Kies een ander team :
Meisjes O18-2 zaal

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Johan Fioole    
Coach 2 Yara van Velthoven    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 feb Leidse Hockey Club Roomburg MO18-3
0
18:20 18:50 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ
LEIDERDORP
hal: veld 2
 
4 feb HDS MO18-2
0
17:40 18:10 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ
LEIDERDORP
hal: veld 2
 
19 feb HC Ypenburg MO18-2
25
12:35 13:30 uit Leidschenveen, Sporthal
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL
'S-GRAVENHAGE 
19 feb LOHC MO18-4
25
13:15 14:10 uit Leidschenveen, Sporthal
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL
'S-GRAVENHAGE 
thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MO18-2 8 19 6 1 1 39 17 0
2 HDS MO18-2 6 16 5 1 0 24 9 0
3 Westland MO18-2 8 10 3 1 4 18 31 0
4 Forescate MO18-2 6 9 3 0 3 23 17 0
5 Roomburg MO18-3 6 6 1 3 2 12 17 0
6 Leiden MO18-4 6 5 1 2 3 9 14 0
7 Alecto MO18-2 8 2 0 2 6 10 30 0


Uitslagen
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
.. Forescate MO18-2 Westland MO18-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-2 Ypenburg MO18-2 (1-9)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate MO18-2 Ypenburg MO18-2 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. HDS MO18-2 Leiden MO18-4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-2 Leiden MO18-4 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS MO18-2 Alecto MO18-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
.. Ypenburg MO18-2 Alecto MO18-2 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg MO18-3 Alecto MO18-2 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg MO18-2 Roomburg MO18-3 (7-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Westland MO18-2 Leiden MO18-4 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden MO18-4 HDS MO18-2 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-2 HDS MO18-2 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. HDS MO18-2 Ypenburg MO18-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-2 Roomburg MO18-3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg MO18-2 Forescate MO18-2 (7-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-2 Roomburg MO18-3 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-2 Alecto MO18-2 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS MO18-2 Forescate MO18-2 (5-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. Leiden MO18-4 Roomburg MO18-3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg MO18-3 Ypenburg MO18-2 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden MO18-4 Ypenburg MO18-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-2 Forescate MO18-2 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-2 Forescate MO18-2 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto MO18-2 Westland MO18-2 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
  Roomburg MO18-3 HDS MO18-2 17:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  HDS MO18-2 Westland MO18-2 18:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Roomburg MO18-3 Westland MO18-2 18:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Leiden MO18-4 Alecto MO18-2 17:30 WEARHOUSE.NL Hockey Dome (Leiden)
  Forescate MO18-2 Alecto MO18-2 18:10 WEARHOUSE.NL Hockey Dome (Leiden)
  Leiden MO18-4 Forescate MO18-2 18:50 WEARHOUSE.NL Hockey Dome (Leiden)
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Alecto MO18-2 Ypenburg MO18-2 15:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Ypenburg MO18-2 HDS MO18-2 16:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto MO18-2 HDS MO18-2 16:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Roomburg MO18-3 Forescate MO18-2 9:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Forescate MO18-2 Leiden MO18-4 10:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Roomburg MO18-3 Leiden MO18-4 10:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Ypenburg MO18-2 Westland MO18-2 13:30 Leidschenveen, Sporthal
  Leiden MO18-4 Westland MO18-2 14:10 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg MO18-2 Leiden MO18-4 14:50 Leidschenveen, Sporthal
  Forescate MO18-2 HDS MO18-2 15:30 Vliethorst, Sporthal De
  HDS MO18-2 Roomburg MO18-3 16:10 Vliethorst, Sporthal De
  Forescate MO18-2 Roomburg MO18-3 16:50 Vliethorst, Sporthal De

Quick Links

Agenda
6-2-2023 Evaluatiegesprekken MO10 / TC
6-2-2023 Evaluatiegesprekken MO10 / TC
7-2-2023 Overleg TC Junioren
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
Hele agenda
Hoofdsponsoren