Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Maxim van Gammeren    

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 feb HV Westland JO18-1
0
uit route
12 mrt DSHC H5
thuis
19 mrt LOHC H6
45
08:15 09:30 uit route
26 mrt Groen-Geel H6
thuis
2 apr R.H.V. Leonidas H14
30
uit route
23 apr D.H.C. Hudito H7
30
uit route
14 mei Scoop Delft H3
thuis
21 mei HV Victoria H6
30
uit route
4 jun HC Pijnacker H3
thuis
11 jun R.H.V. Leonidas H17
30
uit route
18 jun Groen-Geel H8
thuis
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DSHC H5 10 30 10 0 0 37 8 0
2 Westland H3 10 27 9 0 1 44 15 0
3 Pijnacker H3 10 22 7 1 2 29 16 0
4 Groen-Geel H8 10 19 6 1 3 26 20 0
5 Leonidas H14 10 13 4 1 5 19 17 0
6 HUDITO H7 10 12 3 3 4 34 32 0
7 Leonidas H17 10 10 3 1 6 18 30 0
8 Leiden-Leidse Studs H6 10 9 3 0 7 21 29 0
9 Scoop Delft H3 10 8 2 2 6 14 27 0
10 Victoria H6 10 7 2 1 7 12 39 0
11 Groen-Geel H6 10 2 0 2 8 7 28 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Groen-Geel H6 Pijnacker H3 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H14 Victoria H6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H17 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H7 Groen-Geel H8 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H5 Westland H3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Westland H3 Leiden-Leidse Studs H6 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H3 HUDITO H7 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H3 Leonidas H14 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H8 DSHC H5 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H17 Groen-Geel H6 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. HUDITO H7 Victoria H6 (9-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H14 Leonidas H17 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H6 Westland H3 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H3 Groen-Geel H8 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 DSHC H5 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. DSHC H5 Groen-Geel H6 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Leonidas H14 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H3 HUDITO H7 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H8 Leiden-Leidse Studs H6 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria H6 Scoop Delft H3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Scoop Delft H3 Pijnacker H3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H14 DSHC H5 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H6 Leiden-Leidse Studs H6 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria H6 Groen-Geel H8 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H7 Leonidas H17 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Leonidas H17 Scoop Delft H3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H14 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 HUDITO H7 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H8 Groen-Geel H6 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H3 Victoria H6 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. HUDITO H7 DSHC H5 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria H6 Leonidas H17 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H3 Groen-Geel H8 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H3 Westland H3 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H14 Groen-Geel H6 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Leonidas H17 Pijnacker H3 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 HUDITO H7 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Victoria H6 (10-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H5 Scoop Delft H3 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H8 Leonidas H14 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Scoop Delft H3 Leiden-Leidse Studs H6 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H3 Westland H3 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H17 Groen-Geel H8 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H7 Groen-Geel H6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H6 DSHC H5 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. DSHC H5 Pijnacker H3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H6 Scoop Delft H3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H14 HUDITO H7 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H3 Leonidas H17 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs H6 Victoria H6 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Scoop Delft H3 Leonidas H14 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H8 Westland H3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H3 Leiden-Leidse Studs H6 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H17 DSHC H5 (3-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria H6 Groen-Geel H6 (1-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
  Victoria H6 Leonidas H14 10:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 12 MAART 2023
  Westland H3 DSHC H5 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas H17 Leiden-Leidse Studs H6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Groen-Geel H8 HUDITO H7 10:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pijnacker H3 Groen-Geel H6 14:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 19 MAART 2023
  DSHC H5 Groen-Geel H8 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H7 Scoop Delft H3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 Pijnacker H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Groen-Geel H6 Leonidas H17 9:10 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden-Leidse Studs H6 Westland H3 9:30 Sportpark de Krogt
ZONDAG 26 MAART 2023
  DSHC H5 Leiden-Leidse Studs H6 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Westland H3 Groen-Geel H6 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas H17 Leonidas H14 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H6 HUDITO H7 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Groen-Geel H8 Scoop Delft H3 9:10 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Leiden-Leidse Studs H6 Groen-Geel H8 0:00 Sportpark de Krogt
  Scoop Delft H3 Victoria H6 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H7 Pijnacker H3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 Westland H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Groen-Geel H6 DSHC H5 15:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Leiden-Leidse Studs H6 Groen-Geel H6 0:00 Sportpark de Krogt
  DSHC H5 Leonidas H14 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H17 HUDITO H7 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker H3 Scoop Delft H3 10:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Groen-Geel H8 Victoria H6 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Victoria H6 Pijnacker H3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Scoop Delft H3 Leonidas H17 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H7 Westland H3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 Leiden-Leidse Studs H6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Groen-Geel H6 Groen-Geel H8 14:00 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 14 MEI 2023
  DSHC H5 HUDITO H7 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Westland H3 Scoop Delft H3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas H17 Victoria H6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Groen-Geel H6 Leonidas H14 14:00 Roggewoning (HGC)
  Groen-Geel H8 Pijnacker H3 15:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 21 MEI 2023
  Scoop Delft H3 DSHC H5 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria H6 Westland H3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HUDITO H7 Leiden-Leidse Studs H6 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 Groen-Geel H8 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker H3 Leonidas H17 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Leiden-Leidse Studs H6 Scoop Delft H3 0:00 Sportpark de Krogt
  Westland H3 Pijnacker H3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  DSHC H5 Victoria H6 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H6 HUDITO H7 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel H8 Leonidas H17 12:35 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Scoop Delft H3 Groen-Geel H6 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria H6 Leiden-Leidse Studs H6 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas H17 Westland H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HUDITO H7 Leonidas H14 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Pijnacker H3 DSHC H5 13:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Leonidas H14 Scoop Delft H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Groen-Geel H8 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  DSHC H5 Leonidas H17 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leiden-Leidse Studs H6 Pijnacker H3 0:00 Sportpark de Krogt
  Groen-Geel H6 Victoria H6 10:45 Roggewoning (Groen-Geel)

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren