Wedstrijdschema
6 april | Jongens |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
JO12-1 | V.M.H.C. CARTOUCHE JO12-3 | 09:40 | 10:10 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Quinten Berkhout (JO18-2) en Tycho Bronsveld (JO18-2 zaal) | ||||||||
JO12-2 | hdm JO12-6 | 30 | 13:10 | 14:10 | uit - KG Water | info | ||
JO14-1 | Hockeyclub Barendrecht JO14-1 | 30 | 09:20 | 10:20 | uit - KG Water | info | ||
JO16-1 | Leidse Hockey Club Roomburg JO16-2 | 30 | 11:45 | 12:45 | uit - KG Water | info | ||
JO16-2 | Ring Pass Delft JO16-3 | 30 | 15:45 | 16:45 | uit - KG Zand | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
JO18-1 | MHC Leusden JO18-1 | 0 | 13:15 | 13:45 | uit - KG Water | info | ||
JO18-2 | Berkel Rodenrijs JO18-4 | 15:10 | 15:40 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Heren 4 (h4 Js) |
6 april | Meisjes |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
MO12-1 | Hockey Club Rotterdam MO12-2 | 13:05 | 13:50 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Lizz Mulder (MO16-1 zaal) en Iza Ruinard (MO16-1) | ||||||||
MO12-2 | HDS MO12-2 | 15 | 10:30 | 11:15 | uit - KG Water | info | ||
MO12-3 | HV Spijkenisse MO12-2 | 13:20 | 13:50 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Fleur Vijverberg (MO16-1 zaal) en Jazny van der Hoeven (MO16-1 zaal) | ||||||||
MO12-4 | Berkel Rodenrijs MO12-7 | 09:50 | 10:20 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Anouk van der Meer (MO16-5) en Britt Barendse (MO16-5 zaal) | ||||||||
MO12-5 | Rijswijksche Hockey Club MO12-4 | 11:30 | 12:00 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Julia van Gils (MO18-3 zaal) en Amy van Velden (MO18-3 zaal) | ||||||||
MO14-1 | HC Pijnacker MO14-1 | 09:15 | 10:00 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Guus Oosterveer (JO18-2 zaal) en Daan van Santen (JO18-2) | ||||||||
MO14-2 | MHV Forcial MO14-1 | 15:05 | 15:50 | AddConsult Veld (2) | info | |||
Fluiten: Pien Schröder (MO18-2) en Renske van Velden (MO18-2) | ||||||||
MO14-3 | LOHC MO14-4 | 13:30 | 14:00 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Mette Wellhuner (MO18-2) en Eva Bakker (MO18-2 zaal) | ||||||||
MO14-4 | Hockey Club Rotterdam MO14-8 | 30 | 13:25 | 14:25 | uit - KG Zand | info | ||
MO14-5 | VMHC Pollux MO14-4 | 15 | 12:30 | 13:15 | uit - KG Semi | info | ||
MO14-6 | HC Ypenburg MO14-5 | 30 | 12:25 | 13:30 | uit - KG Zand | info | ||
MO16-1 | Rosmalen MO16-1 | 11:15 | 12:00 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Paul Litjens (H30-1) en Noah Knegt | ||||||||
MO16-2 | HC Ypenburg MO16-3 | 15:20 | 15:50 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Heren 2 (H2) | ||||||||
MO16-3 | hdm MO16-7 | 30 | 16:15 | 17:15 | uit - KG Water | info | ||
MO16-4 | VMHC Pollux MO16-2 | 15 | 10:30 | 11:15 | uit - KG Semi | info | ||
MO16-5 | HC Ypenburg MO16-5 | 13:30 | 14:00 | AddConsult Veld (2) | info | |||
Fluiten: Veterinnen A (va-d) Zondag | ||||||||
MO18-1 | HC Voorne MO18-1 | 45 | 11:45 | 13:15 | uit - KG Water | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO18-2 | Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-5 | 11:30 | 12:10 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Heren 1 (H1) | ||||||||
MO18-3 | HC Schiedam MO18-6 | 15:10 | 15:40 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Dames 1 (D1) | ||||||||
MO18-4 | Klein Zwitserland MO18-8 | 45 | 14:50 | 16:05 | uit - KG Water | info | ||
MO18-5 | Craeyenhout MO18-3 | 30 | 17:10 | 18:10 | uit - KG Zand | info |
Quick Links
Agenda
3-4-2024 | TC vergadering junioren |
9-4-2024 | Evaluatie MO12 |
10-4-2024 | Evaluatie MO14 |
15-4-2024 | Evaluatie MO9 |
Hele agenda |
Hoofdsponsoren