uit -   info
  veld 1  
Jongens D1 5707 D.H.C. Hudito JD2 30 08:00 09:00 uit -   info

2 oktober | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 6417 Catwijck MA1 11:40 12:25 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Wilbert Litjens
Meisjes A2 6416 HC Ypenburg MA2 13:20 14:00 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Dames 1 (D1)
Meisjes A3 6394 Ring Pass Delft MA3 30 13:50 14:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A4 6379 HV Victoria MA5 12:45 13:15 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Veterinnen A (va-d) Zondag
Meisjes A5 6370 Rijswijksche Hockey Club MA4 30 14:55 15:55 uit -   info
Meisjes B1 7433 Hockey Club Rotterdam MB4 15:20 16:05 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Heren 1 (H1)
Meisjes B2 7456 HC Schiedam MB5 15 12:30 13:15 uit -   info
Meisjes B3 7418 OMHC MB5 45 16:25 17:40 uit -   info
Meisjes B4 7467 HDS MB6 16:10 16:40 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Dames jong 2 (d2 Js)
Meisjes C1 8636 Hockey Club Wateringse Veld MC1 15 11:00 12:00 uit -   info
Meisjes C2 8680 D.H.C. Hudito MC2 08:30 09:15 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Nienke van Koppen (Meisjes A1) en Summer Lang (Meisjes A1)
Meisjes C3 8679 HDS MC3 09:15 09:45 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Sophie Veraart (Meisjes A1) en Noa van Berckel (Meisjes A1)
Meisjes C4 8637 VMHC Pollux MC3 15 13:00 13:45 uit -   info
Meisjes C5 8645 Hockey Club Rotterdam MC9 30 15:20 16:20 uit -   info
Meisjes C6 8626 HDS MC6 15 11:25 12:15 uit -   info
Meisjes D1 10049 HV Spijkenisse MD1 09:50 10:35 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Charlotte de Brabander (Meisjes A2) en Nienke de Jong (Meisjes A2)
Meisjes D2 9990 Hockey Club Wateringse Veld MD2 08:15 08:45 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Isa van Oosterhout (Meisjes A1) en Suze Overgaag (Meisjes A1)
Meisjes D3 9997 hdm MD5 30 12:30 13:30 uit -   info
Meisjes D4 10081 H.C. Derby MD5 45 08:55 10:10 uit -   info
Meisjes D5 10072 Craeyenhout MD6 11:00 11:30 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Linn Strijbis (Meisjes A2) en Maartje Steur (Meisjes A2)
Meisjes D6 10036 D.H.C. Hudito MD5 30 09:30 10:30 uit -   info


Quick Links

Agenda
5-10-2021 Bestuursvergadering
11-10-2021 Reanimatie cursus
16-11-2021 Algemene Ledenvergadering (dig
Hele agenda
Hoofdsponsoren