Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Gwen Boers    
Teammanager 1 Britt Peters    

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HV Victoria D7
30
uit route
19 mrt R.H.V. Leonidas D14
thuis
26 mrt HC Pijnacker D4
30
11:45 13:00 uit route
2 apr D.H.C. Hudito D6
thuis
16 apr DSHC D3
45
uit route
23 apr R.H.V. Leonidas D15
thuis
14 mei R.H.V. Leonidas D13
30
uit route
21 mei HC Delfshaven D2
30
thuis
4 jun H.C. Derby D2-O
thuis
11 jun Ring Pass Delft D5
30
uit route
18 jun HC Schiedam D7
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D15 11 24 7 3 1 34 13 0
2 Victoria D7 11 23 7 2 2 37 12 0
3 Derby D2-O 11 23 6 5 0 36 10 0
4 Westland D3 11 22 6 4 1 36 11 0
5 Delfshaven D2 10 18 5 3 2 22 14 0
6 DSHC D3 10 17 5 2 3 36 24 0
7 Leonidas D14 11 16 5 1 5 27 23 0
8 HUDITO D6 11 13 3 4 4 11 20 0
9 Leonidas D13 11 12 3 3 5 14 25 0
10 Ring Pass Delft D5 11 9 3 0 8 18 46 0
11 Pijnacker D4 11 4 1 1 9 9 37 0
12 Schiedam D7 11 0 0 0 11 3 48 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. DSHC D3 HUDITO D6 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D15 Pijnacker D4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D5 Delfshaven D2 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Victoria D7 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby D2-O Schiedam D7 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Leonidas D14 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas D14 Westland D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D4 Leonidas D13 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D7 Derby D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D7 Ring Pass Delft D5 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Leonidas D15 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas D13 HUDITO D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D5 Victoria D7 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Pijnacker D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D2-O Leonidas D14 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D7 Delfshaven D2 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D15 DSHC D3 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Victoria D7 Schiedam D7 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D4 Derby D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D2 Leonidas D15 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Leonidas D13 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D14 Ring Pass Delft D5 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Westland D3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Leonidas D13 Leonidas D15 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D5 Pijnacker D4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D2-O HUDITO D6 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 DSHC D3 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D7 Leonidas D14 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D7 Delfshaven D2 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. DSHC D3 Derby D2-O (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Ring Pass Delft D5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D2 Leonidas D13 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D4 Schiedam D7 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D15 Westland D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D14 Victoria D7 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Victoria D7 Pijnacker D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D7 HUDITO D6 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D2-O Leonidas D15 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D14 Delfshaven D2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Leonidas D13 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D5 DSHC D3 (3-10)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. DSHC D3 Schiedam D7 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D4 Leonidas D14 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Derby D2-O (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D2 Westland D3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Victoria D7 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D15 Ring Pass Delft D5 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Schiedam D7 Leonidas D15 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby D2-O Westland D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D5 Leonidas D13 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D4 Delfshaven D2 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D14 HUDITO D6 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D7 DSHC D3 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Westland D3 Ring Pass Delft D5 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Pijnacker D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D2-O Delfshaven D2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Schiedam D7 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Leonidas D14 Leonidas D15 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D7 Leonidas D13 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D4 DSHC D3 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D5 Derby D2-O (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D7 Westland D3 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D2 HUDITO D6 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Leonidas D15 Victoria D7 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Leonidas D14 (3-4)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
  Delfshaven D2 DSHC D3 0:00 Lloyd Multiplein
ZONDAG 12 MAART 2023
  HUDITO D6 DSHC D3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D14 Leonidas D13 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Delfshaven D2 Ring Pass Delft D5 0:00 Lloyd Multiplein
  Schiedam D7 Derby D2-O 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D7 Westland D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Pijnacker D4 Leonidas D15 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Westland D3 Leonidas D14 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Derby D2-O Victoria D7 0:00 Sportpark Bakestein
  Leonidas D15 HUDITO D6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D13 Pijnacker D4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  DSHC D3 Delfshaven D2 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Ring Pass Delft D5 Schiedam D7 10:30 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 26 MAART 2023
  DSHC D3 Leonidas D15 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas D14 Derby D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Delfshaven D2 Schiedam D7 0:00 Lloyd Multiplein
  Victoria D7 Ring Pass Delft D5 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HUDITO D6 Leonidas D13 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Pijnacker D4 Westland D3 13:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Leonidas D15 Delfshaven D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D13 DSHC D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland D3 HUDITO D6 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Derby D2-O Pijnacker D4 0:00 Sportpark Bakestein
  Ring Pass Delft D5 Leonidas D14 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam D7 Victoria D7 0:00 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 16 APRIL 2023
  HUDITO D6 Derby D2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  DSHC D3 Westland D3 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas D15 Leonidas D13 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Delfshaven D2 Victoria D7 0:00 Lloyd Multiplein
  Leonidas D14 Schiedam D7 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker D4 Ring Pass Delft D5 13:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Derby D2-O DSHC D3 0:00 Sportpark Bakestein
  Ring Pass Delft D5 HUDITO D6 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D7 Leonidas D14 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas D13 Delfshaven D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland D3 Leonidas D15 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Schiedam D7 Pijnacker D4 0:00 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 14 MEI 2023
  Delfshaven D2 Leonidas D14 0:00 Lloyd Multiplein
  Leonidas D15 Derby D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D13 Westland D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HUDITO D6 Schiedam D7 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  DSHC D3 Ring Pass Delft D5 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pijnacker D4 Victoria D7 15:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Schiedam D7 DSHC D3 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Derby D2-O Leonidas D13 0:00 Sportpark Bakestein
  Ring Pass Delft D5 Leonidas D15 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D7 HUDITO D6 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas D14 Pijnacker D4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland D3 Delfshaven D2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Leonidas D15 Schiedam D7 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D13 Ring Pass Delft D5 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland D3 Derby D2-O 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Delfshaven D2 Pijnacker D4 0:00 Lloyd Multiplein
  HUDITO D6 Leonidas D14 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  DSHC D3 Victoria D7 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Ring Pass Delft D5 Westland D3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Delfshaven D2 Derby D2-O 0:00 Lloyd Multiplein
  Schiedam D7 Leonidas D13 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D7 Leonidas D15 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas D14 DSHC D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker D4 HUDITO D6 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Leonidas D13 Victoria D7 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland D3 Schiedam D7 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Derby D2-O Ring Pass Delft D5 0:00 Sportpark Bakestein
  DSHC D3 Pijnacker D4 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas D15 Leonidas D14 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HUDITO D6 Delfshaven D2 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren