Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Maaike van der Heijden    
Coach 1 Franklin Dikmoet    

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 okt 8207 D.H.C. Hudito D3
30
uit route
7 nov 8394 HV Victoria D4
12:45 thuis Worldstream Veld (3)
14 nov 8271 R.H.V. Leonidas D5
30
uit route
21 nov 8395 Klein Zwitserland D3
10:45 thuis Rabobank Veld (1)
28 nov 8313 VMHC Pollux D2
15
09:45 11:00 uit route
13 mrt 8396 hdm D3
thuis
20 mrt 8032 HGC D2
30
uit route
27 mrt 8397 Leidse Hockey Club Roomburg D2
thuis
3 apr 8326 Ring Pass Delft D3
30
uit route
10 apr 8398 V.M.H.C. CARTOUCHE D2
thuis
24 apr 13546 LOHC D4
45
uit route
8 mei 8399 D.H.C. Hudito D3
thuis
15 mei 8110 HV Victoria D4
30
uit route
22 mei 8400 R.H.V. Leonidas D5
thuis
29 mei 8256 Klein Zwitserland D3
45
uit route
12 jun 8401 VMHC Pollux D2
thuis
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg D2 6 15 5 0 1 23 6 0
2 Cartouche D2 6 14 4 2 0 13 6 0
3 HGC D2 6 12 4 0 2 31 18 0
4 Leonidas D5 6 12 4 0 2 15 8 0
5 HUDITO D3 6 11 3 2 1 14 7 0
6 Pollux D2 6 9 3 0 3 13 14 0
7 Westland D2 6 9 3 0 3 13 20 0
8 Victoria D4 6 7 2 1 3 12 14 0
9 Ring Pass Delft D3 6 6 2 0 4 13 16 0
10 hdm D3 6 6 2 0 4 12 16 0
11 Klein Zwitserland D3 6 4 1 1 4 4 23 0
12 Leiden D4 6 0 0 0 6 4 19 0

Uitslagenmatrix
  HGC D2-ORoomburg D2Cartouche D2-OVictoria D4HUDITO D3Klein Zwitserland D3Leiden-Leidse Studs D4Leonidas D5Pollux D2-ORing Pass Delft D3-OWestland D2-Ohdm D3
HGC D2-O   8-1 6-4 4-6
Roomburg D2 2-0   0-3 6-2
Cartouche D2-O   2-2 2-1 1-0
Victoria D4 3-3   1-2 2-3
HUDITO D3   6-1 3-0 1-3
Klein Zwitserland D3 0-7 0-3 0-0  
Leiden-Leidse Studs D4 1-2 1-2   0-4
Leonidas D5 5-1 3-1   3-1
Pollux D2-O 2-3 1-5   0-3
Ring Pass Delft D3-O 0-3 4-1   3-1
Westland D2-O 3-10 2-0 2-1  
hdm D3 0-3 0-2 2-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Leiden-Leidse Studs D4 Pollux D2-O 0-4 Definitief
.. Cartouche D2-O HUDITO D3 2-2 Definitief
.. hdm D3 Westland D2-O 2-4 Definitief
.. Roomburg D2 Leonidas D5 0-3 Definitief
.. HGC D2-O Klein Zwitserland D3 8-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Victoria D4 0-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Leonidas D5 Ring Pass Delft D3-O 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Roomburg D2 0-7 Definitief
.. HUDITO D3 Leiden-Leidse Studs D4 6-1 Definitief
.. Westland D2-O HGC D2-O 3-10 Definitief
.. Victoria D4 Cartouche D2-O 3-3 Definitief
.. Pollux D2-O hdm D3 0-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Cartouche D2-O Leonidas D5 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Klein Zwitserland D3 4-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Victoria D4 1-2 Definitief
.. HGC D2-O hdm D3 4-6 Definitief
.. Roomburg D2 Westland D2-O 6-2 Definitief
.. HUDITO D3 Pollux D2-O 1-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Westland D2-O Ring Pass Delft D3-O 2-1 Definitief
.. hdm D3 Roomburg D2 0-3 Definitief
.. Victoria D4 HUDITO D3 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Cartouche D2-O 0-3 Definitief
.. Pollux D2-O HGC D2-O 2-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Roomburg D2 HGC D2-O 2-0 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Klein Zwitserland D3 1-2 Definitief
.. Victoria D4 Pollux D2-O 2-3 Definitief
.. HUDITO D3 Leonidas D5 3-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O hdm D3 3-1 Definitief
.. Cartouche D2-O Westland D2-O 1-0 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. Leonidas D5 Leiden-Leidse Studs D4 3-1 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Leonidas D5 Victoria D4 5-1 Definitief
.. Pollux D2-O Roomburg D2 1-5 Definitief
.. hdm D3 Cartouche D2-O 0-2 Definitief
.. HGC D2-O Ring Pass Delft D3-O 6-4 Definitief
.. Westland D2-O Leiden-Leidse Studs D4 2-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 HUDITO D3 0-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Cartouche D2-O HGC D2-O 10:30 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 Westland D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs D4 hdm D3 9:30 Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 Pollux D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D3-O Roomburg D2 11:30 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D4 Klein Zwitserland D3 16:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  HGC D2-O Leiden-Leidse Studs D4 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D3 Leonidas D5 Sportpark 'HCKZ'
  Pollux D2-O Ring Pass Delft D3-O 11:00 Sportpark Kooikersweg
  Roomburg D2 Cartouche D2-O Sportpark Roomburg
  Westland D2-O Victoria D4 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D3 HUDITO D3 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Cartouche D2-O Ring Pass Delft D3-O Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 HGC D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D3 Pollux D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D4 Roomburg D2 Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 Westland D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D4 hdm D3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Cartouche D2-O Pollux D2-O Sportpark DuiveSteyn
  HGC D2-O Victoria D4 Roggewoning (HGC)
  Ring Pass Delft D3-O Leiden-Leidse Studs D4 12:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 HUDITO D3 Sportpark Roomburg
  Westland D2-O Klein Zwitserland D3 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D3 Leonidas D5 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  HUDITO D3 Ring Pass Delft D3-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D3 hdm D3 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D4 Cartouche D2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 HGC D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Westland D2-O 11:00 Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 Roomburg D2 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 13 MAART 2022
  HUDITO D3 Cartouche D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D3 HGC D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D5 Roomburg D2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 Ring Pass Delft D3-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D2-O hdm D3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 20 MAART 2022
  Cartouche D2-O Victoria D4 Sportpark DuiveSteyn
  HGC D2-O Westland D2-O Roggewoning (HGC)
  Leiden-Leidse Studs D4 HUDITO D3 Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft D3-O Leonidas D5 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Klein Zwitserland D3 Sportpark Roomburg
  hdm D3 Pollux D2-O Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 27 MAART 2022
  Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D3-O Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D5 Cartouche D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O HUDITO D3 Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D2-O Roomburg D2 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D3 HGC D2-O Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Cartouche D2-O Klein Zwitserland D3 Sportpark DuiveSteyn
  HGC D2-O Pollux D2-O Roggewoning (HGC)
  HUDITO D3 Victoria D4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs D4 Leonidas D5 Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft D3-O Westland D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 hdm D3 Sportpark Roomburg
ZONDAG 10 APRIL 2022
  HGC D2-O Roomburg D2 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D3 Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D5 HUDITO D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Victoria D4 Sportpark Kooikersweg
  Westland D2-O Cartouche D2-O Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D3 Ring Pass Delft D3-O Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Cartouche D2-O hdm D3 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 Klein Zwitserland D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs D4 Westland D2-O Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft D3-O HGC D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Pollux D2-O Sportpark Roomburg
  Victoria D4 Leonidas D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 8 MEI 2022
  HGC D2-O Cartouche D2-O Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D3 Victoria D4 Sportpark 'HCKZ'
  Pollux D2-O Leonidas D5 Sportpark Kooikersweg
  Roomburg D2 Ring Pass Delft D3-O Sportpark Roomburg
  Westland D2-O HUDITO D3 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D3 Leiden-Leidse Studs D4 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 15 MEI 2022
  Cartouche D2-O Roomburg D2 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 hdm D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs D4 HGC D2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 Klein Zwitserland D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D3-O Pollux D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D4 Westland D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 22 MEI 2022
  HGC D2-O HUDITO D3 Roggewoning (HGC)
  Pollux D2-O Klein Zwitserland D3 Sportpark Kooikersweg
  Ring Pass Delft D3-O Cartouche D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark Roomburg
  Westland D2-O Leonidas D5 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D3 Victoria D4 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 29 MEI 2022
  HUDITO D3 Roomburg D2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D3 Westland D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D4 Ring Pass Delft D3-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 hdm D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Cartouche D2-O Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 HGC D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Cartouche D2-O Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark DuiveSteyn
  HGC D2-O Leonidas D5 Roggewoning (HGC)
  Ring Pass Delft D3-O HUDITO D3 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Victoria D4 Sportpark Roomburg
  Westland D2-O Pollux D2-O Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D3 Klein Zwitserland D3 Sportcomplex Groenendaal

Quick Links

Agenda
20-10-2021 Overleg TC JJ
25-10-2021 Trimmers 2 - Roomburg
15-11-2021 Trimmers 1 - HDS 6do
15-12-2021 Algemene Ledenvergadering (dig
Hele agenda
Hoofdsponsoren