Kies een ander team :
Sevens D

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Marloes Vreugdenhil    

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 jan 46208 Mixed Hockeyclub Zoetermeer S1MIX
0
20:00 20:30 thuis Sportpark 'HCKZ'
21 jan 46209 MHC Forescate DS1
0
21:00 21:30 thuis Sportpark 'HCKZ'
28 jan 46215 Mixed Hockeyclub Zoetermeer DS2
0
19:15 20:30 uit Sportp. 'Hoge Bomen'
28 jan 46210 Klein Zwitserland S2MIX
0
20:30 21:00 thuis Sportp. 'Hoge Bomen' AddConsult Veld (2)
11 feb 46196 MHC Forescate DS1
0
20:30 21:30 uit Sportpark 'Adegeest'
11 feb 46211 MHC Forescate DS2
0
20:30 21:00 thuis Sportpark 'Adegeest'
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zoetermeer S1mix 2 6 2 0 0 7 3 0
2 Klein Zwitserland S2MIX 2 3 1 0 1 9 6 0
3 Westland DS1 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Forescate DS1 2 3 1 0 1 7 8 0
5 Zoetermeer DS2 2 3 1 0 1 3 5 0
6 Forescate DS2 2 0 0 0 2 2 8 0

Uitslagenmatrix
  Forescate DS1Forescate DS2Klein Zwitserland S2MIXWestland DS1Zoetermeer DS2Zoetermeer S1MIX
Forescate DS1   2-7
Forescate DS2 1-5  
Klein Zwitserland S2MIX   2-4
Westland DS1   4-0
Zoetermeer DS2 3-1  
Zoetermeer S1MIX 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Zoetermeer S1MIX Westland DS1 3-1 Definitief
.. Zoetermeer DS2 Forescate DS2 3-1 Definitief
.. Forescate DS1 Klein Zwitserland S2MIX 2-7 Definitief
.. Klein Zwitserland S2MIX Zoetermeer S1MIX 2-4 Definitief
.. Forescate DS2 Forescate DS1 1-5 Definitief
.. Westland DS1 Zoetermeer DS2 4-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
VRIJDAG 28 JANUARI 2022
  Forescate DS1 Zoetermeer DS2 21:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Forescate DS1 Forescate DS2 21:00 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Forescate DS2 Zoetermeer S1MIX 20:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Westland DS1 Klein Zwitserland S2MIX 21:00 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer DS2 Westland DS1 20:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer S1MIX Klein Zwitserland S2MIX 21:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
VRIJDAG 11 FEBRUARI 2022
  Forescate DS1 Westland DS1 21:30 Sportpark 'Adegeest'
  Forescate DS2 Klein Zwitserland S2MIX 20:30 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland S2MIX Zoetermeer DS2 21:30 Sportpark 'Adegeest'
  Westland DS1 Forescate DS2 21:00 Sportpark 'Adegeest'
  Zoetermeer DS2 Zoetermeer S1MIX 20:30 Sportpark 'Adegeest'
  Zoetermeer S1MIX Forescate DS1 21:00 Sportpark 'Adegeest'

Quick Links

Agenda
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
7-2-2022 Trimmers 2 - Waddinxveen 1
14-2-2022 Trimmers 1 - Kieviten 1
15-2-2022 Bestuursvergadering
Hele agenda
Hoofdsponsoren