Kies een ander team :
Heren 1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Train(st)er 2 Rinco Potman    
Teammanager 1 Marco de Jong    
Coach 1 Kim-Patrick Dikmoet    
Train(st)er 1 Kim-Patrick Dikmoet    
Coach 2 Rinco Potman    

Nog 15 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb !Oefenwedstrijd Rijswijk H1
14:45 thuis Rabobank Veld (1)
23 feb !Oefenwedstrijd Ommoord H1
30
20:45 uit route
26 feb !Oefenwedstrijd FIT H1
30
14:45 uit route
5 mrt !Oefenwedstrijd Rapid H1
14:45 thuis Rabobank Veld (1)
12 mrt VMHC Pollux H1
thuis
19 mrt HC Pijnacker H1
30
13:15 14:45 uit route
26 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club H1
thuis
2 apr Groen-Geel H1
45
13:00 14:45 uit route
16 apr Hockeyclub Barendrecht H1
thuis
23 apr MHC DES H1
0
uit route
14 mei MHC De Warande H1
thuis
21 mei HC Voorne H1
45
uit route
4 jun HDS H1
15
uit route
11 jun HC De Hoeksche Waard H1
thuis
18 jun Noordwijk H1
45
uit route
7 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht H1 11 31 10 1 0 49 16 0
2 Pijnacker H1 11 22 7 1 3 34 20 0
3 Groen-Geel H1 11 22 6 4 1 36 17 0
4 HDS H1 11 20 6 2 3 39 25 0
5 Warande H1 11 20 6 2 3 28 25 0
6 Dordrecht H1 11 15 5 0 6 21 25 0
7 Pollux H1 11 14 4 2 5 24 26 0
8 Voorne H1 11 12 3 3 5 32 38 0
9 Noordwijk H1 11 11 3 2 6 25 25 0
10 Hoeksche Waard H1 11 11 3 2 6 25 45 0
11 Westland H1 11 5 1 2 8 17 42 0
12 DES H1 11 4 1 1 9 22 48 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Barendrecht H1 HDS H1 (6-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H1 DES H1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht H1 Warande H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H1 Voorne H1 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux H1 Westland H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H1 Hoeksche Waard H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hoeksche Waard H1 Pollux H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 Pijnacker H1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Dordrecht H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Warande H1 Groen-Geel H1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. DES H1 Barendrecht H1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Noordwijk H1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Barendrecht H1 Warande H1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H1 Voorne H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht H1 Westland H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H1 Hoeksche Waard H1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pollux H1 Noordwijk H1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DES H1 HDS H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Noordwijk H1 Pijnacker H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H1 Dordrecht H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 Groen-Geel H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Barendrecht H1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande H1 DES H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Pollux H1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Barendrecht H1 Westland H1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H1 Hoeksche Waard H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht H1 Noordwijk H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H1 Pollux H1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande H1 HDS H1 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DES H1 Voorne H1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Pollux H1 Dordrecht H1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H1 Groen-Geel H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H1 Barendrecht H1 (0-11)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 DES H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Warande H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Pijnacker H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Barendrecht H1 Noordwijk H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H1 Pollux H1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht H1 Pijnacker H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 HDS H1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Warande H1 Westland H1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. DES H1 Hoeksche Waard H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pijnacker H1 Groen-Geel H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux H1 Barendrecht H1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H1 DES H1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H1 Warande H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 Voorne H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Dordrecht H1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Barendrecht H1 Pijnacker H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H1 Dordrecht H1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 HDS H1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Hoeksche Waard H1 (8-4)final Nog niet bevestigd.
.. Warande H1 Noordwijk H1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DES H1 Pollux H1 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Groen-Geel H1 HDS H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht H1 Barendrecht H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H1 DES H1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux H1 Warande H1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H1 Voorne H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard H1 Westland H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Barendrecht H1 Groen-Geel H1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 Noordwijk H1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Pollux H1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande H1 Pijnacker H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. DES H1 Dordrecht H1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Hoeksche Waard H1 (5-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Westland H1 Pollux H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Warande H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  HDS H1 Barendrecht H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Hoeksche Waard H1 Noordwijk H1 14:45 recreatieoord Binnenmaas
  Voorne H1 Pijnacker H1 14:45 Sportpark Boerseweg
ZONDAG 19 MAART 2023
  Noordwijk H1 HDS H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Barendrecht H1 DES H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dordrecht H1 Voorne H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Westland H1 14:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Hoeksche Waard H1 14:45 Sportpark Kooikersweg
  Groen-Geel H1 Warande H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Noordwijk H1 Pollux H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Westland H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Warande H1 Barendrecht H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  HDS H1 DES H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Hoeksche Waard H1 Pijnacker H1 14:45 recreatieoord Binnenmaas
  Voorne H1 Groen-Geel H1 14:45 Sportpark Boerseweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  DES H1 Warande H1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Barendrecht H1 Voorne H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dordrecht H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Noordwijk H1 14:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 HDS H1 14:45 Sportpark Kooikersweg
  Groen-Geel H1 Westland H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Noordwijk H1 Dordrecht H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Westland H1 Barendrecht H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 DES H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  HDS H1 Warande H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Hoeksche Waard H1 Groen-Geel H1 14:45 recreatieoord Binnenmaas
  Pollux H1 Pijnacker H1 14:45 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Barendrecht H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dordrecht H1 Pollux H1 0:00 Schenkeldijk
  Warande H1 Voorne H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Westland H1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Pijnacker H1 HDS H1 14:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Groen-Geel H1 Noordwijk H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 14 MEI 2023
  Westland H1 Warande H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HDS H1 Voorne H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Noordwijk H1 Barendrecht H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 DES H1 14:45 recreatieoord Binnenmaas
  Pijnacker H1 Dordrecht H1 14:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Groen-Geel H1 14:45 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Dordrecht H1 HDS H1 0:00 Schenkeldijk
  Voorne H1 Westland H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Barendrecht H1 Pollux H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Pijnacker H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 4 JUNI 2023
  HDS H1 Westland H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Dordrecht H1 Groen-Geel H1 0:00 Schenkeldijk
  Noordwijk H1 Warande H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Voorne H1 14:45 recreatieoord Binnenmaas
  Pijnacker H1 Barendrecht H1 14:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 DES H1 14:45 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Barendrecht H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Westland H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Pollux H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Pijnacker H1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  HDS H1 Groen-Geel H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Dordrecht H1 DES H1 0:00 Schenkeldijk
  Noordwijk H1 Westland H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 HDS H1 14:45 recreatieoord Binnenmaas
  Pijnacker H1 Warande H1 14:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Voorne H1 14:45 Sportpark Kooikersweg
  Groen-Geel H1 Barendrecht H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren