Kies een ander team :
Heren 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Tim Timmers    

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt D.H.C. Hudito H3
30
uit route
19 mrt Dopie H2-O
thuis
26 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H4
30
uit route
2 apr Rijswijksche Hockey Club H3
thuis
16 apr L.S.C. ALECTO H3
45
uit route
23 apr LOHC H4
thuis
14 mei R.H.V. Leonidas H12
30
uit route
21 mei H.C. Derby H3
thuis
4 jun R.H.V. Leonidas H9
30
uit route
11 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3
thuis
18 jun Ring Pass Delft H3
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijswijk H3 11 30 10 0 1 64 16 0
2 Ring Pass Delft H3 11 27 9 0 2 66 22 0
3 Leonidas H9 11 25 8 1 2 33 20 0
4 Roomburg H4 11 24 8 0 3 54 39 0
5 Dopie H2-O 11 18 6 0 5 38 24 0
6 Alecto H3 10 15 5 0 5 23 35 0
7 Zoetermeer H3 11 13 4 1 6 29 33 0
8 Derby H3 11 10 3 1 7 31 44 0
9 Leiden-Leidse Studs H4 10 10 3 1 6 28 47 0
10 Westland H2-O 11 10 3 1 7 15 37 0
11 HUDITO H3 11 8 2 2 7 21 48 0
12 Leonidas H12 11 1 0 1 10 15 52 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Derby H3 Alecto H3 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H2-O HUDITO H3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H3 Dopie H2-O (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H3 Roomburg H4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H9 Rijswijk H3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H12 Leiden-Leidse Studs H4 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Rijswijk H3 Zoetermeer H3 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H4 Ring Pass Delft H3 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto H3 Leonidas H9 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H2-O Westland H2-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H4 Derby H3 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H3 Leonidas H12 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas H9 Leiden-Leidse Studs H4 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby H3 Leonidas H12 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H3 Rijswijk H3 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H3 Alecto H3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H2-O Roomburg H4 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie H2-O HUDITO H3 (7-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Rijswijk H3 Westland H2-O (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H4 Dopie H2-O (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H3 Derby H3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H3 Ring Pass Delft H3 (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H12 Leonidas H9 (1-4)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 5 OKTOBER 2022
.. Leiden-Leidse Studs H4 Zoetermeer H3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Ring Pass Delft H3 Leiden-Leidse Studs H4 (10-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H3 Leonidas H12 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H9 Derby H3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H2-O Alecto H3 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H4 HUDITO H3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie H2-O Rijswijk H3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Rijswijk H3 Roomburg H4 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H3 Leonidas H9 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H3 Dopie H2-O (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H12 Ring Pass Delft H3 (1-9)final Nog niet bevestigd.
.. Derby H3 Zoetermeer H3 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H4 Westland H2-O (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Rijswijk H3 HUDITO H3 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H3 Derby H3 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H3 Leonidas H9 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H2-O Leonidas H12 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H4 Alecto H3 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie H2-O Leiden-Leidse Studs H4 (8-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Derby H3 Westland H2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H4 Roomburg H4 (2-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H12 Dopie H2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H3 Rijswijk H3 (0-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H3 Zoetermeer H3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H9 Ring Pass Delft H3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Rijswijk H3 Leiden-Leidse Studs H4 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H2-O Leonidas H9 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H3 Zoetermeer H3 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H4 Leonidas H12 (7-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto H3 HUDITO H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H2-O Derby H3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Ring Pass Delft H3 HUDITO H3 (10-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H9 Dopie H2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H12 Rijswijk H3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Rijswijk H3 Derby H3 (11-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H2-O Ring Pass Delft H3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H3 Leonidas H12 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H4 Leonidas H9 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H3 Leiden-Leidse Studs H4 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H2-O Zoetermeer H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Zoetermeer H3 Westland H2-O (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. Derby H3 Roomburg H4 (5-7)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  HUDITO H3 Westland H2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Dopie H2-O Ring Pass Delft H3 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Roomburg H4 Zoetermeer H3 0:00 Sportpark Roomburg
  Rijswijk H3 Leonidas H9 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Alecto H3 Derby H3 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Leiden-Leidse Studs H4 Leonidas H12 15:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 19 MAART 2023
  Westland H2-O Dopie H2-O 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Derby H3 Leiden-Leidse Studs H4 0:00 Sportpark Bakestein
  Leonidas H9 Alecto H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H3 Rijswijk H3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Leonidas H12 HUDITO H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft H3 Roomburg H4 10:45 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Leiden-Leidse Studs H4 Leonidas H9 0:00 Sportpark de Krogt
  Leonidas H12 Derby H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Ring Pass Delft H3 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Alecto H3 Zoetermeer H3 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  HUDITO H3 Dopie H2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Roomburg H4 Westland H2-O 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Zoetermeer H3 Leiden-Leidse Studs H4 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Ring Pass Delft H3 Alecto H3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Westland H2-O Rijswijk H3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Derby H3 HUDITO H3 0:00 Sportpark Bakestein
  Leonidas H9 Leonidas H12 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Dopie H2-O Roomburg H4 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Leonidas H12 Zoetermeer H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Derby H3 Leonidas H9 0:00 Sportpark Bakestein
  Rijswijk H3 Dopie H2-O 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Alecto H3 Westland H2-O 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Leiden-Leidse Studs H4 Ring Pass Delft H3 0:00 Sportpark de Krogt
  HUDITO H3 Roomburg H4 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Dopie H2-O Alecto H3 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Roomburg H4 Rijswijk H3 0:00 Sportpark Roomburg
  Leonidas H9 HUDITO H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H3 Derby H3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Ring Pass Delft H3 Leonidas H12 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Westland H2-O Leiden-Leidse Studs H4 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Leonidas H12 Westland H2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Derby H3 Ring Pass Delft H3 0:00 Sportpark Bakestein
  Leonidas H9 Zoetermeer H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HUDITO H3 Rijswijk H3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Alecto H3 Roomburg H4 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Leiden-Leidse Studs H4 Dopie H2-O 0:00 Sportpark de Krogt
ZONDAG 21 MEI 2023
  Rijswijk H3 Alecto H3 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Zoetermeer H3 HUDITO H3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Ring Pass Delft H3 Leonidas H9 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Dopie H2-O Leonidas H12 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Roomburg H4 Leiden-Leidse Studs H4 0:00 Sportpark Roomburg
  Westland H2-O Derby H3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Leonidas H12 Roomburg H4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Derby H3 Dopie H2-O 0:00 Sportpark Bakestein
  Leonidas H9 Westland H2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H3 Ring Pass Delft H3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  HUDITO H3 Alecto H3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs H4 Rijswijk H3 0:00 Sportpark de Krogt
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Roomburg H4 Derby H3 0:00 Sportpark Roomburg
  Rijswijk H3 Leonidas H12 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Alecto H3 Leiden-Leidse Studs H4 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  HUDITO H3 Ring Pass Delft H3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Dopie H2-O Leonidas H9 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Westland H2-O Zoetermeer H3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Derby H3 Rijswijk H3 0:00 Sportpark Bakestein
  Leonidas H9 Roomburg H4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leiden-Leidse Studs H4 HUDITO H3 0:00 Sportpark de Krogt
  Leonidas H12 Alecto H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H3 Dopie H2-O 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Ring Pass Delft H3 Westland H2-O 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren