Kies een ander team :
MO16-3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Train(st)er 2 Fleur Lievaart    
Coach 1 Thorben Kruize    
Coach 2 Anko Goudswaard    
Teammanager 1 Jessica Tanke    
Train(st)er 1 Robin de Kluijver    
Train(st)er 4 Tycho Vijverberg    
Train(st)er 3 Frank Litjens    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt OMHC MO16-5
45
uit route
18 mrt Schoonhovense MHC MO16-2
thuis
25 mrt G.H.C. RAPID MO16-2
45
uit route
1 apr R.H.V. Leonidas MO16-3
30
uit route
15 apr Ring Pass Delft MO16-4
thuis
22 apr OMHC MO16-5
thuis
13 mei Schoonhovense MHC MO16-2
60
uit route
20 mei G.H.C. RAPID MO16-2
thuis
3 jun R.H.V. Leonidas MO16-3
thuis
10 jun Ring Pass Delft MO16-4
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas MO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rapid MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ring Pass Delft MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Westland MO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schoonhoven MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommoord MO16-5 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Ommoord MO16-5 Westland MO16-3 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Schoonhoven MO16-2 Ring Pass Delft MO16-4 0:00 Schoonhoven-Oost
  Leonidas MO16-3 Rapid MO16-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Ring Pass Delft MO16-4 Leonidas MO16-3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Westland MO16-3 Schoonhoven MO16-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rapid MO16-2 Ommoord MO16-5 0:00 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Leonidas MO16-3 Schoonhoven MO16-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord MO16-5 Ring Pass Delft MO16-4 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Rapid MO16-2 Westland MO16-3 0:00 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Ring Pass Delft MO16-4 Rapid MO16-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schoonhoven MO16-2 Ommoord MO16-5 0:00 Schoonhoven-Oost
  Leonidas MO16-3 Westland MO16-3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Ommoord MO16-5 Leonidas MO16-3 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Rapid MO16-2 Schoonhoven MO16-2 0:00 Sportpark Molenvliet
  Westland MO16-3 Ring Pass Delft MO16-4 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Ring Pass Delft MO16-4 Schoonhoven MO16-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Westland MO16-3 Ommoord MO16-5 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rapid MO16-2 Leonidas MO16-3 0:00 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Schoonhoven MO16-2 Westland MO16-3 0:00 Schoonhoven-Oost
  Leonidas MO16-3 Ring Pass Delft MO16-4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord MO16-5 Rapid MO16-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Schoonhoven MO16-2 Leonidas MO16-3 0:00 Schoonhoven-Oost
  Westland MO16-3 Rapid MO16-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Ring Pass Delft MO16-4 Ommoord MO16-5 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Rapid MO16-2 Ring Pass Delft MO16-4 0:00 Sportpark Molenvliet
  Ommoord MO16-5 Schoonhoven MO16-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Westland MO16-3 Leonidas MO16-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Leonidas MO16-3 Ommoord MO16-5 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven MO16-2 Rapid MO16-2 0:00 Schoonhoven-Oost
  Ring Pass Delft MO16-4 Westland MO16-3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren