Kies een ander team :
H30-1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Jasper Kloos    
Aanvoerder Marcel Piekar    

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei HV Victoria H30-2
30
12:00 13:00 uit route
2 jun HC De Hoeksche Waard H30-1
thuis
9 jun Hockey Club Rotterdam H30-4
30
11:00 12:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse H30-1 18 42 13 3 2 89 20 0
2 Rotterdam H30-3 18 35 11 2 5 47 34 0
3 Westland H30-1 18 28 8 4 6 40 39 0
4 Rijswijk H30-1 18 26 7 5 6 41 32 0
5 Hoeksche Waard H30-1 18 22 7 4 7 41 42 3
6 Victoria H30-2 18 22 7 1 10 38 69 0
7 Cartouche H30-4 18 21 7 0 11 36 54 0
8 Rotterdam H30-4 18 7 2 1 15 22 64 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Spijkenisse H30-1 Cartouche H30-4 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-2 Rotterdam H30-4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Cartouche H30-4 Westland H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Victoria H30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Hoeksche Waard H30-1 Rijswijk H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Spijkenisse H30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-2 Cartouche H30-4 (4-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse H30-1 Victoria H30-2 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Victoria H30-2 Westland H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Cartouche H30-4 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H30-1 Spijkenisse H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Victoria H30-2 Rotterdam H30-3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-4 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Rijswijk H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Rotterdam H30-4 Westland H30-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Spijkenisse H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H30-1 Victoria H30-2 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Cartouche H30-4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Cartouche H30-4 Spijkenisse H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Westland H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Hoeksche Waard H30-1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Victoria H30-2 (5-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-3 (11-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Cartouche H30-4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-2 Rijswijk H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Rotterdam H30-3 Rotterdam H30-4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse H30-1 Westland H30-1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Victoria H30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Hoeksche Waard H30-1 Cartouche H30-4 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Rotterdam H30-3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Rijswijk H30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-2 Spijkenisse H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Rotterdam H30-3 Rijswijk H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Rotterdam H30-4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Victoria H30-2 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Rotterdam H30-3 Victoria H30-2 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Cartouche H30-4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Spijkenisse H30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H30-1 Westland H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Spijkenisse H30-1 Rijswijk H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Rotterdam H30-4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Rotterdam H30-3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-2 Hoeksche Waard H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 30 MAART 2024
.. Spijkenisse H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-3 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse H30-1 Cartouche H30-4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-2 Rotterdam H30-4 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Rijswijk H30-1 Victoria H30-2 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Spijkenisse H30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Westland H30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Hoeksche Waard H30-1 Rijswijk H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Spijkenisse H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-2 Cartouche H30-4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Spijkenisse H30-1 Victoria H30-2 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (3-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Hoeksche Waard H30-1 Spijkenisse H30-1 10:45 recreatieoord Binnenmaas
  Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-3 11:30 Sportpark Lange Kleiweg
  Victoria H30-2 Westland H30-1 13:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam H30-4 Cartouche H30-4 15:45 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Westland H30-1 Hoeksche Waard H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-4 0:00 Sportpark Groenewoud
  Victoria H30-2 Rotterdam H30-3 9:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Cartouche H30-4 Rijswijk H30-1 14:15 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Hoeksche Waard H30-1 Victoria H30-2 0:00 recreatieoord Binnenmaas
  Rotterdam H30-3 Cartouche H30-4 10:15 Sportpark Hazelaarweg
  Rotterdam H30-4 Westland H30-1 12:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk H30-1 Spijkenisse H30-1 13:45 Sportpark Lange Kleiweg

Quick Links

Agenda
22-5-2024 Commissie Tophockey
24-5-2024 Clinic Herman Broerenschool
29-5-2024 Schoolhockeytoernooi
29-5-2024 Meeting Lustrum
Hele agenda
Hoofdsponsoren