Kies een ander team :
H30-1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Werner Schwartz    
Aanvoerder Jasper Kloos    
Aanvoerder Marcel Piekar    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt Rijswijksche Hockey Club H30-1
30
uit route
19 mrt Hockey Club Rotterdam H30-3
thuis
26 mrt hdm H30-4
30
uit route
2 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H30-1
thuis
16 apr HGC H30-2
30
10:30 11:30 uit route
23 apr V.M.H.C. CARTOUCHE H30-2
thuis
14 mei Goudse MHC H30-1
45
uit route
4 jun Hockey Club Rotterdam H30-4
thuis
11 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H30-4
30
uit route
18 jun Klein Zwitserland H30-4
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland H30-1 10 24 8 0 2 29 20 0
2 HGC H30-2 10 21 6 3 1 27 15 0
3 Gouda H30-1 10 20 6 2 2 38 24 0
4 Cartouche H30-2 10 16 5 1 4 26 16 0
5 Zoetermeer H30-1 10 15 4 3 3 23 17 0
6 Rijswijk H30-1 10 13 4 1 5 21 25 0
7 Klein Zwitserland H30-4 10 13 4 1 5 13 24 0
8 Cartouche H30-4 10 11 3 2 5 23 30 0
9 Rotterdam H30-3 10 11 3 2 5 16 24 0
10 Rotterdam H30-4 10 7 2 1 7 12 21 0
11 HDM H30-4 10 6 2 0 8 17 29 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. HGC H30-2 Zoetermeer H30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Klein Zwitserland H30-4 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-2 HDM H30-4 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda H30-1 Rotterdam H30-3 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-4 Cartouche H30-4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H30-1 Cartouche H30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-4 Gouda H30-1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Cartouche H30-2 HGC H30-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gouda H30-1 Zoetermeer H30-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Rijswijk H30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 HDM H30-4 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. HGC H30-2 Gouda H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Cartouche H30-4 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Klein Zwitserland H30-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H30-1 Westland H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-4 Rotterdam H30-4 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Rotterdam H30-4 Zoetermeer H30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gouda H30-1 Cartouche H30-2 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 HDM H30-4 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 HGC H30-2 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-4 Rotterdam H30-3 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. HGC H30-2 Rotterdam H30-4 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-4 Klein Zwitserland H30-4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H30-1 Cartouche H30-4 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-2 Westland H30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Rijswijk H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Klein Zwitserland H30-4 Zoetermeer H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H30-1 Gouda H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 HDM H30-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Cartouche H30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 HGC H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. HGC H30-2 Klein Zwitserland H30-4 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-2 Cartouche H30-4 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer H30-1 Rijswijk H30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-4 Rotterdam H30-3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gouda H30-1 Rotterdam H30-4 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Rijswijk H30-1 HGC H30-2 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Zoetermeer H30-1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Gouda H30-1 (3-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-4 Westland H30-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-4 Cartouche H30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Zoetermeer H30-1 HDM H30-4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Klein Zwitserland H30-4 Westland H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H30-1 Gouda H30-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-4 Rotterdam H30-4 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-4 HGC H30-2 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-3 Cartouche H30-2 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Westland H30-1 Cartouche H30-4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-2 Rijswijk H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. HGC H30-2 Rotterdam H30-3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda H30-1 Klein Zwitserland H30-4 (8-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Zoetermeer H30-1 HGC H30-2 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  HDM H30-4 Cartouche H30-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Rotterdam H30-3 Gouda H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk H30-1 Westland H30-1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Klein Zwitserland H30-4 Rotterdam H30-4 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Cartouche H30-4 Klein Zwitserland H30-4 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Rotterdam H30-4 Rijswijk H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland H30-1 Rotterdam H30-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Gouda H30-1 HDM H30-4 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Cartouche H30-2 Zoetermeer H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 26 MAART 2023
  Zoetermeer H30-1 Gouda H30-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  HDM H30-4 Westland H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Rotterdam H30-3 Rotterdam H30-4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk H30-1 Cartouche H30-4 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  HGC H30-2 Cartouche H30-2 11:30 Roggewoning (HGC)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Cartouche H30-4 Rotterdam H30-3 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Rotterdam H30-4 HDM H30-4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland H30-1 Zoetermeer H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Gouda H30-1 HGC H30-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Klein Zwitserland H30-4 Rijswijk H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Cartouche H30-2 Gouda H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Zoetermeer H30-1 Rotterdam H30-4 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  HDM H30-4 Cartouche H30-4 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Rotterdam H30-3 Klein Zwitserland H30-4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HGC H30-2 Westland H30-1 11:30 Roggewoning (HGC)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Cartouche H30-4 Zoetermeer H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Rotterdam H30-4 HGC H30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland H30-1 Cartouche H30-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-3 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Klein Zwitserland H30-4 HDM H30-4 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Gouda H30-1 Westland H30-1 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Cartouche H30-2 Rotterdam H30-4 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  HGC H30-2 Cartouche H30-4 0:00 Roggewoning (HGC)
  Zoetermeer H30-1 Klein Zwitserland H30-4 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  HDM H30-4 Rijswijk H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 21 MEI 2023
  Cartouche H30-4 Cartouche H30-2 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Rotterdam H30-4 Gouda H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rotterdam H30-3 HDM H30-4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk H30-1 Zoetermeer H30-1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Klein Zwitserland H30-4 HGC H30-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Westland H30-1 Rotterdam H30-4 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Gouda H30-1 Cartouche H30-4 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Cartouche H30-2 Klein Zwitserland H30-4 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  HGC H30-2 Rijswijk H30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  Zoetermeer H30-1 Rotterdam H30-3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Cartouche H30-4 Westland H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  HDM H30-4 Zoetermeer H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Rotterdam H30-3 HGC H30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk H30-1 Cartouche H30-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Klein Zwitserland H30-4 Gouda H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Rotterdam H30-4 Cartouche H30-4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland H30-1 Klein Zwitserland H30-4 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Gouda H30-1 Rijswijk H30-1 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Cartouche H30-2 Rotterdam H30-3 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  HGC H30-2 HDM H30-4 0:00 Roggewoning (HGC)

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren