Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D5 zaal Leo Hilligehekken
Meerte van der Beek
Ronald Rensen
Maasdijk Sporthal
16:30 - 17:30 Meisjes D6 zaal Carlijn Franken
Daphne di Addario
Naomi van Zon
Nina Steijn
Maasdijk Sporthal
17:00 - 18:00 Meisjes B5 zaal Corine van Koppen
Frank Horjus
Lizzy Avontuur
Verburch/ Jan van der Valkhal
17:30 - 18:30 Meisjes D4 zaal Dennis Flaton
Frank Litjens
Linde Litjens
Rutger de Koning
Westlandia/ Balleringhal
17:30 - 18:30 Meisjes D7 zaal Dafne van Velden
Esmee van Kester
José van der Haak
Meike Beukers
Maasdijk Sporthal
17:45 - 18:45 Meisjes B4 zaal Daphne de Roo Hoekstee, Sporthal De
18:30 - 19:30 Meisjes C1 zaal Edgar van Rijswijk
Jill van der Voort
Nynke Nowee
Puck Houtman
Whitney Kenswiel
Maasdijk Sporthal
18:30 - 19:30 Meisjes C12 zaal Maasdijk Sporthal
19:30 - 20:30 Meisjes C2 zaal Jill van der Voort
Nynke Nowee
Puck Houtman
Toon Overtoom
Whitney Kenswiel
Maasdijk Sporthal
20:30 - 21:30 Jongens A1 zaal Devin Korbee
Guus Bakker
Marius van der Have
Ron de Bruijn
Verburch/ Jan van der Valkhal
20:30 - 21:30 Meisjes A4 zaal Devin Korbee
Ruud Barendse
Maasdijk Sporthal
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D3 zaal Jens de Bruijn
Marc-Jan van Kampen
Mick de Gruiter
Samuël Levering
Verburch/ Jan van der Valkhal
17:00 - 18:00 Meisjes C3 zaal Eefje Nowee
Femke Beukers
Gwenyth Kenswiel
José Litjens
Westlandia/ Balleringhal
17:00 - 18:00 Meisjes C7 zaal Charlotte van de Pol
Floor van der Beek
Lizzy Avontuur
Robin Krijger
Sosef sporthal
18:00 - 19:00 Jongens D2 zaal Edgar van Os
Pepijn van der Starre
Rinco Potman
Sjoerd Groenewegen
Stijn van der Hout
Verburch/ Jan van der Valkhal
18:00 - 19:00 Meisjes C6 zaal Marley Olsthoorn
Merle van Os
Teddie Butter
Oudeland, Gymzaal
18:45 - 19:45 Jongens B3 zaal Johan Fioole
Jorne Valstar
Ruud Vogels
Hoekstee, Sporthal De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Jongens B2 zaal Casper Lelieveld
Ralf Radermacher
Hoekstee, Sporthal De
18:00 - 19:00 Meisjes D3 zaal Isa Rutten
Mylène Zwarts
Noa Ruigrok
Veerle Meewisse
Westlandia/ Balleringhal
19:00 - 20:00 Jongens B1 zaal Paul Litjens
Vincent Dekker
Westlandia/ Balleringhal
20:00 - 21:00 Meisjes A2 zaal Kai Been Westlandia/ Balleringhal
21:00 - 22:00 Meisjes A1 zaal Kai Been Westlandia/ Balleringhal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes D1 zaal Anouk Zuidgeest
Fleur Litjens
Linnea Verbeek
Myrthe Bakker
Hoekstee, Sporthal De
16:45 - 17:45 Meisjes D12 zaal Hoekstee, Sporthal De
17:45 - 18:45 Meisjes D2 zaal Anouk Zuidgeest
Fleur Litjens
Linnea Verbeek
Myrthe Bakker
Hoekstee, Sporthal De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens D1 zaal Edgar van Os
Maurice Vleij
Pepijn van der Starre
Rinco Potman
Sjoerd Groenewegen
Stijn van der Hout
Westlandhal
17:30 - 18:30 Meisjes B3 zaal Danielle de Jong
Lotte van Rossum
Westlandia/ Balleringhal
18:30 - 19:30 Jongens C1 zaal Lars van der Ploeg
Rens van der Hout
Rinco Potman
Ryan van Haasteren
Tom Hofland
Westlandhal
18:30 - 19:30 Meisjes B2 zaal Babette Petri
Bo Dekker
Westlandia/ Balleringhal
19:30 - 20:30 Jongens C2 zaal Lars van der Ploeg
Rens van der Hout
Rinco Potman
Ryan van Haasteren
Tom Hofland
Westlandhal
19:30 - 20:30 Meisjes B1 zaal Babette Petri Westlandia/ Balleringhal
21:00 - 22:00 Jongens A2 zaal Bas Breumelhof
Joris van Helden
Wouter van Rijswijk
Verburch/ Jan van der Valkhal
Quick Links

Agenda
17-1-2018 Bijeenkomst JBF H1/H2/D1/D2
18-1-2018 Bijeenkomst sportverenigingen
24-1-2018 Bijeenkomst JBF MA1/2 en JA1/2
29-1-2018 Trimmers Westland 3 - Alphen 2
Hele agenda
Hoofdsponsoren