Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Teammanager 1 Britt Peters    
Aanvoerder Gwen Boers    

Nog 17 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 okt 13197 hdm D5
12:45 13:30 thuis Worldstream Veld (3)
31 okt 13253 HC Schiedam D6
15
13:45 14:45 uit route
7 nov 13355 HV Victoria D11
14:45 thuis Worldstream Veld (3)
14 nov 13454 R.H.V. Leonidas D13
30
uit route
21 nov 13526 R.H.V. Leonidas D15
thuis
28 nov 13564 Groen-Geel D8
45
15:50 17:20 uit route
13 mrt 13625 Groen-Geel D6
45
uit route
20 mrt 13756 Hockey Club Wateringse Veld D2
thuis
27 mrt 13768 HC Ypenburg D2
thuis
3 apr 13879 LOHC D7
45
uit route
10 apr 13926 Rijswijksche Hockey Club D3
thuis
24 apr 13998 hdm D5
30
uit route
8 mei 14085 HC Schiedam D6
thuis
15 mei 14192 HV Victoria D11
30
uit route
22 mei 14244 R.H.V. Leonidas D13
thuis
29 mei 14304 R.H.V. Leonidas D15
30
uit route
12 jun 14401 Groen-Geel D8
thuis
9 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wateringse veld D2 5 15 5 0 0 18 7 0
2 Leonidas D15 5 13 4 1 0 17 4 0
3 Ypenburg D2 5 12 4 0 1 24 6 0
4 Leiden D7 5 10 3 1 1 14 7 0
5 Groen-Geel D6 5 9 3 0 2 10 5 0
6 Rijswijk D3 5 7 2 1 2 6 9 0
7 Victoria D11 5 6 2 0 3 15 9 0
8 Schiedam D6 5 6 2 0 3 11 21 0
9 hdm D5 5 4 1 1 3 4 11 0
10 Groen-Geel D8 5 3 1 0 4 6 21 0
11 Leonidas D13 5 2 0 2 3 7 14 0
12 Westland D3 5 0 0 0 5 4 22 0

Uitslagenmatrix
  Groen-Geel D6Groen-Geel D8Leiden D7Leonidas D13Leonidas D15Rijswijk D3Westland D3hdm D5Victoria D11Ypenburg D2-OSchiedam D6Wateringse veld D2-O
Groen-Geel D6   1-0 1-4
Groen-Geel D8   0-8 2-0
Leiden D7 1-0   1-1 1-5
Leonidas D13   2-2 2-4 0-3
Leonidas D15   4-0 7-1
Rijswijk D3 2-1 2-2   2-1
Westland D3 0-4 1-3  
hdm D5 0-4 0-2   2-1
Victoria D11 2-3   7-0
Ypenburg D2-O 6-1 7-0  
Schiedam D6 5-2 3-1   2-4
Wateringse veld D2-O 6-2 2-1 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Westland D3 Groen-Geel D6 0-4 Definitief
.. Leiden D7 Leonidas D15 1-1 Definitief
.. Rijswijk D3 Leonidas D13 2-2 Definitief
.. hdm D5 Victoria D11 2-1 Definitief
.. Schiedam D6 Wateringse veld D2-O 2-4 Definitief
.. Ypenburg D2-O Groen-Geel D8 6-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Wateringse veld D2-O Westland D3 6-2 Definitief
.. Victoria D11 Schiedam D6 7-0 Definitief
.. Leonidas D13 hdm D5 2-2 Definitief
.. Leonidas D15 Rijswijk D3 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D8 Leiden D7 0-8 Definitief
.. Groen-Geel D6 Ypenburg D2-O 1-4 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Schiedam D6 Leonidas D13 3-1 Definitief
.. hdm D5 Leonidas D15 0-2 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Victoria D11 2-1 Definitief
.. Rijswijk D3 Groen-Geel D8 2-1 Definitief
.. Leiden D7 Groen-Geel D6 1-0 Definitief
.. Ypenburg D2-O Westland D3 7-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Groen-Geel D6 Rijswijk D3 1-0 Definitief
.. Westland D3 Leiden D7 1-3 Definitief
.. Groen-Geel D8 hdm D5 2-0 Definitief
.. Leonidas D15 Schiedam D6 7-1 Definitief
.. Leonidas D13 Victoria D11 2-4 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Ypenburg D2-O 3-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Victoria D11 Leonidas D15 2-3 Definitief
.. Leiden D7 Ypenburg D2-O 1-5 Definitief
.. Rijswijk D3 Westland D3 2-1 Definitief
.. hdm D5 Groen-Geel D6 0-4 Definitief
.. Leonidas D13 Wateringse veld D2-O 0-3 Definitief
.. Schiedam D6 Groen-Geel D8 5-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  Groen-Geel D6 Schiedam D6 14:30 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel D8 Victoria D11 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D15 Leonidas D13 17:55 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Wateringse veld D2-O Leiden D7 14:45 Wateringse Veld
  Westland D3 hdm D5 13:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Rijswijk D3 11:15 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Leonidas D13 Groen-Geel D8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 Wateringse veld D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk D3 Leiden D7 11:15 Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D6 Westland D3 14:45 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Groen-Geel D6 12:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D5 Ypenburg D2-O 12:45 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Groen-Geel D6 Leonidas D13 18:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel D8 Leonidas D15 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D7 hdm D5 Sportpark de Krogt
  Wateringse veld D2-O Rijswijk D3 16:30 Wateringse Veld
  Westland D3 Victoria D11 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Schiedam D6 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Groen-Geel D8 Wateringse veld D2-O 12:35 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D13 Westland D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 Groen-Geel D6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D6 Leiden D7 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Ypenburg D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D5 Rijswijk D3 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Groen-Geel D6 Groen-Geel D8 15:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D7 Victoria D11 Sportpark de Krogt
  Rijswijk D3 Schiedam D6 11:15 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D3 Leonidas D15 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Leonidas D13 Sportcomplex "De Bras"
  hdm D5 Wateringse veld D2-O Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Groen-Geel D8 Westland D3 17:20 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D13 Leiden D7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 Ypenburg D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D6 hdm D5 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Rijswijk D3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 16:45 Wateringse Veld
ZONDAG 13 MAART 2022
  Groen-Geel D6 Westland D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel D8 Ypenburg D2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D13 Rijswijk D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 Leiden D7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D11 hdm D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Wateringse veld D2-O Schiedam D6 Wateringse Veld
ZONDAG 20 MAART 2022
  Leiden D7 Groen-Geel D8 Sportpark de Krogt
  Rijswijk D3 Leonidas D15 Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D6 Victoria D11 Sportpark HC Schiedam
  Westland D3 Wateringse veld D2-O Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Groen-Geel D6 Sportcomplex "De Bras"
  hdm D5 Leonidas D13 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 27 MAART 2022
  Groen-Geel D6 Leiden D7 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel D8 Rijswijk D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D13 Schiedam D6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 hdm D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D11 Wateringse veld D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D3 Ypenburg D2-O Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Leiden D7 Westland D3 Sportpark de Krogt
  Rijswijk D3 Groen-Geel D6 Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D6 Leonidas D15 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Leonidas D13 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Ypenburg D2-O Wateringse veld D2-O Sportcomplex "De Bras"
  hdm D5 Groen-Geel D8 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Groen-Geel D6 hdm D5 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel D8 Schiedam D6 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D15 Victoria D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Wateringse veld D2-O Leonidas D13 Wateringse Veld
  Westland D3 Rijswijk D3 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Leiden D7 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Leiden D7 Wateringse veld D2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D13 Leonidas D15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk D3 Ypenburg D2-O Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D6 Groen-Geel D6 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Groen-Geel D8 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D5 Westland D3 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 8 MEI 2022
  Groen-Geel D6 Victoria D11 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel D8 Leonidas D13 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D7 Rijswijk D3 Sportpark de Krogt
  Wateringse veld D2-O Leonidas D15 Wateringse Veld
  Westland D3 Schiedam D6 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O hdm D5 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 15 MEI 2022
  Leonidas D13 Groen-Geel D6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 Groen-Geel D8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk D3 Wateringse veld D2-O Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D6 Ypenburg D2-O Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Westland D3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D5 Leiden D7 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 22 MEI 2022
  Groen-Geel D6 Leonidas D15 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D7 Schiedam D6 Sportpark de Krogt
  Rijswijk D3 hdm D5 Sportpark Lange Kleiweg
  Wateringse veld D2-O Groen-Geel D8 Wateringse Veld
  Westland D3 Leonidas D13 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Victoria D11 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 29 MEI 2022
  Groen-Geel D8 Groen-Geel D6 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D13 Ypenburg D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 Westland D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D6 Rijswijk D3 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Leiden D7 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Wateringse veld D2-O hdm D5 Wateringse Veld
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Groen-Geel D6 Wateringse veld D2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D7 Leonidas D13 Sportpark de Krogt
  Rijswijk D3 Victoria D11 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D3 Groen-Geel D8 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Leonidas D15 Sportcomplex "De Bras"
  hdm D5 Schiedam D6 Sportcomplex Groenendaal

Quick Links

Agenda
20-10-2021 Overleg TC JJ
25-10-2021 Trimmers 2 - Roomburg
15-11-2021 Trimmers 1 - HDS 6do
15-12-2021 Algemene Ledenvergadering (dig
Hele agenda
Hoofdsponsoren