Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis Jongens 6E2 hdm J6E5
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Hoofdtrain(st)er 1 Kai Been    
Coach 1 Kai Been    
Teammanager 1 Corrine Litjens    
Aanvoerder Babette Petri    

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 6017 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1
0
11:45 12:45 uit route
thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO D1 21 54 17 3 1 57 20 0
2 Craeyenhout D1 21 45 14 3 4 50 27 0
3 Zwart-Wit D1 21 41 12 5 4 54 27 0
4 Alphen D1 21 37 11 4 6 50 44 0
5 Etten-Leur D1 21 34 9 7 5 45 38 0
6 IJsseloever D1 21 30 8 6 7 41 37 0
7 DES D1 21 29 8 5 8 46 50 0
8 Zoetermeer D1 21 26 6 8 7 47 36 0
9 Warande D1 21 23 6 5 10 41 51 0
10 Rijswijk D1 21 18 5 3 13 19 35 0
11 DSHC D1 21 10 2 4 15 31 57 0
12 Westland D1 21 4 1 1 19 19 78 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO D1DSHC D1Westland D1Zwart-Wit D1Alphen D1IJsseloever D1Warande D1Zoetermeer D1Rijswijk D1Craeyenhout D1Etten-Leur D1DES D1
HUDITO D1   7-3 2-1 1-1 1-0 2-1 3-2 2-0 1-0 3-1 6-1
DSHC D1 0-2   0-1 2-2 1-2 4-5 2-2 1-0 0-1 1-4 4-0
Westland D1 1-9 1-1   0-5 3-4 1-3 0-3 1-3 0-3 0-3 1-3 2-4
Zwart-Wit D1 0-2 7-2   6-1 3-3 1-1 3-1 2-0 1-3 4-2 2-0
Alphen D1 0-1 4-1 5-1 2-4   4-4 3-1 2-2 2-1 3-4 2-0 4-2
IJsseloever D1 1-2 2-0 2-0 0-3 1-2   2-3 0-2 2-0 3-2 1-1
Warande D1 1-0 4-3 8-2 2-4 2-3 0-4   1-0 1-2 2-3 1-6
Zoetermeer D1 2-2 3-3 5-1 3-1 6-1 2-2 5-0   0-1 2-3 1-1 2-3
Rijswijk D1 0-2 2-1 3-1 0-1 0-3 1-2 1-1 2-2   1-1 1-2 0-1
Craeyenhout D1 1-2 2-0 5-0 1-1 1-0 2-2 3-2 2-0 3-0   5-2 3-2
Etten-Leur D1 3-3 3-0 3-2 0-3 0-0 1-1 2-2 3-3 5-1 1-0   3-0
DES D1 1-4 3-2 4-0 1-0 3-3 3-1 3-3 1-1 4-5 3-3  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Zwart-Wit D1 DES D1 2-0 Definitief
.. Craeyenhout D1 Rijswijk D1 3-0 Definitief
.. IJsseloever D1 Alphen D1 1-2 Definitief
.. Warande D1 Etten-Leur D1 2-3 Definitief
.. DSHC D1 Westland D1 0-1 Definitief
.. HUDITO D1 Zoetermeer D1 3-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 1-0 Definitief
.. Zoetermeer D1 IJsseloever D1 2-2 Definitief
.. Alphen D1 Warande D1 3-1 Definitief
.. Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 0-1 Definitief
.. Westland D1 HUDITO D1 1-9 Definitief
.. DES D1 DSHC D1 3-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Craeyenhout D1 Alphen D1 1-0 Definitief
.. IJsseloever D1 Westland D1 2-0 Definitief
.. DSHC D1 Zwart-Wit D1 2-2 Definitief
.. Warande D1 Zoetermeer D1 1-0 Definitief
.. Etten-Leur D1 Rijswijk D1 5-1 Definitief
.. HUDITO D1 DES D1 6-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 2-3 Definitief
.. Rijswijk D1 DSHC D1 2-1 Definitief
.. Westland D1 Warande D1 0-3 Definitief
.. Alphen D1 Etten-Leur D1 2-0 Definitief
.. DES D1 IJsseloever D1 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 HUDITO D1 0-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Alphen D1 Rijswijk D1 2-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 3-3 Definitief
.. IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-3 Definitief
.. Warande D1 DES D1 1-6 Definitief
.. HUDITO D1 DSHC D1 7-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 Westland D1 5-0 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. DES D1 Craeyenhout D1 4-5 Definitief
.. Zoetermeer D1 Alphen D1 6-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Warande D1 1-1 Definitief
.. DSHC D1 IJsseloever D1 4-5 Definitief
.. Rijswijk D1 HUDITO D1 0-2 Definitief
.. Westland D1 Etten-Leur D1 1-3 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Warande D1 DSHC D1 4-3 Definitief
.. Etten-Leur D1 DES D1 3-0 Definitief
.. Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 1-1 Definitief
.. Zoetermeer D1 Rijswijk D1 0-1 Definitief
.. Alphen D1 Westland D1 5-1 Definitief
.. IJsseloever D1 HUDITO D1 1-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Westland D1 Zoetermeer D1 1-3 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 4-2 Definitief
.. Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2 Definitief
.. DSHC D1 Craeyenhout D1 0-1 Definitief
.. DES D1 Alphen D1 3-3 Definitief
.. HUDITO D1 Warande D1 2-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Zoetermeer D1 DES D1 2-3 Definitief
.. Westland D1 Rijswijk D1 0-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-2 Definitief
.. Warande D1 IJsseloever D1 0-4 Definitief
.. Alphen D1 Zwart-Wit D1 2-4 Definitief
.. Etten-Leur D1 DSHC D1 3-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. IJsseloever D1 Craeyenhout D1 3-2 Definitief
.. DES D1 Westland D1 4-0 Definitief
.. Warande D1 Rijswijk D1 1-2 Definitief
.. DSHC D1 Alphen D1 1-2 Definitief
.. HUDITO D1 Etten-Leur D1 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Zoetermeer D1 3-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Westland D1 Zwart-Wit D1 0-5 Definitief
.. Rijswijk D1 DES D1 0-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 IJsseloever D1 1-1 Definitief
.. Zoetermeer D1 DSHC D1 3-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 Warande D1 3-2 Definitief
.. Alphen D1 HUDITO D1 0-1 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-2 Definitief
.. Westland D1 DSHC D1 1-1 Definitief
.. DES D1 Zwart-Wit D1 1-0 Definitief
.. Alphen D1 IJsseloever D1 4-4 Definitief
.. Etten-Leur D1 Warande D1 2-2 Definitief
.. Rijswijk D1 Craeyenhout D1 1-1 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Warande D1 Alphen D1 2-3 Definitief
.. IJsseloever D1 Zoetermeer D1 0-2 Definitief
.. HUDITO D1 Westland D1 2-1 Definitief
.. DSHC D1 DES D1 4-0 Definitief
.. Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 5-2 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Rijswijk D1 2-0 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Zoetermeer D1 Warande D1 5-0 Definitief
.. Alphen D1 Craeyenhout D1 3-4 Definitief
.. DES D1 HUDITO D1 1-4 Definitief
.. Westland D1 IJsseloever D1 1-3 Definitief
.. Zwart-Wit D1 DSHC D1 7-2 Definitief
.. Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 2-0 Definitief
.. IJsseloever D1 DES D1 1-1 Definitief
.. Warande D1 Westland D1 8-2 Definitief
.. DSHC D1 Rijswijk D1 1-0 Definitief
.. HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Alphen D1 0-0 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 1-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 IJsseloever D1 3-3 Definitief
.. DES D1 Warande D1 3-3 Definitief
.. Westland D1 Craeyenhout D1 0-3 Definitief
.. Rijswijk D1 Alphen D1 0-3 Definitief
.. DSHC D1 HUDITO D1 0-2 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Craeyenhout D1 DES D1 3-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Westland D1 3-2 Definitief
.. Alphen D1 Zoetermeer D1 2-2 Definitief
.. Warande D1 Zwart-Wit D1 2-4 Definitief
.. IJsseloever D1 DSHC D1 2-0 Definitief
.. HUDITO D1 Rijswijk D1 2-0 Definitief
ZONDAG 1 MEI 2022
.. Westland D1 Alphen D1 3-4 Definitief
.. Rijswijk D1 Zoetermeer D1 2-2 Definitief
.. HUDITO D1 IJsseloever D1 1-0 Definitief
.. DES D1 Etten-Leur D1 3-3 Definitief
.. DSHC D1 Warande D1 2-2 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-3 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. IJsseloever D1 Rijswijk D1 2-0 Definitief
.. Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 0-3 Definitief
.. Warande D1 HUDITO D1 1-0 Definitief
.. Zoetermeer D1 Westland D1 5-1 Definitief
.. Craeyenhout D1 DSHC D1 2-0 Definitief
.. Alphen D1 DES D1 4-2 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. DES D1 Zoetermeer D1 1-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Alphen D1 6-1 Definitief
.. Rijswijk D1 Westland D1 3-1 Definitief
.. IJsseloever D1 Warande D1 2-3 Definitief
.. DSHC D1 Etten-Leur D1 1-4 Definitief
.. HUDITO D1 Craeyenhout D1 1-0 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Westland D1 DES D1 2-4 Definitief
.. Etten-Leur D1 HUDITO D1 3-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 IJsseloever D1 2-2 Definitief
.. Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 3-1 Definitief
.. Rijswijk D1 Warande D1 1-1 Definitief
.. Alphen D1 DSHC D1 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 MEI 2022
  DES D1 Rijswijk D1 12:45 Sportpark 'Eikendijk'
  DSHC D1 Zoetermeer D1 12:45 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D1 Alphen D1 12:45 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJsseloever D1 Etten-Leur D1 12:45 Sportp. IJsseloever
  Warande D1 Craeyenhout D1 12:45 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D1 Westland D1 12:45 Sportpark Ginneken

Quick Links

Agenda
26-5-2022 Hemelvaarts Clinic met Heren 1
6-6-2022 Trimmers 1 - Ypenburg
10-6-2022 Summer Vibes Pubquiz
11-6-2022 Summer Vibes Vrijwilligers BBQ
Hele agenda
Hoofdsponsoren