Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis Jongens 6E2 hdm J6E5
Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Kim-Patrick Dikmoet    
Aanvoerder Maaike van der Heijden    
Coach 2 Karianne Boers    

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 8256 Klein Zwitserland D3
45
10:30 12:15 uit route
12 jun 8401 VMHC Pollux D2
thuis
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg D2 20 53 17 2 1 75 18 0
2 Westland D2 20 41 13 2 5 55 38 0
3 Leonidas D5 20 40 12 4 4 45 22 0
4 Pollux D2 20 34 11 1 8 48 35 0
5 HUDITO D3 20 34 10 4 6 47 27 0
6 HDM D3 20 28 9 1 10 56 54 0
7 Cartouche D2 20 27 8 3 9 37 43 0
8 Victoria D4 20 26 8 2 10 60 53 0
9 HGC D2 20 25 8 1 11 71 66 0
10 Ring Pass Delft D3 20 24 8 0 12 39 54 0
11 Klein Zwitserland D3 20 8 2 2 16 21 79 0
12 Leiden D4 20 8 2 2 16 22 87 0

Uitslagenmatrix
  HGC D2-ORoomburg D2Cartouche D2-OVictoria D4HUDITO D3Klein Zwitserland D3Leiden-Leidse Studs D4Leonidas D5Pollux D2-ORing Pass Delft D3-OWestland D2-OHDM D3
HGC D2-O   1-2 1-2 1-9 3-7 8-1 2-2 2-5 6-4 2-3 4-6
Roomburg D2 2-0   2-2 2-1 3-0 10-1 0-3 2-0 5-0 6-2 3-2
Cartouche D2-O 1-3 2-6   4-3 2-2 3-2 2-1 0-2 1-2 1-0 1-3
Victoria D4 0-1 3-3   1-2 9-0 3-2 0-5 2-3 4-0 0-7 5-2
HUDITO D3 3-0 2-0 4-0   4-0 6-1 3-0 1-3 2-4 2-0 1-2
Klein Zwitserland D3 3-6 0-7 0-3 1-6 0-0   0-2 1-4 1-4 3-2 1-3
Leiden-Leidse Studs D4 2-11 1-7 3-4 1-2 1-1 1-2   0-2 0-4 0-9 1-6
Leonidas D5 2-3 0-0 2-1 5-1 1-1 1-1 3-1   4-1 3-1 1-1
Pollux D2-O 2-3 1-5 4-2 2-0 3-0 6-0 0-2   1-3 1-1 0-3
Ring Pass Delft D3-O 2-1 1-6 4-2 0-3 4-1 2-3 2-4 2-1   0-1 3-1
Westland D2-O 3-10 1-3 2-1 2-1 4-1 6-4 2-0 2-0 2-1   3-2
HDM D3 5-4 0-3 0-2 6-6 1-4 5-0 1-2 2-5 4-2 2-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. HGC D2-O Klein Zwitserland D3 8-1 Definitief
.. HDM D3 Westland D2-O 2-4 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Pollux D2-O 0-4 Definitief
.. Cartouche D2-O HUDITO D3 2-2 Definitief
.. Roomburg D2 Leonidas D5 0-3 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Victoria D4 0-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Leonidas D5 Ring Pass Delft D3-O 3-1 Definitief
.. Westland D2-O HGC D2-O 3-10 Definitief
.. HUDITO D3 Leiden-Leidse Studs D4 6-1 Definitief
.. Victoria D4 Cartouche D2-O 3-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Roomburg D2 0-7 Definitief
.. Pollux D2-O HDM D3 0-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Ring Pass Delft D3-O Klein Zwitserland D3 4-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Victoria D4 1-2 Definitief
.. HGC D2-O HDM D3 4-6 Definitief
.. Roomburg D2 Westland D2-O 6-2 Definitief
.. Cartouche D2-O Leonidas D5 2-1 Definitief
.. HUDITO D3 Pollux D2-O 1-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Westland D2-O Ring Pass Delft D3-O 2-1 Definitief
.. HDM D3 Roomburg D2 0-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Cartouche D2-O 0-3 Definitief
.. Pollux D2-O HGC D2-O 2-3 Definitief
.. Victoria D4 HUDITO D3 1-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Ring Pass Delft D3-O HDM D3 3-1 Definitief
.. Cartouche D2-O Westland D2-O 1-0 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Klein Zwitserland D3 1-2 Definitief
.. Victoria D4 Pollux D2-O 2-3 Definitief
.. Roomburg D2 HGC D2-O 2-0 Definitief
.. HUDITO D3 Leonidas D5 3-0 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. Leonidas D5 Leiden-Leidse Studs D4 3-1 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Westland D2-O Leiden-Leidse Studs D4 2-0 Definitief
.. HDM D3 Cartouche D2-O 0-2 Definitief
.. Pollux D2-O Roomburg D2 1-5 Definitief
.. Leonidas D5 Victoria D4 5-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 HUDITO D3 0-0 Definitief
.. HGC D2-O Ring Pass Delft D3-O 6-4 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Cartouche D2-O HGC D2-O 1-3 Definitief
.. Victoria D4 Klein Zwitserland D3 9-0 Definitief
.. HUDITO D3 Westland D2-O 2-0 Definitief
.. Leonidas D5 Pollux D2-O 4-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 HDM D3 1-6 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Roomburg D2 1-6 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. HDM D3 HUDITO D3 1-4 Definitief
.. HGC D2-O Leiden-Leidse Studs D4 2-2 Definitief
.. Roomburg D2 Cartouche D2-O 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Leonidas D5 1-4 Definitief
.. Pollux D2-O Ring Pass Delft D3-O 1-3 Definitief
.. Westland D2-O Victoria D4 2-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Leonidas D5 Westland D2-O 1-1 Definitief
.. Cartouche D2-O Ring Pass Delft D3-O 1-2 Definitief
.. Victoria D4 HDM D3 5-2 Definitief
.. HUDITO D3 HGC D2-O 3-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Pollux D2-O 1-4 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Roomburg D2 1-7 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. HGC D2-O Victoria D4 1-9 Definitief
.. Westland D2-O Klein Zwitserland D3 6-4 Definitief
.. Cartouche D2-O Pollux D2-O 0-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Leiden-Leidse Studs D4 2-3 Definitief
.. Roomburg D2 HUDITO D3 2-1 Definitief
.. HDM D3 Leonidas D5 1-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Leonidas D5 HGC D2-O 2-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 HDM D3 1-3 Definitief
.. Victoria D4 Roomburg D2 0-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Cartouche D2-O 3-4 Definitief
.. Pollux D2-O Westland D2-O 1-1 Definitief
.. HUDITO D3 Ring Pass Delft D3-O 2-4 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Victoria D4 Ring Pass Delft D3-O 4-0 Definitief
.. Leonidas D5 Roomburg D2 0-0 Definitief
.. Westland D2-O HDM D3 3-2 Definitief
.. Pollux D2-O Leiden-Leidse Studs D4 6-0 Definitief
.. HUDITO D3 Cartouche D2-O 2-0 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Ring Pass Delft D3-O Leonidas D5 2-4 Definitief
.. Cartouche D2-O Victoria D4 4-3 Definitief
.. HGC D2-O Westland D2-O 2-3 Definitief
.. Roomburg D2 Klein Zwitserland D3 3-0 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 HUDITO D3 1-1 Definitief
.. HDM D3 Pollux D2-O 2-5 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D3-O 3-2 Definitief
.. Leonidas D5 Cartouche D2-O 2-1 Definitief
.. Pollux D2-O HUDITO D3 2-0 Definitief
.. Westland D2-O Roomburg D2 1-3 Definitief
.. HDM D3 HGC D2-O 5-4 Definitief
.. Victoria D4 Leiden-Leidse Studs D4 3-2 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Ring Pass Delft D3-O Westland D2-O 0-1 Definitief
.. Roomburg D2 HDM D3 3-2 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Leonidas D5 0-2 Definitief
.. HGC D2-O Pollux D2-O 2-5 Definitief
.. Cartouche D2-O Klein Zwitserland D3 3-2 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Klein Zwitserland D3 Leiden-Leidse Studs D4 0-2 Definitief
.. HDM D3 Ring Pass Delft D3-O 4-2 Definitief
.. Westland D2-O Cartouche D2-O 2-1 Definitief
.. Pollux D2-O Victoria D4 4-2 Definitief
.. Leonidas D5 HUDITO D3 1-1 Definitief
WOENSDAG 13 APRIL 2022
.. HUDITO D3 Victoria D4 4-0 Definitief
DONDERDAG 14 APRIL 2022
.. Klein Zwitserland D3 HGC D2-O 3-6 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Roomburg D2 Pollux D2-O 2-0 Definitief
.. Victoria D4 Leonidas D5 0-5 Definitief
.. Cartouche D2-O HDM D3 1-3 Definitief
.. HUDITO D3 Klein Zwitserland D3 4-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O HGC D2-O 2-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Westland D2-O 0-9 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Westland D2-O HUDITO D3 4-1 Definitief
.. Roomburg D2 Ring Pass Delft D3-O 5-0 Definitief
.. HDM D3 Leiden-Leidse Studs D4 5-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Victoria D4 1-6 Definitief
.. Pollux D2-O Leonidas D5 0-2 Definitief
.. HGC D2-O Cartouche D2-O 1-2 Definitief
DONDERDAG 12 MEI 2022
.. HGC D2-O Roomburg D2 1-2 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Cartouche D2-O Roomburg D2 2-6 Definitief
.. Leonidas D5 Klein Zwitserland D3 1-1 Definitief
.. Victoria D4 Westland D2-O 0-7 Definitief
.. HUDITO D3 HDM D3 1-2 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 HGC D2-O 2-11 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Pollux D2-O 2-1 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. HGC D2-O HUDITO D3 3-7 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Cartouche D2-O 4-2 Definitief
.. Westland D2-O Leonidas D5 2-0 Definitief
.. HDM D3 Victoria D4 6-6 Definitief
.. Roomburg D2 Leiden-Leidse Studs D4 10-1 Definitief
.. Pollux D2-O Klein Zwitserland D3 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 MEI 2022
  HUDITO D3 Roomburg D2 11:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D3 Westland D2-O 12:15 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D4 Ring Pass Delft D3-O 12:15 Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 HDM D3 11:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Cartouche D2-O 12:45 Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 HGC D2-O 12:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Cartouche D2-O Leiden-Leidse Studs D4 10:30 Sportpark DuiveSteyn
  HDM D3 Klein Zwitserland D3 Sportcomplex Groenendaal
  HGC D2-O Leonidas D5 10:30 Roggewoning (HGC)
  Ring Pass Delft D3-O HUDITO D3 14:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Victoria D4 10:45 Sportpark Roomburg
  Westland D2-O Pollux D2-O Sportpark 'Hoge Bomen'

Quick Links

Agenda
26-5-2022 Hemelvaarts Clinic met Heren 1
6-6-2022 Trimmers 1 - Ypenburg
10-6-2022 Summer Vibes Pubquiz
11-6-2022 Summer Vibes Vrijwilligers BBQ
Hele agenda
Hoofdsponsoren