Kies een ander team :
HO25-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Dimitry de Bruijn    

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb HV Westland HO25-1
0
uit route
12 mrt Hockeyclub Barendrecht HO25-1
30
uit route
19 mrt Berkel Rodenrijs HO25-1
thuis
26 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE HO25-2
30
uit route
2 apr DSHC HO25-2
thuis
16 apr HV Victoria HO25-7
thuis
23 apr VMHC Pollux HO25-1
15
10:15 11:00 uit route
14 mei OMHC HO25-1-O
thuis
21 mei R.H.V. Leonidas HO25-6
30
uit route
4 jun Dopie HO25-3
thuis
11 jun R.H.V. Leonidas HO25-2
30
uit route
18 jun hdm HO25-1
thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dopie HO25-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cartouche HO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pollux HO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ommoord HO25-1-O 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Berkel-Rodenrijs HO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Barendrecht HO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HDM HO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DSHC HO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Leonidas HO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Victoria HO25-7 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Westland HO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Leonidas HO25-6 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 DSHC HO25-2 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Cartouche HO25-2 Victoria HO25-7 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Leonidas HO25-2 Ommoord HO25-1-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDM HO25-1 Pollux HO25-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Barendrecht HO25-1 Westland HO25-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie HO25-3 Leonidas HO25-6 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 19 MAART 2023
  Ommoord HO25-1-O HDM HO25-1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Westland HO25-2 Berkel-Rodenrijs HO25-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas HO25-6 Leonidas HO25-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  DSHC HO25-2 Cartouche HO25-2 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria HO25-7 Dopie HO25-3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Pollux HO25-1 Barendrecht HO25-1 11:00 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Cartouche HO25-2 Westland HO25-2 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 Pollux HO25-1 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Barendrecht HO25-1 Ommoord HO25-1-O 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  HDM HO25-1 Leonidas HO25-6 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  DSHC HO25-2 Victoria HO25-7 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas HO25-2 Dopie HO25-3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Dopie HO25-3 HDM HO25-1 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas HO25-6 Barendrecht HO25-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord HO25-1-O Berkel-Rodenrijs HO25-1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Westland HO25-2 DSHC HO25-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Victoria HO25-7 Leonidas HO25-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Pollux HO25-1 Cartouche HO25-2 12:45 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 Leonidas HO25-6 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Cartouche HO25-2 Ommoord HO25-1-O 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Barendrecht HO25-1 Dopie HO25-3 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  HDM HO25-1 Leonidas HO25-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Westland HO25-2 Victoria HO25-7 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  DSHC HO25-2 Pollux HO25-1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Leonidas HO25-2 Barendrecht HO25-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Dopie HO25-3 Berkel-Rodenrijs HO25-1 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas HO25-6 Cartouche HO25-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord HO25-1-O DSHC HO25-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Victoria HO25-7 HDM HO25-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Pollux HO25-1 Westland HO25-2 11:00 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 14 MEI 2023
  Cartouche HO25-2 Dopie HO25-3 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Barendrecht HO25-1 HDM HO25-1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 Leonidas HO25-2 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Westland HO25-2 Ommoord HO25-1-O 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  DSHC HO25-2 Leonidas HO25-6 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pollux HO25-1 Victoria HO25-7 12:45 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 21 MEI 2023
  HDM HO25-1 Berkel-Rodenrijs HO25-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leonidas HO25-2 Cartouche HO25-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas HO25-6 Westland HO25-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Dopie HO25-3 DSHC HO25-2 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Ommoord HO25-1-O Pollux HO25-1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Victoria HO25-7 Barendrecht HO25-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Cartouche HO25-2 HDM HO25-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Ommoord HO25-1-O Victoria HO25-7 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 Barendrecht HO25-1 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Westland HO25-2 Dopie HO25-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  DSHC HO25-2 Leonidas HO25-2 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pollux HO25-1 Leonidas HO25-6 11:00 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Berkel-Rodenrijs HO25-1 Victoria HO25-7 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Barendrecht HO25-1 Cartouche HO25-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  HDM HO25-1 DSHC HO25-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leonidas HO25-2 Westland HO25-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Dopie HO25-3 Pollux HO25-1 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas HO25-6 Ommoord HO25-1-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Ommoord HO25-1-O Dopie HO25-3 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Cartouche HO25-2 Berkel-Rodenrijs HO25-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Westland HO25-2 HDM HO25-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  DSHC HO25-2 Barendrecht HO25-1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria HO25-7 Leonidas HO25-6 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Pollux HO25-1 Leonidas HO25-2 11:00 Sportpark Kooikersweg

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren