Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Gwen Boers    
Teammanager 1 Britt Peters    

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei R.H.V. Leonidas D13
30
16:30 17:45 uit route
2 jun HC Pijnacker D3
thuis
9 jun HC Delfshaven D1
0
11:45 12:30 uit Sportpark Blijdorp
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DSHC D3 19 50 16 2 1 94 19 0
2 Westland D3 19 44 14 2 3 59 31 0
3 Delfshaven D1 19 40 13 1 5 61 19 0
4 Victoria D8 19 36 11 3 5 62 30 0
5 Ring Pass Delft D4 19 33 10 3 6 45 45 0
6 Leonidas D13 19 27 8 3 8 50 39 0
7 Schiedam D6 19 26 8 2 9 38 40 0
8 Leonidas D12 19 23 7 2 10 35 44 0
9 Rotterdam D4 19 22 7 1 11 48 58 0
10 HUDITO D6 19 16 4 4 11 23 48 0
11 Pijnacker D3 19 5 1 2 16 18 101 0
12 Barendrecht D2-O 19 5 0 5 14 16 75 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Barendrecht D2-O Ring Pass Delft D4 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Pijnacker D3 (10-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D6 Victoria D8 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 Leonidas D13 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Westland D3 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 HUDITO D6 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Ring Pass Delft D4 Schiedam D6 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Rotterdam D4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Barendrecht D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 Leonidas D12 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 DSHC D3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Delfshaven D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Barendrecht D2-O Pijnacker D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 Victoria D8 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D6 Westland D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Ring Pass Delft D4 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Delfshaven D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Leonidas D13 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Delfshaven D1 Barendrecht D2-O (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 Schiedam D6 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 HUDITO D6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Leonidas D12 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 DSHC D3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 Rotterdam D4 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. DSHC D3 Pijnacker D3 (17-2)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Leonidas D12 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D6 Delfshaven D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 Westland D3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 Leonidas D13 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Ring Pass Delft D4 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Leonidas D12 Schiedam D6 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 DSHC D3 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 HUDITO D6 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 Victoria D8 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Barendrecht D2-O (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 Rotterdam D4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. HUDITO D6 Pijnacker D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 Leonidas D13 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D6 Barendrecht D2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 Westland D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 Delfshaven D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Leonidas D12 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Barendrecht D2-O DSHC D3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Schiedam D6 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Ring Pass Delft D4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Rotterdam D4 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 HUDITO D6 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 Victoria D8 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Victoria D8 Delfshaven D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 Pijnacker D3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Schiedam D6 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 Barendrecht D2-O (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Leonidas D13 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Leonidas D12 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Barendrecht D2-O HUDITO D6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Leonidas D13 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Ring Pass Delft D4 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 Westland D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D6 Rotterdam D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Victoria D8 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Leonidas D13 Pijnacker D3 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 DSHC D3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Schiedam D6 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Delfshaven D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 Barendrecht D2-O (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 Leonidas D12 (2-0)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
.. Victoria D8 Schiedam D6 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Leonidas D13 Rotterdam D4 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Leonidas D12 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 Delfshaven D1 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 Barendrecht D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 DSHC D3 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Barendrecht D2-O Westland D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Victoria D8 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Pijnacker D3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Leonidas D13 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 HUDITO D6 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D6 Ring Pass Delft D4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Westland D3 Schiedam D6 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 Rotterdam D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 Barendrecht D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 DSHC D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Leonidas D12 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 HUDITO D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 20 MAART 2024
.. Schiedam D6 Pijnacker D3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Leonidas D12 Leonidas D13 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Delfshaven D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D4 Ring Pass Delft D4 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Victoria D8 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Westland D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Leonidas D12 Barendrecht D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Victoria D8 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 HUDITO D6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D3 Rotterdam D4 (8-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 DSHC D3 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Schiedam D6 (7-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 9 APRIL 2024
.. Rotterdam D4 Pijnacker D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 Ring Pass Delft D4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 10 APRIL 2024
.. Schiedam D6 Leonidas D12 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. HUDITO D6 Westland D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D3 Delfshaven D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 17 APRIL 2024
.. Barendrecht D2-O Leonidas D13 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Westland D3 Victoria D8 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Schiedam D6 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D3 HUDITO D6 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Rotterdam D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D13 Ring Pass Delft D4 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 DSHC D3 (1-6)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 1 MEI 2024
.. DSHC D3 Barendrecht D2-O (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Rotterdam D4 Leonidas D12 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D6 Delfshaven D1 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D4 Westland D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D6 Leonidas D13 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D8 Pijnacker D3 (6-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Leonidas D12 HUDITO D6 9:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Barendrecht D2-O Rotterdam D4 10:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Delfshaven D1 Victoria D8 11:35 Sportpark Blijdorp
  Pijnacker D3 Ring Pass Delft D4 13:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Schiedam D6 DSHC D3 14:45 Sportpark HC Schiedam
  Leonidas D13 Westland D3 17:45 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Westland D3 Pijnacker D3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HUDITO D6 Barendrecht D2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D13 DSHC D3 9:30 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D4 Delfshaven D1 10:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D8 Leonidas D12 12:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D4 Schiedam D6 15:45 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 9 JUNI 2024
  DSHC D3 Rotterdam D4 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Barendrecht D2-O Victoria D8 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Schiedam D6 HUDITO D6 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Leonidas D12 Ring Pass Delft D4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Delfshaven D1 Westland D3 12:30 Sportpark Blijdorp
  Pijnacker D3 Leonidas D13 15:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'

Quick Links

Agenda
22-5-2024 Commissie Tophockey
24-5-2024 Clinic Herman Broerenschool
29-5-2024 Schoolhockeytoernooi
29-5-2024 Meeting Lustrum
Hele agenda
Hoofdsponsoren