Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Train(st)er 1 Timo Veringmeier    
Coach 1 Timo Veringmeier    

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb !Oefenwedstrijd Evergreen DJ1
10:45 thuis Rabobank Veld (1)
12 mrt VMHC Pollux D2-O
thuis
19 mrt HV Victoria D5
30
uit route
26 mrt hdm D3
thuis
2 apr Catwijck D2-O
45
09:00 10:45 uit route
16 apr Ring Pass Delft D3-O
thuis
23 apr HGC D2-O
30
uit route
14 mei R.H.V. Leonidas D6
thuis
21 mei Groen-Geel D2-O
45
11:10 12:55 uit route
4 jun D.H.C. Hudito D3
30
uit route
11 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D2-O
thuis
18 jun DSHC D2-O
45
uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche D2-O 11 27 8 3 0 29 12 0
2 Catwijck D2-O 11 23 7 2 2 34 13 0
3 Pollux D2-O 11 20 5 5 1 17 10 0
4 DSHC D2-O 10 17 5 2 3 25 15 0
5 Leonidas D6 11 17 5 2 4 20 17 0
6 Groen-Geel D2-O 10 17 5 2 3 18 15 0
7 Victoria D5 11 16 4 4 3 20 20 0
8 Westland D2-O 11 12 4 0 7 16 27 0
9 Ring Pass Delft D3-O 11 12 3 3 5 27 25 0
10 HUDITO D3 11 11 3 2 6 18 17 0
11 HGC D2-O 11 7 2 1 8 11 36 0
12 HDM D3 11 2 0 2 9 13 41 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Pollux D2-O Westland D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D2-O Cartouche D2-O (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D5 Groen-Geel D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D3-O HUDITO D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D3 Leonidas D6 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Catwijck D2-O HGC D2-O (7-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. HGC D2-O Ring Pass Delft D3-O (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D2-O Victoria D5 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D2-O Pollux D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D3 DSHC D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D6 Catwijck D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D2-O HDM D3 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Victoria D5 Cartouche D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HGC D2-O HUDITO D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux D2-O DSHC D2-O (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM D3 Westland D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Catwijck D2-O Groen-Geel D2-O (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D3-O Leonidas D6 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Leonidas D6 HGC D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D3 Pollux D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D2-O Victoria D5 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D2-O HDM D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D2-O Catwijck D2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D2-O Ring Pass Delft D3-O (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. HGC D2-O Groen-Geel D2-O (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D3-O Westland D2-O (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM D3 DSHC D2-O (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D6 HUDITO D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D5 Pollux D2-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Catwijck D2-O Cartouche D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Pollux D2-O HDM D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D2-O Catwijck D2-O (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D2-O Ring Pass Delft D3-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D2-O HGC D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D3 Victoria D5 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D2-O Leonidas D6 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Groen-Geel D2-O HUDITO D3 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HGC D2-O Cartouche D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D3 Victoria D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D6 Westland D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D3-O DSHC D2-O (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Catwijck D2-O Pollux D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pollux D2-O Ring Pass Delft D3-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC D2-O HGC D2-O (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D2-O Leonidas D6 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D2-O Groen-Geel D2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D3 HDM D3 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D5 Catwijck D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. HGC D2-O Pollux D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D6 DSHC D2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D2-O HUDITO D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D3-O Victoria D5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D2-O Cartouche D2-O (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Catwijck D2-O HDM D3 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Pollux D2-O Leonidas D6 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D3 Ring Pass Delft D3-O (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Leonidas D6 Victoria D5 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. HGC D2-O HDM D3 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D3 Cartouche D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft D3-O Catwijck D2-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D2-O DSHC D2-O (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D2-O Pollux D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. HGC D2-O Victoria D5 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Catwijck D2-O HUDITO D3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Cartouche D2-O Westland D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  DSHC D2-O Groen-Geel D2-O 14:30 TU Delft - Sportcentrum DSHC
ZONDAG 12 MAART 2023
  HUDITO D3 Ring Pass Delft D3-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Cartouche D2-O DSHC D2-O 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Westland D2-O Pollux D2-O 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas D6 HDM D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HGC D2-O Catwijck D2-O 10:30 Roggewoning (HGC)
  Groen-Geel D2-O Victoria D5 16:30 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 19 MAART 2023
  HDM D3 Groen-Geel D2-O 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Victoria D5 Westland D2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  DSHC D2-O HUDITO D3 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pollux D2-O Cartouche D2-O 10:30 Sportpark Kooikersweg
  Catwijck D2-O Leonidas D6 10:45 Sportpark 'De Krom'
  Ring Pass Delft D3-O HGC D2-O 16:15 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 26 MAART 2023
  DSHC D2-O Pollux D2-O 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Cartouche D2-O Victoria D5 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Westland D2-O HDM D3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas D6 Ring Pass Delft D3-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HUDITO D3 HGC D2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Groen-Geel D2-O Catwijck D2-O 16:15 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  HDM D3 Cartouche D2-O 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Victoria D5 DSHC D2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Ring Pass Delft D3-O Groen-Geel D2-O 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Pollux D2-O HUDITO D3 10:30 Sportpark Kooikersweg
  HGC D2-O Leonidas D6 10:30 Roggewoning (HGC)
  Catwijck D2-O Westland D2-O 10:45 Sportpark 'De Krom'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  HUDITO D3 Leonidas D6 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Westland D2-O Ring Pass Delft D3-O 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Cartouche D2-O Catwijck D2-O 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  DSHC D2-O HDM D3 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pollux D2-O Victoria D5 10:30 Sportpark Kooikersweg
  Groen-Geel D2-O HGC D2-O 18:00 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Ring Pass Delft D3-O Cartouche D2-O 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  HGC D2-O Westland D2-O 0:00 Roggewoning (HGC)
  Leonidas D6 Groen-Geel D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D5 HUDITO D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HDM D3 Pollux D2-O 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Catwijck D2-O DSHC D2-O 10:45 Sportpark 'De Krom'
ZONDAG 14 MEI 2023
  DSHC D2-O Ring Pass Delft D3-O 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria D5 HDM D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HUDITO D3 Groen-Geel D2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Westland D2-O Leonidas D6 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Cartouche D2-O HGC D2-O 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Pollux D2-O Catwijck D2-O 10:30 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 21 MEI 2023
  HDM D3 HUDITO D3 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Ring Pass Delft D3-O Pollux D2-O 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  HGC D2-O DSHC D2-O 0:00 Roggewoning (HGC)
  Leonidas D6 Cartouche D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Groen-Geel D2-O Westland D2-O 12:55 Roggewoning (Groen-Geel)
  Catwijck D2-O Victoria D5 14:45 Sportpark 'De Krom'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  HDM D3 Catwijck D2-O 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  DSHC D2-O Leonidas D6 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria D5 Ring Pass Delft D3-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HUDITO D3 Westland D2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Cartouche D2-O Groen-Geel D2-O 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Pollux D2-O HGC D2-O 12:45 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Ring Pass Delft D3-O HDM D3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Westland D2-O Cartouche D2-O 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leonidas D6 Pollux D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HUDITO D3 Catwijck D2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Victoria D5 HGC D2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Groen-Geel D2-O DSHC D2-O 16:15 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Victoria D5 Leonidas D6 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HDM D3 HGC D2-O 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Cartouche D2-O HUDITO D3 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  DSHC D2-O Westland D2-O 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pollux D2-O Groen-Geel D2-O 10:30 Sportpark Kooikersweg
  Catwijck D2-O Ring Pass Delft D3-O 10:45 Sportpark 'De Krom'

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren