Kies een ander team :
Heren 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Tim Timmers    

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 okt 11275 Groen-Geel H6
45
15:00 16:15 uit route
31 okt 11363 R.H.V. Leonidas H14
14:15 14:45 thuis Rabobank Veld (1)
7 nov 11468 D.H.C. Hudito H8
30
uit route
14 nov 11486 HDS H3
15
uit route
21 nov 11557 DSHC H5
thuis
28 nov 11657 HC Ypenburg H2
30
uit route
20 mrt 11777 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H4
thuis
27 mrt 11849 R.H.V. Leonidas H16
30
uit route
3 apr 11914 R.H.V. Leonidas H15
thuis
10 apr 11974 hdm H3
30
uit route
24 apr 12053 Groen-Geel H6
thuis
8 mei 12100 R.H.V. Leonidas H14
30
uit route
15 mei 12191 D.H.C. Hudito H8
thuis
22 mei 12236 HDS H3
thuis
29 mei 12309 DSHC H5
45
uit route
12 jun 12386 HC Ypenburg H2
thuis
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H16 5 10 3 1 1 17 9 0
2 Westland H2 4 10 3 1 0 16 9 0
3 Leonidas H14 5 10 3 1 1 11 7 0
4 hdm H3 5 9 3 0 2 22 11 0
5 Ypenburg H2 4 9 3 0 1 9 3 0
6 DSHC H5 4 9 3 0 1 11 8 0
7 Leonidas H15 5 6 2 0 3 9 16 0
8 HDS H3 4 3 1 0 3 6 12 0
9 HUDITO H8 4 3 1 0 3 7 14 0
10 Groen-Geel H6 5 3 1 0 4 5 15 0
11 Zoetermeer H4 5 1 0 1 4 7 16 0

Uitslagenmatrix
  DSHC H5Groen-Geel H6HUDITO H8Leonidas H14Leonidas H15Leonidas H16Westland H2-OZoetermeer H4hdm H3HDS H3Ypenburg H2-O
DSHC H5   4-2 3-6
Groen-Geel H6   0-3 1-3
HUDITO H8 4-1  
Leonidas H14 3-0   1-2 3-2
Leonidas H15 2-3   1-3
Leonidas H16 2-2   5-0
Westland H2-O 4-1   6-4
Zoetermeer H4 0-3 3-3  
hdm H3 7-1 1-2 7-1  
HDS H3 2-3 3-1   1-3
Ypenburg H2-O 0-1 2-0 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. HDS H3 Ypenburg H2-O 1-3 Definitief
.. hdm H3 Leonidas H15 7-1 Definitief
.. DSHC H5 HUDITO H8 (4-2)INTERNET_RESULT Nog niet bevestigd.Wel opgenomen in stand.
.. Groen-Geel H6 Leonidas H16 0-3 Definitief
.. Leonidas H14 Zoetermeer H4 3-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Leonidas H15 Groen-Geel H6 2-3 Definitief
.. Ypenburg H2-O DSHC H5 0-1 Definitief
.. Zoetermeer H4 Westland H2-O 3-3 Definitief
.. Leonidas H16 Leonidas H14 2-2 Definitief
.. hdm H3 HUDITO H8 7-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Groen-Geel H6 hdm H3 1-3 Definitief
.. Ypenburg H2-O HUDITO H8 2-0 Definitief
.. Leonidas H14 Leonidas H15 1-2 Definitief
.. HDS H3 Zoetermeer H4 3-1 Definitief
.. Westland H2-O Leonidas H16 4-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. HUDITO H8 Groen-Geel H6 4-1 Definitief
.. Zoetermeer H4 DSHC H5 0-3 Definitief
.. Leonidas H16 HDS H3 5-0 Definitief
.. Leonidas H15 Westland H2-O 1-3 Definitief
.. hdm H3 Leonidas H14 1-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Leonidas H14 Groen-Geel H6 3-0 Definitief
.. Ypenburg H2-O Zoetermeer H4 4-1 Definitief
.. Westland H2-O hdm H3 6-4 Definitief
.. HDS H3 Leonidas H15 2-3 Definitief
.. DSHC H5 Leonidas H16 3-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  Groen-Geel H6 Westland H2-O 16:15 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H8 Leonidas H14 16:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H15 DSHC H5 13:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H16 Ypenburg H2-O 16:20 Sportpark Toepad (Leonidas)
  hdm H3 HDS H3 12:45 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  DSHC H5 hdm H3 16:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HDS H3 Groen-Geel H6 16:45 Madestein (Loosduinen)
  Westland H2-O Leonidas H14 14:45 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg H2-O Leonidas H15 12:30 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer H4 HUDITO H8 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Groen-Geel H6 DSHC H5 17:20 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H8 Westland H2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 HDS H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H16 Zoetermeer H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  hdm H3 Ypenburg H2-O Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  DSHC H5 Leonidas H14 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H3 Westland H2-O Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H16 HUDITO H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ypenburg H2-O Groen-Geel H6 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer H4 Leonidas H15 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  HDS H3 HUDITO H8 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H14 Ypenburg H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H15 Leonidas H16 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H2-O DSHC H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm H3 Zoetermeer H4 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  DSHC H5 HDS H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H8 Leonidas H15 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H16 hdm H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ypenburg H2-O Westland H2-O Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer H4 Groen-Geel H6 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 13 MAART 2022
  HUDITO H8 DSHC H5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H15 hdm H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H16 Groen-Geel H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ypenburg H2-O HDS H3 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer H4 Leonidas H14 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 20 MAART 2022
  DSHC H5 Ypenburg H2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H6 Leonidas H15 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H8 hdm H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 Leonidas H16 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H2-O Zoetermeer H4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 27 MAART 2022
  HUDITO H8 Ypenburg H2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H15 Leonidas H14 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H16 Westland H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H4 HDS H3 Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm H3 Groen-Geel H6 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 3 APRIL 2022
  DSHC H5 Zoetermeer H4 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H6 HUDITO H8 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H3 Leonidas H16 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H14 hdm H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H2-O Leonidas H15 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Groen-Geel H6 Leonidas H14 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H15 HDS H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H16 DSHC H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H4 Ypenburg H2-O Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm H3 Westland H2-O Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 24 APRIL 2022
  DSHC H5 Leonidas H15 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H3 hdm H3 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H14 HUDITO H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H2-O Groen-Geel H6 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg H2-O Leonidas H16 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 8 MEI 2022
  Groen-Geel H6 HDS H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H8 Zoetermeer H4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 Westland H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H15 Ypenburg H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  hdm H3 DSHC H5 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 15 MEI 2022
  DSHC H5 Groen-Geel H6 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H3 Leonidas H14 Madestein (Loosduinen)
  Westland H2-O HUDITO H8 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg H2-O hdm H3 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer H4 Leonidas H16 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 22 MEI 2022
  Groen-Geel H6 Ypenburg H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H8 Leonidas H16 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H14 DSHC H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H15 Zoetermeer H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H2-O HDS H3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 29 MEI 2022
  DSHC H5 Westland H2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H8 HDS H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H16 Leonidas H15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ypenburg H2-O Leonidas H14 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer H4 hdm H3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Groen-Geel H6 Zoetermeer H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H3 DSHC H5 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H15 HUDITO H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H2-O Ypenburg H2-O Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm H3 Leonidas H16 Sportcomplex Groenendaal

Quick Links

Agenda
20-10-2021 Overleg TC JJ
25-10-2021 Trimmers 2 - Roomburg
15-11-2021 Trimmers 1 - HDS 6do
15-12-2021 Algemene Ledenvergadering (dig
Hele agenda
Hoofdsponsoren