Kies een ander team :
Dames Jong 1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Teammanager 1 Leen de Mos    
Aanvoerder Sophie Beekenkamp    
Aanvoerder Lysanne de Mos    

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 okt 15013 LOHC DJ2
10:45 11:30 thuis Worldstream Veld (3)
31 okt 15098 HV Victoria DJ8
30
09:45 11:00 uit route
7 nov 15183 MHV Evergreen DJ1
11:00 thuis AddConsult Veld (2)
14 nov 15268 Ring Pass Delft DJ3
thuis
21 nov 15356 Hockey Club Wateringse Veld DJ2
15
13:45 14:45 uit route
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden DJ2 5 15 5 0 0 29 7 0
2 Ring Pass Delft DJ3 5 10 3 1 1 20 13 0
3 Westland DJ1 5 10 3 1 1 18 16 0
4 Victoria DJ8 5 6 2 0 3 11 13 0
5 Evergreen DJ1 5 3 1 0 4 8 18 0
6 Wateringse veld DJ2 5 0 0 0 5 4 23 0

Uitslagenmatrix
  Victoria DJ8Wateringse veld DJ2Westland DJ1Leiden-Leidse Studs DJ2Evergreen DJ1Ring Pass Delft DJ3
Victoria DJ8   7-1 1-3
Wateringse veld DJ2   1-2 0-9
Westland DJ1 6-1 2-1  
Leiden-Leidse Studs DJ2 3-1 7-2   7-1
Evergreen DJ1 0-1 3-4 2-9  
Ring Pass Delft DJ3 3-1 4-4 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Leiden-Leidse Studs DJ2 Westland DJ1 7-2 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ3 Evergreen DJ1 3-1 Definitief
.. Victoria DJ8 Wateringse veld DJ2 7-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Evergreen DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ2 2-9 Definitief
.. Wateringse veld DJ2 Ring Pass Delft DJ3 0-9 Definitief
.. Westland DJ1 Victoria DJ8 6-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Ring Pass Delft DJ3 Victoria DJ8 3-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs DJ2 Wateringse veld DJ2 3-1 Definitief
.. Evergreen DJ1 Westland DJ1 3-4 Definitief
VRIJDAG 1 OKTOBER 2021
.. Victoria DJ8 Leiden-Leidse Studs DJ2 1-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Wateringse veld DJ2 Evergreen DJ1 1-2 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ3 Westland DJ1 4-4 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Leiden-Leidse Studs DJ2 Ring Pass Delft DJ3 7-1 Definitief
.. Westland DJ1 Wateringse veld DJ2 2-1 Definitief
.. Evergreen DJ1 Victoria DJ8 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  Evergreen DJ1 Ring Pass Delft DJ3 14:45 Sportp. Schweitzerdreef
  Wateringse veld DJ2 Victoria DJ8 15:00 Wateringse Veld
  Westland DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ2 11:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Leiden-Leidse Studs DJ2 Evergreen DJ1 14:45 Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft DJ3 Wateringse veld DJ2 16:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria DJ8 Westland DJ1 11:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Victoria DJ8 Ring Pass Delft DJ3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Wateringse veld DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ2 12:30 Wateringse Veld
  Westland DJ1 Evergreen DJ1 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Evergreen DJ1 Wateringse veld DJ2 14:45 Sportp. Schweitzerdreef
  Leiden-Leidse Studs DJ2 Victoria DJ8 Sportpark de Krogt
  Westland DJ1 Ring Pass Delft DJ3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Ring Pass Delft DJ3 Leiden-Leidse Studs DJ2 16:15 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria DJ8 Evergreen DJ1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Wateringse veld DJ2 Westland DJ1 14:45 Wateringse Veld

Quick Links

Agenda
20-10-2021 Overleg TC JJ
25-10-2021 Trimmers 2 - Roomburg
15-11-2021 Trimmers 1 - HDS 6do
15-12-2021 Algemene Ledenvergadering (dig
Hele agenda
Hoofdsponsoren