Kies een ander team :
HO25-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Dimitry de Bruijn    

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei Dopie HO25-3
45
09:30 10:45 uit route
2 jun Dopie HO25-1
thuis
9 jun Berkel Rodenrijs HO25-1
30
uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs HO25-1 7 18 6 0 1 33 10 0
2 Westland HO25-2 7 16 5 1 1 33 13 0
3 Ring Pass Delft HO25-2 6 16 5 1 0 25 5 0
4 Dopie HO25-3 7 13 5 1 1 21 9 3
5 Dopie HO25-1 7 12 4 0 3 18 15 0
6 HUDITO HO25-1 7 9 3 0 4 19 16 0
7 Leonidas HO25-5 8 7 2 1 5 18 31 0
8 Barendrecht HO25-1 7 5 1 2 4 18 29 0
9 Forcial/Voorne HO25-1-O 6 3 1 0 5 12 25 0
10 Leonidas HO25-4 5 0 1 0 4 8 21 3
11 Victoria HO25-7 7 0 1 0 6 13 44 3


Uitslagen
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Forcial/Voorne HO25-1-O HUDITO HO25-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft HO25-2 Victoria HO25-7 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Westland HO25-2 Barendrecht HO25-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie HO25-3 Berkel-Rodenrijs HO25-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas HO25-4 Leonidas HO25-5 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Victoria HO25-7 Westland HO25-2 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht HO25-1 Dopie HO25-3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs HO25-1 Dopie HO25-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas HO25-5 Ring Pass Delft HO25-2 (0-10)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Dopie HO25-1 Barendrecht HO25-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland HO25-2 Leonidas HO25-5 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft HO25-2 HUDITO HO25-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie HO25-3 Victoria HO25-7 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas HO25-4 Forcial/Voorne HO25-1-O (7-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Barendrecht HO25-1 Berkel-Rodenrijs HO25-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forcial/Voorne HO25-1-O Ring Pass Delft HO25-2 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO HO25-1 Westland HO25-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas HO25-5 Dopie HO25-3 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Berkel-Rodenrijs HO25-1 Victoria HO25-7 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland HO25-2 Forcial/Voorne HO25-1-O (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie HO25-1 Leonidas HO25-5 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie HO25-3 HUDITO HO25-1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. HUDITO HO25-1 Dopie HO25-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas HO25-5 Berkel-Rodenrijs HO25-1 (1-11)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria HO25-7 Barendrecht HO25-1 (6-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas HO25-4 Westland HO25-2 (1-9)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Barendrecht HO25-1 Leonidas HO25-5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs HO25-1 HUDITO HO25-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland HO25-2 Ring Pass Delft HO25-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie HO25-1 Forcial/Voorne HO25-1-O (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie HO25-3 Leonidas HO25-4 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 MEI 2024
.. Victoria HO25-7 Dopie HO25-1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Leonidas HO25-5 Victoria HO25-7 (11-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forcial/Voorne HO25-1-O Berkel-Rodenrijs HO25-1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft HO25-2 Dopie HO25-3 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas HO25-4 Dopie HO25-1 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO HO25-1 Barendrecht HO25-1 (6-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
VRIJDAG 24 MEI 2024
  HUDITO HO25-1 Leonidas HO25-4 21:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
ZONDAG 26 MEI 2024
  Dopie HO25-3 Westland HO25-2 10:45 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Barendrecht HO25-1 Forcial/Voorne HO25-1-O 12:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie HO25-1 Ring Pass Delft HO25-2 14:15 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 Leonidas HO25-4 14:45 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Victoria HO25-7 HUDITO HO25-1 16:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 2 JUNI 2024
  HUDITO HO25-1 Leonidas HO25-5 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Westland HO25-2 Dopie HO25-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Forcial/Voorne HO25-1-O Victoria HO25-7 10:30 Sportpark Boerseweg
  Leonidas HO25-4 Barendrecht HO25-1 11:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft HO25-2 Berkel-Rodenrijs HO25-1 13:00 Sportpark 'Hof van Delft'
DONDERDAG 6 JUNI 2024
  Forcial/Voorne HO25-1-O Dopie HO25-3 0:00 Sportpark Tweede Slag
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Dopie HO25-1 Dopie HO25-3 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas HO25-5 Forcial/Voorne HO25-1-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria HO25-7 Leonidas HO25-4 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Barendrecht HO25-1 Ring Pass Delft HO25-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 Westland HO25-2 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Ring Pass Delft HO25-2 Leonidas HO25-4 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'

Quick Links

Agenda
22-5-2024 Commissie Tophockey
24-5-2024 Clinic Herman Broerenschool
29-5-2024 Schoolhockeytoernooi
29-5-2024 Meeting Lustrum
Hele agenda
Hoofdsponsoren