Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Viktor Vijverberg    

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker H2 22 60 20 0 2 135 23 0
2 Barendrecht H4 22 57 18 3 1 87 23 0
3 Leonidas H14 22 45 15 0 7 82 48 0
4 Victoria H8 22 40 13 1 8 93 48 0
5 Westland H3 22 38 12 2 8 78 61 0
6 Leiden H9 22 38 12 2 8 67 51 0
7 Alecto H5 22 33 10 3 9 58 47 0
8 DSHC H7 22 32 10 2 10 50 61 0
9 Dopie H5 22 16 5 1 16 28 90 0
10 Rijswijk H3 22 12 4 0 18 37 92 0
11 Rotterdam H6 22 9 3 0 19 27 109 0
12 Leonidas H23 22 8 2 2 18 34 123 0

Uitslagenmatrix
  Alecto/Augustinus H5Dopie H5DSHC H7Leonidas H14Pijnacker H2 (O)Rotterdam H6Rijswijk H3Victoria H8Westland H3Barendrecht H4Leiden H9Leonidas H23
Alecto/Augustinus H5   6-0 0-2 2-5 0-3 10-0 5-1 1-4 4-1 3-3 2-2 3-2
Dopie H5 1-4   0-5 2-6 1-5 2-1 2-1 2-5 1-4 0-2 0-5 3-2
DSHC H7 1-1 4-1   2-3 0-7 0-1 2-1 3-4 1-0 1-1 3-1 6-1
Leonidas H14 1-0 4-1 3-5   1-3 3-2 6-1 2-0 4-3 0-5 3-0 5-1
Pijnacker H2 (O) 1-0 10-0 7-1 7-1   9-3 8-1 6-3 6-1 6-2 9-0 8-3
Rotterdam H6 1-4 0-4 1-4 1-11 0-4   2-0 0-14 0-3 0-3 1-5 7-3
Rijswijk H3 1-6 2-5 4-2 2-6 0-11 3-1   4-2 2-6 0-4 1-6 9-0
Victoria H8 5-1 7-0 4-3 2-0 0-1 5-1 6-3   3-4 1-2 6-4 7-1
Westland H3 2-3 7-1 2-1 4-1 1-8 7-5 5-0 3-3   4-4 3-0 6-1
Barendrecht H4 4-0 4-0 10-0 4-2 2-1 7-0 1-0 3-0 6-0   7-1 7-1
Leiden H9 6-1 5-1 7-1 1-3 3-2 5-0 2-0 3-2 5-2 0-2   4-0
Leonidas H23 1-2 1-1 2-3 0-12 0-13 3-0 4-1 1-10 2-10 3-4 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
.. Rotterdam H6 Leonidas H14 1-11 Definitief
.. Victoria H8 Leiden H9 6-4 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Leonidas H23 3-2 Definitief
.. Dopie H5 Pijnacker H2 (O) 1-5 Definitief
.. Westland H3 Barendrecht H4 4-4 Definitief
.. Rijswijk H3 DSHC H7 4-2 Definitief
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
.. Leonidas H23 Westland H3 2-10 Definitief
.. Leonidas H14 Victoria H8 2-0 Definitief
.. Leiden H9 Alecto/Augustinus H5 6-1 Definitief
.. DSHC H7 Rotterdam H6 0-1 Definitief
.. Barendrecht H4 Dopie H5 4-0 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Rijswijk H3 8-1 Definitief
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
.. Pijnacker H2 (O) DSHC H7 7-1 Definitief
.. Dopie H5 Leonidas H23 3-2 Definitief
.. Rijswijk H3 Barendrecht H4 0-4 Definitief
.. Westland H3 Leiden H9 3-0 Definitief
.. Victoria H8 Rotterdam H6 5-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Leonidas H14 2-5 Definitief
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
.. Leonidas H14 Westland H3 4-3 Definitief
.. Barendrecht H4 Pijnacker H2 (O) 2-1 Definitief
.. DSHC H7 Victoria H8 3-4 Definitief
.. Rotterdam H6 Alecto/Augustinus H5 1-4 Definitief
.. Leonidas H23 Rijswijk H3 4-1 Definitief
.. Leiden H9 Dopie H5 5-1 Definitief
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
.. Rijswijk H3 Leiden H9 1-6 Definitief
.. Dopie H5 Leonidas H14 2-6 Definitief
.. Westland H3 Rotterdam H6 7-5 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Victoria H8 1-4 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Leonidas H23 8-3 Definitief
.. Barendrecht H4 DSHC H7 10-0 Definitief
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
.. Leonidas H14 Rijswijk H3 6-1 Definitief
.. DSHC H7 Alecto/Augustinus H5 1-1 Definitief
.. Victoria H8 Westland H3 3-4 Definitief
.. Leonidas H23 Barendrecht H4 3-4 Definitief
.. Leiden H9 Pijnacker H2 (O) 3-2 Definitief
.. Rotterdam H6 Dopie H5 0-4 Definitief
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
.. Leonidas H23 DSHC H7 2-3 Definitief
.. Barendrecht H4 Leiden H9 7-1 Definitief
.. Westland H3 Alecto/Augustinus H5 2-3 Definitief
.. Rijswijk H3 Rotterdam H6 3-1 Definitief
.. Dopie H5 Victoria H8 2-5 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Leonidas H14 7-1 Definitief
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
.. Leiden H9 Leonidas H23 4-0 Definitief
.. Victoria H8 Rijswijk H3 6-3 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Dopie H5 6-0 Definitief
.. Rotterdam H6 Pijnacker H2 (O) 0-4 Definitief
.. DSHC H7 Westland H3 1-0 Definitief
.. Leonidas H14 Barendrecht H4 0-5 Definitief
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
.. Leonidas H23 Leonidas H14 0-12 Definitief
.. Barendrecht H4 Rotterdam H6 7-0 Definitief
.. Leiden H9 DSHC H7 7-1 Definitief
.. Rijswijk H3 Alecto/Augustinus H5 1-6 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Victoria H8 6-3 Definitief
.. Dopie H5 Westland H3 1-4 Definitief
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
.. Dopie H5 DSHC H7 0-5 Definitief
.. Rotterdam H6 Leonidas H23 7-3 Definitief
.. Leonidas H14 Leiden H9 3-0 Definitief
.. Victoria H8 Barendrecht H4 1-2 Definitief
.. Westland H3 Rijswijk H3 5-0 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Pijnacker H2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
.. Pijnacker H2 (O) Westland H3 6-1 Definitief
.. Rijswijk H3 Dopie H5 2-5 Definitief
.. Leonidas H23 Victoria H8 1-10 Definitief
.. Leiden H9 Rotterdam H6 5-0 Definitief
.. DSHC H7 Leonidas H14 2-3 Definitief
.. Barendrecht H4 Alecto/Augustinus H5 4-0 Definitief
ZONDAG 11 MAART 2018
.. Leonidas H14 Rotterdam H6 3-2 Definitief
.. DSHC H7 Rijswijk H3 2-1 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Dopie H5 10-0 Definitief
.. Barendrecht H4 Westland H3 6-0 Definitief
.. Leonidas H23 Alecto/Augustinus H5 1-2 Definitief
.. Leiden H9 Victoria H8 3-2 Definitief
ZONDAG 18 MAART 2018
.. Dopie H5 Barendrecht H4 0-2 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Leiden H9 2-2 Definitief
ZONDAG 25 MAART 2018
.. Leonidas H14 Alecto/Augustinus H5 1-0 Definitief
.. Rotterdam H6 Victoria H8 0-14 Definitief
.. DSHC H7 Pijnacker H2 (O) 0-7 Definitief
.. Barendrecht H4 Rijswijk H3 1-0 Definitief
.. Leonidas H23 Dopie H5 1-1 Definitief
.. Leiden H9 Westland H3 5-2 Definitief
ZONDAG 8 APRIL 2018
.. Alecto/Augustinus H5 Rotterdam H6 10-0 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Barendrecht H4 6-2 Definitief
.. Dopie H5 Leiden H9 0-5 Definitief
.. Rijswijk H3 Leonidas H23 9-0 Definitief
.. Victoria H8 DSHC H7 4-3 Definitief
.. Westland H3 Leonidas H14 4-1 Definitief
VRIJDAG 13 APRIL 2018
.. Westland H3 Leonidas H23 6-1 Definitief
ZONDAG 15 APRIL 2018
.. DSHC H7 Barendrecht H4 1-1 Definitief
.. Rotterdam H6 Westland H3 0-3 Definitief
.. Leiden H9 Rijswijk H3 2-0 Definitief
.. Leonidas H14 Dopie H5 4-1 Definitief
.. Victoria H8 Alecto/Augustinus H5 5-1 Definitief
.. Leonidas H23 Pijnacker H2 (O) 0-13 Definitief
ZONDAG 22 APRIL 2018
.. Pijnacker H2 (O) Leiden H9 9-0 Definitief
.. Westland H3 Victoria H8 3-3 Definitief
.. Dopie H5 Rotterdam H6 2-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 DSHC H7 0-2 Definitief
.. Barendrecht H4 Leonidas H23 7-1 Definitief
.. Rijswijk H3 Leonidas H14 2-6 Definitief
ZONDAG 29 APRIL 2018
.. Rijswijk H3 Pijnacker H2 (O) 0-11 Definitief
.. Rotterdam H6 DSHC H7 1-4 Definitief
.. Victoria H8 Leonidas H14 2-0 Definitief
ZONDAG 13 MEI 2018
.. Rotterdam H6 Rijswijk H3 2-0 Definitief
.. Leonidas H14 Pijnacker H2 (O) 1-3 Definitief
.. Leiden H9 Barendrecht H4 0-2 Definitief
.. Victoria H8 Dopie H5 7-0 Definitief
.. DSHC H7 Leonidas H23 6-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Westland H3 4-1 Definitief
ZONDAG 27 MEI 2018
.. Westland H3 DSHC H7 2-1 Definitief
.. Rijswijk H3 Victoria H8 4-2 Definitief
.. Leonidas H23 Leiden H9 2-2 Definitief
.. Dopie H5 Alecto/Augustinus H5 1-4 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Rotterdam H6 9-3 Definitief
.. Barendrecht H4 Leonidas H14 4-2 Definitief
ZONDAG 3 JUNI 2018
.. Leonidas H14 Leonidas H23 5-1 Definitief
.. Victoria H8 Pijnacker H2 (O) 0-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Rijswijk H3 5-1 Definitief
.. Rotterdam H6 Barendrecht H4 0-3 Definitief
.. DSHC H7 Leiden H9 3-1 Definitief
.. Westland H3 Dopie H5 7-1 Definitief
ZONDAG 10 JUNI 2018
.. Barendrecht H4 Victoria H8 3-0 Definitief
.. Leiden H9 Leonidas H14 1-3 Definitief
.. Leonidas H23 Rotterdam H6 3-0 Definitief
.. DSHC H7 Dopie H5 4-1 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Alecto/Augustinus H5 1-0 Definitief
.. Rijswijk H3 Westland H3 2-6 Definitief
ZONDAG 17 JUNI 2018
.. Leonidas H14 DSHC H7 3-5 Definitief
.. Dopie H5 Rijswijk H3 2-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Barendrecht H4 3-3 Definitief
.. Rotterdam H6 Leiden H9 1-5 Definitief
.. Victoria H8 Leonidas H23 7-1 Definitief
.. Westland H3 Pijnacker H2 (O) 1-8 Definitief


Quick Links

Agenda
1-7-2018 Vrijwilligers BBQ
19-9-2018 Nieuwe leden info avond
22-9-2018 Bitjes happen
Hele agenda
Hoofdsponsoren