Kies een ander team :
DO25-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 2 Wim 't Hart    
Coach 1 Tomas de Laat    

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei HV Victoria DO25-10
12:15 12:45 thuis Juva Regenboogveld (4)
2 jun Berkel Rodenrijs DO25-2
30
uit route
9 jun MHV Evergreen DO25-2
thuis
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria DO25-10 8 22 7 1 0 33 7 0
2 Leiden-Leidse Studs DO25-13 8 16 5 1 2 31 16 0
3 Westland DO25-2 8 16 5 1 2 26 18 0
4 Dopie DO25-3 8 16 5 1 2 24 18 0
5 Berkel-Rodenrijs DO25-2 8 16 5 1 2 26 21 0
6 Leonidas DO25-8 8 15 4 3 1 28 17 0
7 Ring Pass Delft DO25-2 8 9 2 3 3 14 15 0
8 Wateringse veld DO25-1 8 8 2 2 4 19 16 0
9 Leiden DO25-9 8 8 2 2 4 21 30 0
10 Alecto DO25-2 8 5 1 2 5 13 31 0
11 Evergreen DO25-2 8 3 1 0 7 11 43 0
12 Roomburg DO25-1 8 1 0 1 7 10 24 0


Uitslagen
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Victoria DO25-10 Roomburg DO25-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen DO25-2 Ring Pass Delft DO25-2 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-13 Westland DO25-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-2 Wateringse veld DO25-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie DO25-3 Alecto DO25-2 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas DO25-8 Leiden DO25-9 (8-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Roomburg DO25-1 Berkel-Rodenrijs DO25-2 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-13 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland DO25-2 Leonidas DO25-8 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-9 Dopie DO25-3 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto DO25-2 Victoria DO25-10 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld DO25-1 Evergreen DO25-2 (9-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Dopie DO25-3 Westland DO25-2 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas DO25-8 Ring Pass Delft DO25-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-2 Victoria DO25-10 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen DO25-2 Roomburg DO25-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-9 Alecto DO25-2 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-13 Wateringse veld DO25-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Roomburg DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-13 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft DO25-2 Dopie DO25-3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria DO25-10 Evergreen DO25-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld DO25-1 Leonidas DO25-8 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 27 MAART 2024
.. Westland DO25-2 Leiden DO25-9 (5-2)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 2 APRIL 2024
.. Alecto DO25-2 Berkel-Rodenrijs DO25-2 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Leonidas DO25-8 Roomburg DO25-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-13 Victoria DO25-10 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen DO25-2 Berkel-Rodenrijs DO25-2 (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland DO25-2 Alecto DO25-2 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-9 Ring Pass Delft DO25-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie DO25-3 Wateringse veld DO25-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Alecto DO25-2 Evergreen DO25-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld DO25-1 Leiden DO25-9 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft DO25-2 Westland DO25-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg DO25-1 Dopie DO25-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 17 APRIL 2024
.. Victoria DO25-10 Leonidas DO25-8 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Leonidas DO25-8 Berkel-Rodenrijs DO25-2 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-9 Roomburg DO25-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland DO25-2 Wateringse veld DO25-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie DO25-3 Victoria DO25-10 (1-4)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 22 APRIL 2024
.. Berkel-Rodenrijs DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-13 (5-5)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 24 APRIL 2024
.. Leiden-Leidse Studs DO25-13 Evergreen DO25-2 (11-1)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 2 MEI 2024
.. Ring Pass Delft DO25-2 Alecto DO25-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Roomburg DO25-1 Westland DO25-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-2 Dopie DO25-3 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria DO25-10 Leiden DO25-9 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen DO25-2 Leonidas DO25-8 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-13 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld DO25-1 Ring Pass Delft DO25-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Dopie DO25-3 Evergreen DO25-2 9:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Westland DO25-2 Victoria DO25-10 12:45 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas DO25-8 Leiden-Leidse Studs DO25-13 13:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft DO25-2 Roomburg DO25-1 14:30 Sportpark 'Hof van Delft'
  Leiden DO25-9 Berkel-Rodenrijs DO25-2 15:00 Sportpark de Krogt
  Wateringse veld DO25-1 Alecto DO25-2 16:45 Wateringse Veld
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Evergreen DO25-2 Leiden DO25-9 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Berkel-Rodenrijs DO25-2 Westland DO25-2 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Victoria DO25-10 Ring Pass Delft DO25-2 10:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Roomburg DO25-1 Wateringse veld DO25-1 12:30 Sportpark Roomburg
  Leiden-Leidse Studs DO25-13 Dopie DO25-3 16:30 Sportpark de Krogt
  Leonidas DO25-8 Alecto DO25-2 17:30 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Dopie DO25-3 Leonidas DO25-8 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Westland DO25-2 Evergreen DO25-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Ring Pass Delft DO25-2 Berkel-Rodenrijs DO25-2 12:30 Sportpark 'Hof van Delft'
  Alecto DO25-2 Roomburg DO25-1 12:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Leiden DO25-9 Leiden-Leidse Studs DO25-13 15:00 Sportpark de Krogt
  Wateringse veld DO25-1 Victoria DO25-10 16:45 Wateringse Veld

Quick Links

Agenda
22-5-2024 Commissie Tophockey
24-5-2024 Clinic Herman Broerenschool
29-5-2024 Schoolhockeytoernooi
29-5-2024 Meeting Lustrum
Hele agenda
Hoofdsponsoren