Kies een ander team :
D30-1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Suzanne van Erven    
Aanvoerder Natascha Smiemans    
Train(st)er 1 Mark van Gijzen    

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt H.C. Derby D30-1
45
uit route
22 mrt Hockey Club Rotterdam D30-3
20:00 20:30 thuis Juva Regenboogveld (4)
26 mrt D.H.C. Hudito D30-1
30
uit route
2 apr HCRB D30-1
thuis
16 apr R.H.V. Leonidas D30-1
30
uit route
23 apr hdm D30-2
thuis
14 mei Hockey Club Rotterdam D30-2
30
uit route
21 mei Ring Pass Delft D30-1
thuis
4 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D30-2
thuis
11 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30-1
45
uit route
18 jun Berkel Rodenrijs D30-1
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D30-1 11 25 8 1 2 24 8 0
2 Berkel-Rodenrijs D30-1 11 24 8 0 3 29 14 0
3 Rotterdam D30-2 11 21 6 3 2 27 12 0
4 Zoetermeer D30-1 11 20 6 2 3 28 23 0
5 HUDITO D30-1 11 19 5 4 2 17 15 0
6 Derby D30-1 10 18 6 0 4 21 17 0
7 HCRB D30-1 11 14 4 2 5 22 22 0
8 Cartouche D30-2 11 14 4 2 5 14 20 0
9 HDM D30-2 10 11 3 2 5 14 16 0
10 Rotterdam D30-3 11 11 3 2 6 16 27 0
11 Westland D30-1 11 8 2 2 7 18 22 0
12 Ring Pass Delft D30-1 11 0 0 0 11 4 38 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. HDM D30-2 HUDITO D30-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-2 Rotterdam D30-3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D30-1 Ring Pass Delft D30-1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 HCRB D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D30-1 Derby D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. HCRB D30-1 HDM D30-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby D30-1 Cartouche D30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D30-1 Rotterdam D30-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D30-1 Leonidas D30-1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D30-1 Zoetermeer D30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-3 Westland D30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rotterdam D30-2 HCRB D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D30-1 Ring Pass Delft D30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D30-1 Derby D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D30-1 HUDITO D30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-2 Leonidas D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-2 Rotterdam D30-3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. HUDITO D30-1 Cartouche D30-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D30-1 HDM D30-2 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-3 Zoetermeer D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 Rotterdam D30-2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 Westland D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Rotterdam D30-2 HDM D30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D30-1 HUDITO D30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D30-1 Ring Pass Delft D30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D30-1 Rotterdam D30-3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D30-1 Leonidas D30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-2 HCRB D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. HCRB D30-1 Zoetermeer D30-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D30-1 Rotterdam D30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 Cartouche D30-2 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-3 Derby D30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-2 Westland D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Derby D30-1 HUDITO D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D30-1 HCRB D30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D30-1 Leonidas D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D30-1 Rotterdam D30-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-2 HDM D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-3 Ring Pass Delft D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. HCRB D30-1 Derby D30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-2 Cartouche D30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D30-1 Westland D30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D30-1 Rotterdam D30-3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-2 Zoetermeer D30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Derby D30-1 Leonidas D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D30-1 HDM D30-2 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D30-1 Ring Pass Delft D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D30-1 Rotterdam D30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-2 Westland D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-3 HCRB D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Leonidas D30-1 Rotterdam D30-3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 HUDITO D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-2 Ring Pass Delft D30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Ring Pass Delft D30-1 HCRB D30-1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D30-1 Cartouche D30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D30-1 Rotterdam D30-2 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D30-1 Westland D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-3 HDM D30-2 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D30-1 Leonidas D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Westland D30-1 Zoetermeer D30-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  HDM D30-2 Derby D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 12 MAART 2023
  HCRB D30-1 Leonidas D30-1 0:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30-1 HDM D30-2 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30-3 Rotterdam D30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Berkel-Rodenrijs D30-1 Cartouche D30-2 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Derby D30-1 Westland D30-1 0:00 Sportpark Bakestein
  Ring Pass Delft D30-1 Zoetermeer D30-1 10:30 Sportpark 'Hof van Delft'
DINSDAG 14 MAART 2023
  Rotterdam D30-2 HUDITO D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 19 MAART 2023
  Zoetermeer D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Cartouche D30-2 Derby D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  HDM D30-2 HCRB D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leonidas D30-1 Ring Pass Delft D30-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
WOENSDAG 22 MAART 2023
  Westland D30-1 Rotterdam D30-3 20:30 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZONDAG 26 MAART 2023
  HUDITO D30-1 Westland D30-1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30-3 Cartouche D30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Derby D30-1 Zoetermeer D30-1 0:00 Sportpark Bakestein
  HCRB D30-1 Rotterdam D30-2 0:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leonidas D30-1 HDM D30-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 10:30 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Zoetermeer D30-1 Rotterdam D30-3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Westland D30-1 HCRB D30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rotterdam D30-2 Leonidas D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HDM D30-2 Ring Pass Delft D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Cartouche D30-2 HUDITO D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Berkel-Rodenrijs D30-1 Derby D30-1 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Leonidas D30-1 Westland D30-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HUDITO D30-1 Zoetermeer D30-1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  HDM D30-2 Rotterdam D30-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Ring Pass Delft D30-1 Derby D30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  HCRB D30-1 Cartouche D30-2 0:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Zoetermeer D30-1 HCRB D30-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Westland D30-1 HDM D30-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rotterdam D30-2 Ring Pass Delft D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Cartouche D30-2 Leonidas D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Berkel-Rodenrijs D30-1 HUDITO D30-1 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Derby D30-1 Rotterdam D30-3 0:00 Sportpark Bakestein
ZONDAG 14 MEI 2023
  HCRB D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 0:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leonidas D30-1 Zoetermeer D30-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDM D30-2 Cartouche D30-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Rotterdam D30-2 Westland D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Ring Pass Delft D30-1 Rotterdam D30-3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  HUDITO D30-1 Derby D30-1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Rotterdam D30-3 HUDITO D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland D30-1 Ring Pass Delft D30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Cartouche D30-2 Rotterdam D30-2 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Berkel-Rodenrijs D30-1 Leonidas D30-1 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Derby D30-1 HCRB D30-1 0:00 Sportpark Bakestein
  Zoetermeer D30-1 HDM D30-2 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  HDM D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leonidas D30-1 Derby D30-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland D30-1 Cartouche D30-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rotterdam D30-2 Zoetermeer D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HCRB D30-1 Rotterdam D30-3 0:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Ring Pass Delft D30-1 HUDITO D30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  HUDITO D30-1 HCRB D30-1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30-3 Leonidas D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Zoetermeer D30-1 Westland D30-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Ring Pass Delft D30-1 Cartouche D30-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Berkel-Rodenrijs D30-1 Rotterdam D30-2 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Derby D30-1 HDM D30-2 0:00 Sportpark Bakestein
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Rotterdam D30-2 Derby D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Cartouche D30-2 Zoetermeer D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Leonidas D30-1 HUDITO D30-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDM D30-2 Rotterdam D30-3 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  HCRB D30-1 Ring Pass Delft D30-1 0:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren