Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Marius van der Have    

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 jun HC Ypenburg H2-O
thuis
9 jun Groen-Geel H7
45
13:00 14:15 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Groen-Geel H7 17 38 12 2 3 49 18 0
2 Ypenburg H2-O 17 35 11 2 4 52 25 0
3 HDS H3 17 32 9 5 3 42 28 0
4 DSHC H7 17 28 8 4 5 52 35 0
5 Leiden-Leidse Studs H6 18 27 8 3 7 42 37 0
6 Leonidas H16 17 25 7 4 6 43 47 0
7 Westland H3 18 25 6 7 5 25 26 0
8 Leonidas H18 17 21 6 3 8 31 37 0
9 Klein Zwitserland H4 18 19 6 1 11 23 36 0
10 HDM H3 17 13 3 4 10 31 53 0
11 Evergreen H1 17 4 1 1 15 16 64 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Groen-Geel H7 Klein Zwitserland H4 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Leiden-Leidse Studs H6 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 Leonidas H16 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H18 HDS H3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 Westland H3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. HDS H3 HDM H3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Leonidas H18 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 DSHC H7 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Groen-Geel H7 (3-1)postponed Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Ypenburg H2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. DSHC H7 Leiden-Leidse Studs H6 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Leonidas H16 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H7 Evergreen H1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 HDS H3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H18 Klein Zwitserland H4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Evergreen H1 DSHC H7 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 Westland H3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 Ypenburg H2-O (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H18 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H16 Groen-Geel H7 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Leonidas H18 Evergreen H1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H7 HDM H3 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Leiden-Leidse Studs H6 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 Leonidas H16 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 HDS H3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Leiden-Leidse Studs H6 Klein Zwitserland H4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Ypenburg H2-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H16 Leonidas H18 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 DSHC H7 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Westland H3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
.. Leiden-Leidse Studs H6 Groen-Geel H7 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Leonidas H18 HDM H3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Leonidas H16 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H7 Ypenburg H2-O (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 Evergreen H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 HDS H3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Ypenburg H2-O DSHC H7 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Groen-Geel H7 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H16 Klein Zwitserland H4 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 Westland H3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Leiden-Leidse Studs H6 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Leonidas H18 Ypenburg H2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 HDM H3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 HDS H3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H16 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 Groen-Geel H7 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Ypenburg H2-O Westland H3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H7 Leonidas H18 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H16 Evergreen H1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 HDS H3 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 Leiden-Leidse Studs H6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Leonidas H18 DSHC H7 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Leonidas H16 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Groen-Geel H7 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 Ypenburg H2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 HDM H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. HDS H3 Leonidas H18 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 DSHC H7 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H16 HDM H3 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Ypenburg H2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 Groen-Geel H7 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Groen-Geel H7 Leiden-Leidse Studs H6 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 Klein Zwitserland H4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Evergreen H1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H18 Westland H3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 HDS H3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. HDS H3 Westland H3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H16 Ypenburg H2-O (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 Leonidas H18 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 DSHC H7 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Groen-Geel H7 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Groen-Geel H7 Leonidas H16 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Klein Zwitserland H4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O HDM H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H18 Leiden-Leidse Studs H6 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 Evergreen H1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 3 APRIL 2024
.. HDS H3 Leiden-Leidse Studs H6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. HDS H3 Klein Zwitserland H4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 Groen-Geel H7 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Leonidas H18 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Westland H3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H16 DSHC H7 (3-6)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 10 APRIL 2024
.. Klein Zwitserland H4 Leiden-Leidse Studs H6 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Leonidas H18 Leonidas H16 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Evergreen H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 HDM H3 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O HDS H3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Leonidas H16 Westland H3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Klein Zwitserland H4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Groen-Geel H7 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H3 Leonidas H18 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Groen-Geel H7 HDS H3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 HDM H3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H7 Ypenburg H2-O (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Evergreen H1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H4 Leonidas H16 (6-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Leonidas H16 Leiden-Leidse Studs H6 13:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDS H3 Evergreen H1 13:00 Madestein (Loosduinen)
  Ypenburg H2-O Leonidas H18 14:15 Sportcomplex "De Bras"
  Groen-Geel H7 DSHC H7 14:30 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDM H3 Klein Zwitserland H4 14:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Evergreen H1 Leonidas H16 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Westland H3 Ypenburg H2-O 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HDS H3 DSHC H7 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Leiden-Leidse Studs H6 HDM H3 13:30 Sportpark de Krogt
  Leonidas H18 Groen-Geel H7 16:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Leonidas H16 HDS H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDM H3 Evergreen H1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  DSHC H7 Leonidas H18 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Ypenburg H2-O Klein Zwitserland H4 12:00 Sportcomplex "De Bras"
  Groen-Geel H7 Westland H3 14:15 Roggewoning (HGC)

Quick Links

Agenda
22-5-2024 Commissie Tophockey
24-5-2024 Clinic Herman Broerenschool
29-5-2024 Schoolhockeytoernooi
29-5-2024 Meeting Lustrum
Hele agenda
Hoofdsponsoren