Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Teammanager 1 Corrine Litjens    
Aanvoerder Babette Petri    
Ass. Train(st)er 1 Kai Been    
Coach 2 Kai Been    
Coach 1 Wilbert Litjens    

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt 6002 DSHC D1
thuis
20 mrt 5946 D.H.C. Hudito D1
30
uit route
27 mrt 6003 HC IJsseloever D1
thuis
3 apr 13387 MHC De Warande D1
0
uit route
10 apr 6004 Craeyenhout D1
thuis
24 apr 6378 HC Etten-Leur D1
0
uit route
1 mei 13371 HC Alphen D1
thuis
8 mei 6181 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1
45
uit route
15 mei 6247 Rijswijksche Hockey Club D1
30
uit route
22 mei 6006 MHC DES D1
thuis
29 mei 6017 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1
0
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO D1 11 33 11 0 0 39 11 0
2 Zwart-Wit D1 11 24 7 3 1 26 11 0
3 Craeyenhout D1 11 22 7 1 3 25 15 0
4 Etten-Leur D1 11 20 6 2 3 25 17 0
5 DES D1 11 19 6 1 4 28 25 0
6 Alphen D1 11 19 6 1 4 22 20 0
7 IJsseloever D1 11 17 5 2 4 22 20 0
8 Rijswijk D1 11 12 4 0 7 11 18 0
9 Warande D1 11 10 3 1 7 17 27 0
10 Zoetermeer D1 11 9 2 3 6 24 24 0
11 Westland D1 11 3 1 0 10 5 42 0
12 DSHC D1 11 2 0 2 9 19 33 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO D1DSHC D1Westland D1Zwart-Wit D1Alphen D1IJsseloever D1Warande D1Zoetermeer D1Rijswijk D1Craeyenhout D1Etten-Leur D1DES D1
HUDITO D1   7-3 2-1 3-2 3-1 6-1
DSHC D1   0-1 2-2 1-2 4-5 0-1
Westland D1 1-9   0-5 0-3 1-3 0-3 1-3
Zwart-Wit D1 0-2   1-1 3-1 4-2 2-0
Alphen D1 0-1 5-1 2-4   3-1 2-1 2-0
IJsseloever D1 1-2 2-0 0-3 1-2   3-2
Warande D1 4-3 0-4   1-0 1-2 2-3 1-6
Zoetermeer D1 3-3 6-1 2-2   0-1 2-3 2-3
Rijswijk D1 0-2 2-1 0-1 1-2   0-1
Craeyenhout D1 1-2 5-0 1-1 1-0 3-2 3-0  
Etten-Leur D1 3-0 1-1 3-3 5-1 1-0   3-0
DES D1 3-2 4-0 3-3 3-1 4-5  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Zwart-Wit D1 DES D1 2-0 Definitief
.. Craeyenhout D1 Rijswijk D1 3-0 Definitief
.. IJsseloever D1 Alphen D1 1-2 Definitief
.. Warande D1 Etten-Leur D1 2-3 Definitief
.. DSHC D1 Westland D1 0-1 Definitief
.. HUDITO D1 Zoetermeer D1 3-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 1-0 Definitief
.. Zoetermeer D1 IJsseloever D1 2-2 Definitief
.. Alphen D1 Warande D1 3-1 Definitief
.. Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 0-1 Definitief
.. Westland D1 HUDITO D1 1-9 Definitief
.. DES D1 DSHC D1 3-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Craeyenhout D1 Alphen D1 1-0 Definitief
.. IJsseloever D1 Westland D1 2-0 Definitief
.. DSHC D1 Zwart-Wit D1 2-2 Definitief
.. Warande D1 Zoetermeer D1 1-0 Definitief
.. Etten-Leur D1 Rijswijk D1 5-1 Definitief
.. HUDITO D1 DES D1 6-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 2-3 Definitief
.. Rijswijk D1 DSHC D1 2-1 Definitief
.. Westland D1 Warande D1 0-3 Definitief
.. Alphen D1 Etten-Leur D1 2-0 Definitief
.. DES D1 IJsseloever D1 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 HUDITO D1 0-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Alphen D1 Rijswijk D1 2-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 3-3 Definitief
.. IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-3 Definitief
.. Warande D1 DES D1 1-6 Definitief
.. HUDITO D1 DSHC D1 7-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 Westland D1 5-0 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. DES D1 Craeyenhout D1 4-5 Definitief
.. Zoetermeer D1 Alphen D1 6-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Warande D1 1-1 Definitief
.. DSHC D1 IJsseloever D1 4-5 Definitief
.. Rijswijk D1 HUDITO D1 0-2 Definitief
.. Westland D1 Etten-Leur D1 1-3 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Warande D1 DSHC D1 4-3 Definitief
.. Etten-Leur D1 DES D1 3-0 Definitief
.. Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 1-1 Definitief
.. Zoetermeer D1 Rijswijk D1 0-1 Definitief
.. Alphen D1 Westland D1 5-1 Definitief
.. IJsseloever D1 HUDITO D1 1-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Westland D1 Zoetermeer D1 1-3 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 4-2 Definitief
.. Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2 Definitief
.. DSHC D1 Craeyenhout D1 0-1 Definitief
.. DES D1 Alphen D1 3-3 Definitief
.. HUDITO D1 Warande D1 2-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Zoetermeer D1 DES D1 2-3 Definitief
.. Westland D1 Rijswijk D1 0-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-2 Definitief
.. Warande D1 IJsseloever D1 0-4 Definitief
.. Alphen D1 Zwart-Wit D1 2-4 Definitief
.. Etten-Leur D1 DSHC D1 3-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. IJsseloever D1 Craeyenhout D1 3-2 Definitief
.. DES D1 Westland D1 4-0 Definitief
.. Warande D1 Rijswijk D1 1-2 Definitief
.. DSHC D1 Alphen D1 1-2 Definitief
.. HUDITO D1 Etten-Leur D1 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Zoetermeer D1 3-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Westland D1 Zwart-Wit D1 0-5 Definitief
.. Rijswijk D1 DES D1 0-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 IJsseloever D1 1-1 Definitief
.. Zoetermeer D1 DSHC D1 3-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 Warande D1 3-2 Definitief
.. Alphen D1 HUDITO D1 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Alphen D1 IJsseloever D1 12:45 Sportpark Zegersloot
  DES D1 Zwart-Wit D1 Sportpark 'Eikendijk'
  Etten-Leur D1 Warande D1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Rijswijk D1 Craeyenhout D1 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D1 DSHC D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer D1 HUDITO D1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 20 MAART 2022
  Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 H.B.S. - Craeyenhout
  DSHC D1 DES D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D1 Westland D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJsseloever D1 Zoetermeer D1 Sportp. IJsseloever
  Warande D1 Alphen D1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D1 Rijswijk D1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 27 MAART 2022
  Alphen D1 Craeyenhout D1 12:45 Sportpark Zegersloot
  DES D1 HUDITO D1 Sportpark 'Eikendijk'
  Rijswijk D1 Etten-Leur D1 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D1 IJsseloever D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer D1 Warande D1 Sportp. 'Van Tuyll'
  Zwart-Wit D1 DSHC D1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 H.B.S. - Craeyenhout
  DSHC D1 Rijswijk D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Etten-Leur D1 Alphen D1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  HUDITO D1 Zwart-Wit D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJsseloever D1 DES D1 Sportp. IJsseloever
  Warande D1 Westland D1 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 10 APRIL 2022
  DES D1 Warande D1 Sportpark 'Eikendijk'
  DSHC D1 HUDITO D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Rijswijk D1 Alphen D1 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D1 Craeyenhout D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 Sportp. 'Van Tuyll'
  Zwart-Wit D1 IJsseloever D1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Alphen D1 Zoetermeer D1 Sportpark Zegersloot
  Craeyenhout D1 DES D1 H.B.S. - Craeyenhout
  Etten-Leur D1 Westland D1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  HUDITO D1 Rijswijk D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJsseloever D1 DSHC D1 Sportp. IJsseloever
  Warande D1 Zwart-Wit D1 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 1 MEI 2022
  DES D1 Etten-Leur D1 Sportpark 'Eikendijk'
  DSHC D1 Warande D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D1 IJsseloever D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rijswijk D1 Zoetermeer D1 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D1 Alphen D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 8 MEI 2022
  Alphen D1 DES D1 Sportpark Zegersloot
  Craeyenhout D1 DSHC D1 H.B.S. - Craeyenhout
  Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  IJsseloever D1 Rijswijk D1 Sportp. IJsseloever
  Warande D1 HUDITO D1 Sportpark 'Paterserf'
  Zoetermeer D1 Westland D1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 15 MEI 2022
  DES D1 Zoetermeer D1 Sportpark 'Eikendijk'
  DSHC D1 Etten-Leur D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D1 Craeyenhout D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJsseloever D1 Warande D1 Sportp. IJsseloever
  Rijswijk D1 Westland D1 Sportpark Lange Kleiweg
  Zwart-Wit D1 Alphen D1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 MEI 2022
  Alphen D1 DSHC D1 Sportpark Zegersloot
  Craeyenhout D1 IJsseloever D1 H.B.S. - Craeyenhout
  Etten-Leur D1 HUDITO D1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Rijswijk D1 Warande D1 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D1 DES D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 29 MEI 2022
  DES D1 Rijswijk D1 Sportpark 'Eikendijk'
  DSHC D1 Zoetermeer D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D1 Alphen D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJsseloever D1 Etten-Leur D1 Sportp. IJsseloever
  Warande D1 Craeyenhout D1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D1 Westland D1 Sportpark Ginneken

Quick Links

Agenda
15-12-2021 Overleg strategische sessies
10-1-2022 Trimmers 2 - Craeyenhout 2
11-1-2022 Bestuursvergadering
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
Hele agenda
Hoofdsponsoren