Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Ass. Train(st)er 1 Devin van Ooijen    
Hoofdtrain(st)er 1 Kjeld Crucq    
Coach 1 Kjeld Crucq    
Teammanager 1 Corrine Litjens    

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei Groen-Geel D1
11:45 12:45 thuis Worldstream Veld (1)
2 jun U.H.C.QUI VIVE D1
30
11:15 12:45 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Noordwijk D1 20 42 13 3 4 52 32 0
2 Groen-Geel D1 20 40 12 4 4 47 19 0
3 Forescate D1 20 36 11 3 6 48 29 0
4 Reigers D1 20 35 9 8 3 48 28 0
5 Alecto D1 20 33 9 6 5 37 22 0
6 Qui Vive D1 20 31 8 7 5 33 27 0
7 Westerpark D1 20 29 8 5 7 31 31 0
8 Westland D1 20 26 7 5 8 38 38 0
9 Craeyenhout D1 20 26 7 5 8 39 46 0
10 Haarlem D1 20 21 5 6 9 30 38 0
11 Alliance D1 20 12 3 3 14 17 44 0
12 Alphen D1 20 1 0 1 19 22 88 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Alphen D1 Reigers D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Westland D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Forescate D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Haarlem D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Westerpark D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Haarlem D1 Alliance D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Qui Vive D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Alphen D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Alecto D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Groen-Geel D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Noordwijk D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Qui Vive D1 Westerpark D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Craeyenhout D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Noordwijk D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Haarlem D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Westland D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Reigers D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Craeyenhout D1 Alecto D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Forescate D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Alphen D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Groen-Geel D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Alliance D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Qui Vive D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Forescate D1 Haarlem D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Craeyenhout D1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Westerpark D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Reigers D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Noordwijk D1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Groen-Geel D1 Alliance D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Alphen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Alecto D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Westland D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Forescate D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Alecto D1 Groen-Geel D1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Noordwijk D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Reigers D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Qui Vive D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Westerpark D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Craeyenhout D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Groen-Geel D1 Alphen D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Alecto D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Westland D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Forescate D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Alliance D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Haarlem D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Alphen D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Westerpark D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Reigers D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Alliance D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Groen-Geel D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Noordwijk D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Alecto D1 Reigers D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Westland D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Forescate D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Alphen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Haarlem D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Craeyenhout D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Haarlem D1 Groen-Geel D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Noordwijk D1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Qui Vive D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Westerpark D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Alliance D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Alecto D1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Craeyenhout D1 Groen-Geel D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Noordwijk D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Qui Vive D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Alecto D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Alliance D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Alphen D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Alliance D1 Haarlem D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Westland D1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Westerpark D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Craeyenhout D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Forescate D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Reigers D1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Westerpark D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Alecto D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Alliance D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Forescate D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Alphen D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Groen-Geel D1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Alecto D1 Craeyenhout D1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Haarlem D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Westerpark D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Westland D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Reigers D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Noordwijk D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Groen-Geel D1 Qui Vive D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Alecto D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Alliance D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Westland D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Forescate D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Alphen D1 (8-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Alphen D1 Westerpark D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Noordwijk D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Reigers D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Groen-Geel D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Craeyenhout D1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Haarlem D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Groen-Geel D1 Alecto D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Alliance D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Forescate D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Alphen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Haarlem D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Westland D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
DINSDAG 23 APRIL 2024
.. Westland D1 Westerpark D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 25 APRIL 2024
.. Alliance D1 Reigers D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 28 APRIL 2024
.. Forescate D1 Noordwijk D1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Qui Vive D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Groen-Geel D1 (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Craeyenhout D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Qui Vive D1 Alphen D1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Westland D1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Forescate D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Craeyenhout D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Haarlem D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Alecto D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Craeyenhout D1 Westerpark D1 12:45 H.B.S. - Craeyenhout
  Alphen D1 Alliance D1 12:45 Sportpark Zegersloot
  Westland D1 Groen-Geel D1 12:45 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Haarlem D1 Noordwijk D1 12:45 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Qui Vive D1 12:45 Sportpark 'Adegeest'
  Reigers D1 Alecto D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Alecto D1 Alphen D1 12:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Qui Vive D1 Westland D1 12:45 Sportpark QuiVive
  Alliance D1 Forescate D1 12:45 Sportparklaan
  Noordwijk D1 Craeyenhout D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
  Groen-Geel D1 Haarlem D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Westerpark D1 Reigers D1 12:45 Sportpark Spieringhorn

Quick Links

Agenda
22-5-2024 Commissie Tophockey
24-5-2024 Clinic Herman Broerenschool
29-5-2024 Schoolhockeytoernooi
29-5-2024 Meeting Lustrum
Hele agenda
Hoofdsponsoren