Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Hoofdtrain(st)er 1 Kim-Patrick Dikmoet    
Aanvoerder Maxim van Gammeren    

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt 11732 R.H.V. Leonidas H13
30
uit route
20 mrt 11763 Groen-Geel H7
thuis
27 mrt 11853 HC Delfshaven H1
uit route
3 apr 16548 Hockey Club Rotterdam H9
thuis
10 apr 11988 Dopie H3
45
uit route
24 apr 12039 Scoop Delft H2
thuis
8 mei 12108 R.H.V. Leonidas H18
30
uit route
15 mei 12177 HDS H4
thuis
22 mei 12241 D.H.C. Hudito H6
30
uit route
29 mei 12362 Rijswijksche Hockey Club H3
30
uit route
12 jun 12372 DSHC H7
thuis
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DSHC H7 11 25 8 1 2 39 20 0
2 HDS H4 11 23 7 2 2 30 14 0
3 Westland H3 11 22 7 1 3 31 24 0
4 Leonidas H18 11 21 7 0 4 35 17 0
5 Scoop Delft H2 11 19 6 1 4 24 22 0
6 HUDITO H6 11 15 5 0 6 16 21 0
7 Rotterdam H9 11 15 5 0 6 15 24 0
8 Groen-Geel H7 11 15 4 3 4 15 24 0
9 Rijswijk H3 11 13 3 4 4 16 15 0
10 Leonidas H13 11 10 3 1 7 19 25 0
11 Dopie H3 11 7 2 1 8 14 30 0
12 Delfshaven H1 11 5 1 2 8 8 26 0

Uitslagenmatrix
  Dopie H3DSHC H7Groen-Geel H7HUDITO H6Leonidas H13Rotterdam H9Rijswijk H3Westland H3Leonidas H18HDS H4Scoop Delft H2-ODelfshaven H1
Dopie H3   3-5 1-1 1-2 3-1 0-6
DSHC H7   4-3 1-3 0-1 4-1 5-0 5-2
Groen-Geel H7   1-0 2-1 1-1 1-2 1-6 2-2
HUDITO H6 1-4 6-0   0-1 1-0 2-1
Leonidas H13 4-0 0-3 3-1   1-1 2-3 1-2
Rotterdam H9 0-4   2-1 0-2 0-3 3-2 4-0
Rijswijk H3 5-2 2-1   2-3 2-2 0-1
Westland H3 3-2 2-0 8-2 2-1   0-2 4-2
Leonidas H18 4-6 1-2 6-0 6-0   0-1
HDS H4 2-0 2-0 3-3 3-1   5-0
Scoop Delft H2-O 1-0 4-2 7-4 1-4   2-0
Delfshaven H1 0-2 2-2 0-1 1-2 0-0 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Scoop Delft H2-O Dopie H3 1-0 Definitief
.. Leonidas H18 Rotterdam H9 6-0 Definitief
.. DSHC H7 Rijswijk H3 0-1 Definitief
.. Westland H3 Leonidas H13 8-2 Definitief
.. HUDITO H6 Groen-Geel H7 6-0 Definitief
.. HDS H4 Delfshaven H1 5-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Rotterdam H9 HDS H4 0-3 Definitief
.. Dopie H3 Leonidas H18 0-6 Definitief
.. Delfshaven H1 HUDITO H6 1-2 Definitief
.. Groen-Geel H7 Westland H3 1-2 Definitief
.. Leonidas H13 DSHC H7 0-3 Definitief
.. Rijswijk H3 Scoop Delft H2-O 0-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. HUDITO H6 Rotterdam H9 0-1 Definitief
.. Leonidas H13 Rijswijk H3 1-1 Definitief
.. Leonidas H18 Scoop Delft H2-O 0-1 Definitief
.. HDS H4 Dopie H3 2-0 Definitief
.. Westland H3 Delfshaven H1 4-2 Definitief
.. DSHC H7 Groen-Geel H7 4-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Rotterdam H9 Westland H3 0-2 Definitief
.. Scoop Delft H2-O HDS H4 1-4 Definitief
.. Dopie H3 HUDITO H6 1-2 Definitief
.. Groen-Geel H7 Leonidas H13 1-0 Definitief
.. Rijswijk H3 Leonidas H18 2-3 Definitief
.. Delfshaven H1 DSHC H7 2-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Groen-Geel H7 Rijswijk H3 1-1 Definitief
.. Westland H3 Dopie H3 3-2 Definitief
.. HUDITO H6 Scoop Delft H2-O 2-1 Definitief
.. Leonidas H13 Delfshaven H1 1-2 Definitief
.. HDS H4 Leonidas H18 3-1 Definitief
.. DSHC H7 Rotterdam H9 1-3 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Rotterdam H9 Leonidas H13 0-4 Definitief
.. Leonidas H18 HUDITO H6 6-0 Definitief
.. Scoop Delft H2-O Westland H3 7-4 Definitief
.. Dopie H3 DSHC H7 3-5 Definitief
.. Delfshaven H1 Groen-Geel H7 0-1 Definitief
.. Rijswijk H3 HDS H4 2-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Groen-Geel H7 Rotterdam H9 2-1 Definitief
.. Westland H3 Leonidas H18 0-2 Definitief
.. Leonidas H13 Dopie H3 4-0 Definitief
.. Delfshaven H1 Rijswijk H3 0-0 Definitief
.. HUDITO H6 HDS H4 1-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Rijswijk H3 HUDITO H6 2-1 Definitief
.. Dopie H3 Groen-Geel H7 1-1 Definitief
.. Scoop Delft H2-O Leonidas H13 4-2 Definitief
.. Leonidas H18 DSHC H7 4-6 Definitief
.. HDS H4 Westland H3 3-3 Definitief
.. Rotterdam H9 Delfshaven H1 4-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Westland H3 HUDITO H6 2-0 Definitief
.. Rotterdam H9 Rijswijk H3 2-1 Definitief
.. DSHC H7 HDS H4 5-0 Definitief
.. Delfshaven H1 Dopie H3 0-2 Definitief
.. Groen-Geel H7 Scoop Delft H2-O 2-2 Definitief
VRIJDAG 19 NOVEMBER 2021
.. Leonidas H13 Leonidas H18 2-3 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. HDS H4 Leonidas H13 2-0 Definitief
.. Westland H3 Rijswijk H3 2-1 Definitief
.. HUDITO H6 DSHC H7 1-4 Definitief
.. Dopie H3 Rotterdam H9 3-1 Definitief
.. Leonidas H18 Groen-Geel H7 1-2 Definitief
.. Scoop Delft H2-O Delfshaven H1 2-0 Definitief
DINSDAG 23 NOVEMBER 2021
.. DSHC H7 Scoop Delft H2-O 5-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Delfshaven H1 Leonidas H18 1-3 Definitief
.. Rijswijk H3 Dopie H3 5-2 Definitief
.. Leonidas H13 HUDITO H6 3-1 Definitief
.. Groen-Geel H7 HDS H4 1-6 Definitief
.. Rotterdam H9 Scoop Delft H2-O 3-2 Definitief
.. DSHC H7 Westland H3 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Delfshaven H1 HDS H4 Sportpark Blijdorp
  Dopie H3 Scoop Delft H2-O TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H7 HUDITO H6 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H13 Westland H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 DSHC H7 Sportpark Lange Kleiweg
  Rotterdam H9 Leonidas H18 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 20 MAART 2022
  DSHC H7 Leonidas H13 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H4 Rotterdam H9 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H6 Delfshaven H1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H18 Dopie H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft H2-O Rijswijk H3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Westland H3 Groen-Geel H7 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 27 MAART 2022
  Delfshaven H1 Westland H3 Sportpark Blijdorp
  Dopie H3 HDS H4 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H7 DSHC H7 Roggewoning (Groen-Geel)
  Rijswijk H3 Leonidas H13 Sportpark Lange Kleiweg
  Rotterdam H9 HUDITO H6 Sportpark Hazelaarweg
  Scoop Delft H2-O Leonidas H18 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 3 APRIL 2022
  DSHC H7 Delfshaven H1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H4 Scoop Delft H2-O Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H6 Dopie H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H13 Groen-Geel H7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H18 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Rotterdam H9 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Delfshaven H1 Leonidas H13 Sportpark Blijdorp
  Dopie H3 Westland H3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas H18 HDS H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Groen-Geel H7 Sportpark Lange Kleiweg
  Rotterdam H9 DSHC H7 Sportpark Hazelaarweg
  Scoop Delft H2-O HUDITO H6 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 24 APRIL 2022
  DSHC H7 Dopie H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H7 Delfshaven H1 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H4 Rijswijk H3 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H6 Leonidas H18 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H13 Rotterdam H9 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Scoop Delft H2-O Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 8 MEI 2022
  Dopie H3 Leonidas H13 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HDS H4 HUDITO H6 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H18 Westland H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Delfshaven H1 Sportpark Lange Kleiweg
  Rotterdam H9 Groen-Geel H7 Sportpark Hazelaarweg
  Scoop Delft H2-O DSHC H7 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 15 MEI 2022
  DSHC H7 Leonidas H18 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Delfshaven H1 Rotterdam H9 Sportpark Blijdorp
  Groen-Geel H7 Dopie H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H6 Rijswijk H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H13 Scoop Delft H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 HDS H4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 22 MEI 2022
  Dopie H3 Delfshaven H1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HDS H4 DSHC H7 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H6 Westland H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H18 Leonidas H13 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Rotterdam H9 Sportpark Lange Kleiweg
  Scoop Delft H2-O Groen-Geel H7 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 29 MEI 2022
  DSHC H7 HUDITO H6 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Delfshaven H1 Scoop Delft H2-O Sportpark Blijdorp
  Groen-Geel H7 Leonidas H18 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H13 HDS H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Westland H3 Sportpark Lange Kleiweg
  Rotterdam H9 Dopie H3 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Dopie H3 Rijswijk H3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HDS H4 Groen-Geel H7 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H6 Leonidas H13 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H18 Delfshaven H1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft H2-O Rotterdam H9 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Westland H3 DSHC H7 Sportp. 'Hoge Bomen'

Quick Links

Agenda
15-12-2021 Overleg strategische sessies
10-1-2022 Trimmers 2 - Craeyenhout 2
11-1-2022 Bestuursvergadering
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
Hele agenda
Hoofdsponsoren