Kies een ander team :
Heren 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Gert-jan van der Meer    

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mrt 13207 Groen-Geel H5
thuis
17 mrt 13256 R.H.V. Leonidas H13
30
uit route
24 mrt 13361 Dopie H3
thuis
31 mrt 13444 Rijswijksche Hockey Club H3
30
uit route
7 apr 13522 Hockeyclub Barendrecht H3
30
uit route
14 apr 13574 VMHC Pollux H3
thuis
5 mei 13641 HC Schiedam H5
15
uit route
12 mei 13716 DSHC H4
thuis
19 mei 13778 R.H.V. Leonidas H12
30
uit route
26 mei 13846 D.H.C. Hudito H6
thuis
2 jun 13912 L.S.C. ALECTO H4
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht H3 11 30 10 0 1 48 12 0
2 Alecto H4 11 25 8 1 2 26 12 0
3 DSHC H4 11 23 7 2 2 43 16 0
4 Leonidas H12 11 22 7 1 3 35 17 0
5 Westland H2 11 19 6 1 4 34 35 0
6 Leonidas H13 11 16 5 1 5 27 26 0
7 Pollux H3 11 15 5 0 6 22 30 0
8 Rijswijk H3 11 15 4 3 4 33 27 0
9 HUDITO H6 11 7 2 1 8 20 38 0
10 Schiedam H5 11 7 1 4 6 16 29 0
11 Groen-Geel H5 11 6 1 3 7 10 38 0
12 Dopie H3 11 4 1 1 9 15 49 0

Uitslagenmatrix
  Alecto H4Barendrecht H3Dopie H3DSHC H4Groen-Geel H5HUDITO H6Leonidas H12Leonidas H13Pollux H3Rijswijk H3Westland H2 (O)Schiedam H5
Alecto H4   2-1 3-0 3-0 2-1 2-2
Barendrecht H3 5-1   3-2 6-0 7-2 2-3
Dopie H3 0-2 0-9   2-1 1-2 2-5 5-6
DSHC H4 11-1   8-0 1-0 7-0 3-3
Groen-Geel H5 1-3 0-0   0-4 2-7 1-1
HUDITO H6 3-1 1-2   2-4 3-4 3-3
Leonidas H12 1-0 2-2   1-2 3-4 8-1
Leonidas H13 1-4 3-4 3-1 4-1   6-1 1-3
Pollux H3 1-4 3-1 1-2 3-1 2-4   3-2 2-5
Rijswijk H3 1-2 7-2 1-2 2-2 7-1  
Westland H2 (O) 1-5 0-4 2-3 6-4 3-3   1-0
Schiedam H5 0-3 1-2 0-5 1-1 0-1 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Dopie H3 Barendrecht H3 0-9 Definitief
.. Leonidas H13 Rijswijk H3 1-3 Definitief
.. HUDITO H6 Schiedam H5 3-3 Definitief
.. Alecto H4 Pollux H3 2-1 Definitief
.. Leonidas H12 DSHC H4 2-2 Definitief
.. Groen-Geel H5 Westland H2 (O) 2-7 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Barendrecht H3 Leonidas H12 2-3 Definitief
.. Rijswijk H3 Dopie H3 7-2 Definitief
.. Westland H2 (O) Leonidas H13 6-4 Definitief
.. Schiedam H5 Alecto H4 0-3 Definitief
.. DSHC H4 HUDITO H6 1-0 Definitief
.. Pollux H3 Groen-Geel H5 3-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Rijswijk H3 Barendrecht H3 1-2 Definitief
.. Dopie H3 Westland H2 (O) 2-5 Definitief
.. Leonidas H13 Pollux H3 6-1 Definitief
.. Groen-Geel H5 Schiedam H5 1-1 Definitief
.. Alecto H4 DSHC H4 2-1 Definitief
.. HUDITO H6 Leonidas H12 2-4 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Schiedam H5 Leonidas H13 1-1 Definitief
.. Westland H2 (O) Rijswijk H3 3-3 Definitief
.. Pollux H3 Dopie H3 3-1 Definitief
.. Leonidas H12 Alecto H4 1-0 Definitief
.. Barendrecht H3 HUDITO H6 7-2 Definitief
.. DSHC H4 Groen-Geel H5 8-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Leonidas H13 DSHC H4 3-4 Definitief
.. Groen-Geel H5 Leonidas H12 0-4 Definitief
.. Alecto H4 HUDITO H6 3-0 Definitief
.. Westland H2 (O) Barendrecht H3 0-4 Definitief
.. Dopie H3 Schiedam H5 5-6 Definitief
DINSDAG 9 OKTOBER 2018
.. Pollux H3 Rijswijk H3 3-2 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Barendrecht H3 Alecto H4 5-1 Definitief
.. Pollux H3 Westland H2 (O) 2-5 Definitief
.. Schiedam H5 Rijswijk H3 1-4 Definitief
.. DSHC H4 Dopie H3 11-1 Definitief
.. Leonidas H12 Leonidas H13 1-2 Definitief
.. HUDITO H6 Groen-Geel H5 1-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Rijswijk H3 DSHC H4 1-2 Definitief
.. Westland H2 (O) Schiedam H5 1-0 Definitief
.. Pollux H3 Barendrecht H3 1-4 Definitief
.. Leonidas H13 HUDITO H6 4-1 Definitief
.. Groen-Geel H5 Alecto H4 1-3 Definitief
.. Dopie H3 Leonidas H12 2-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Barendrecht H3 Groen-Geel H5 6-0 Definitief
.. Schiedam H5 Pollux H3 0-1 Definitief
.. DSHC H4 Westland H2 (O) 7-0 Definitief
.. Leonidas H12 Rijswijk H3 8-1 Definitief
.. HUDITO H6 Dopie H3 3-1 Definitief
.. Alecto H4 Leonidas H13 3-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Westland H2 (O) Leonidas H12 2-3 Definitief
.. Rijswijk H3 HUDITO H6 7-1 Definitief
.. Pollux H3 DSHC H4 1-2 Definitief
.. Dopie H3 Alecto H4 0-2 Definitief
.. Leonidas H13 Groen-Geel H5 3-1 Definitief
.. Schiedam H5 Barendrecht H3 1-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Leonidas H12 Pollux H3 3-4 Definitief
.. HUDITO H6 Westland H2 (O) 3-4 Definitief
.. Leonidas H13 Barendrecht H3 1-4 Definitief
.. DSHC H4 Schiedam H5 3-3 Definitief
.. Alecto H4 Rijswijk H3 2-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Westland H2 (O) Alecto H4 1-5 Definitief
.. Pollux H3 HUDITO H6 2-4 Definitief
.. Dopie H3 Leonidas H13 1-2 Definitief
.. Schiedam H5 Leonidas H12 0-5 Definitief
.. Barendrecht H3 DSHC H4 3-2 Definitief
.. Rijswijk H3 Groen-Geel H5 2-2 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Groen-Geel H5 Dopie H3 0-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MAART 2019
  Barendrecht H3 Dopie H3 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H4 Leonidas H12 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pollux H3 Alecto H4 Sportpark Kooikersweg
  Rijswijk H3 Leonidas H13 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 HUDITO H6 Sportpark HC Schiedam
  Westland H2 (O) Groen-Geel H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 17 MAART 2019
  Alecto H4 Schiedam H5 Sportpark 'De Bloemerd'
  Dopie H3 Rijswijk H3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H5 Pollux H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H6 DSHC H4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H12 Barendrecht H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H13 Westland H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 24 MAART 2019
  Barendrecht H3 Rijswijk H3 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H4 Alecto H4 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H12 HUDITO H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 Leonidas H13 Sportpark Kooikersweg
  Schiedam H5 Groen-Geel H5 Sportpark HC Schiedam
  Westland H2 (O) Dopie H3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 31 MAART 2019
  Alecto H4 Leonidas H12 Sportpark 'De Bloemerd'
  Dopie H3 Pollux H3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H5 DSHC H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H6 Barendrecht H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H13 Schiedam H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Westland H2 (O) Sportp. Lange Kleiweg
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Barendrecht H3 Westland H2 (O) Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H4 Leonidas H13 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H6 Alecto H4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H12 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Pollux H3 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Dopie H3 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Alecto H4 Barendrecht H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Dopie H3 DSHC H4 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H5 HUDITO H6 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H13 Leonidas H12 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Schiedam H5 Sportp. Lange Kleiweg
  Westland H2 (O) Pollux H3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 5 MEI 2019
  Alecto H4 Groen-Geel H5 Sportpark 'De Bloemerd'
  Barendrecht H3 Pollux H3 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H4 Rijswijk H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H6 Leonidas H13 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H12 Dopie H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam H5 Westland H2 (O) Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 12 MEI 2019
  Dopie H3 HUDITO H6 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H5 Barendrecht H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H13 Alecto H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 Schiedam H5 Sportpark Kooikersweg
  Rijswijk H3 Leonidas H12 Sportp. Lange Kleiweg
  Westland H2 (O) DSHC H4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 19 MEI 2019
  Alecto H4 Dopie H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Barendrecht H3 Schiedam H5 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H4 Pollux H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H5 Leonidas H13 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H6 Rijswijk H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H12 Westland H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 26 MEI 2019
  Barendrecht H3 Leonidas H13 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H3 Groen-Geel H5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Pollux H3 Leonidas H12 Sportpark Kooikersweg
  Rijswijk H3 Alecto H4 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 DSHC H4 Sportpark HC Schiedam
  Westland H2 (O) HUDITO H6 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Alecto H4 Westland H2 (O) Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H4 Barendrecht H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H5 Rijswijk H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H6 Pollux H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H12 Schiedam H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H13 Dopie H3 Sportpark Toepad (Leonidas)

Quick Links

Agenda
17-12-2018 Trimmers 3 - HDS 1
7-1-2019 Trimmers 4 - HDS 5
7-1-2019 Trimmers 1 - Craeyenhout 2
10-1-2019 AED cursus + herhaling
Hele agenda
Hoofdsponsoren