Kies een ander team :
Meisjes O12-6 zaal

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Christa Valk    
Teammanager 1 Priscilla Ammerlaan    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb R.H.V. Leonidas MO12-4
0
11:25 11:55 thuis Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP
RIJSWIJK ZH 
12 feb Rijswijksche Hockey Club MO12-5
0
10:45 11:15 uit Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP
RIJSWIJK ZH 
19 feb Hockey Club Wateringse Veld MO12-4
30
11:50 12:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
19 feb R.H.V. Leonidas MO12-4
30
12:30 13:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goeree Overflakkee MO12-1 8 20 6 2 0 36 8 0
2 Leonidas MO12-4 8 19 6 1 1 41 12 0
3 Westland MO12-6 8 13 4 1 3 23 18 0
4 Rijswijk MO12-5 8 12 4 0 4 26 27 0
5 Souburg MO12-2 10 12 4 0 6 19 37 0
6 Rotterdam MO12-13 10 9 3 0 7 21 33 0
7 Wateringse veld MO12-4 8 3 1 0 7 8 39 0


Uitslagen
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
.. Goeree Overflakkee MO12-1 Leonidas MO12-4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld MO12-4 Leonidas MO12-4 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Goeree Overflakkee MO12-1 Wateringse veld MO12-4 (10-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO12-13 Souburg MO12-2 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Souburg MO12-2 Westland MO12-6 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO12-13 Westland MO12-6 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
.. Souburg MO12-2 Rijswijk MO12-5 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO12-13 Goeree Overflakkee MO12-1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk MO12-5 Wateringse veld MO12-4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas MO12-4 Goeree Overflakkee MO12-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Souburg MO12-2 Wateringse veld MO12-4 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO12-13 Leonidas MO12-4 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. Leonidas MO12-4 Rijswijk MO12-5 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO12-6 Wateringse veld MO12-4 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO12-13 Wateringse veld MO12-4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk MO12-5 Souburg MO12-2 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas MO12-4 Souburg MO12-2 (11-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO12-6 Rotterdam MO12-13 (5-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. Wateringse veld MO12-4 Rotterdam MO12-13 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO12-13 Rijswijk MO12-5 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld MO12-4 Rijswijk MO12-5 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO12-6 Goeree Overflakkee MO12-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Souburg MO12-2 Goeree Overflakkee MO12-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO12-6 Souburg MO12-2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
.. Goeree Overflakkee MO12-1 Westland MO12-6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO12-6 Rijswijk MO12-5 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goeree Overflakkee MO12-1 Rijswijk MO12-5 (9-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
.. Souburg MO12-2 Leonidas MO12-4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas MO12-4 Rotterdam MO12-13 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Souburg MO12-2 Rotterdam MO12-13 (2-4)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Rijswijk MO12-5 Westland MO12-6 11:15 Schilp, Sporthal de
  Wateringse veld MO12-4 Souburg MO12-2 11:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Westland MO12-6 Leonidas MO12-4 11:55 Schilp, Sporthal de
  Goeree Overflakkee MO12-1 Souburg MO12-2 12:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Rijswijk MO12-5 Leonidas MO12-4 12:35 Schilp, Sporthal de
  Wateringse veld MO12-4 Goeree Overflakkee MO12-1 12:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Rijswijk MO12-5 Rotterdam MO12-13 11:30 Craeyenest Hockey Dome
  Leonidas MO12-4 Wateringse veld MO12-4 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Goeree Overflakkee MO12-1 Rotterdam MO12-13 12:10 Craeyenest Hockey Dome
  Rijswijk MO12-5 Goeree Overflakkee MO12-1 12:50 Craeyenest Hockey Dome
  Wateringse veld MO12-4 Westland MO12-6 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MO12-4 Westland MO12-6 13:30 Leonidas Hockey Dome

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren