Kies een ander team :
Meisjes O14-4 zaal

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Jaco Flach    
Coach 2 Mark Verdouw    
Teammanager 1 Nathalie van der Arend    

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan HC Schiedam MO14-5
10
15:10 15:50 thuis Westlandhal
Zaalleiding : HVWestland  
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE 
29 jan Hockeyclub Barendrecht MO14-5
10
13:50 14:30 thuis Westlandhal
Zaalleiding : HVWestland  
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE 
4 feb Hockey Club Rotterdam MO14-7
0
14:20 14:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM
ROTTERDAM 
4 feb HC Schiedam MO14-5
0
13:40 14:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM
ROTTERDAM 
12 feb Klein Zwitserland MO14-6
0
09:00 09:30 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR 
12 feb MHV Forcial MO14-2
0
09:40 10:10 thuis HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR 
18 feb HC Voorne MO14-3
0
15:40 16:10 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
18 feb MHV Forcial MO14-2
0
16:20 16:50 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MO14-7 6 13 4 1 1 23 11 0
2 Klein Zwitserland MO14-6 6 10 3 1 2 12 11 0
3 Voorne MO14-3 4 9 3 0 1 17 10 0
4 Forcial MO14-2 6 7 2 1 3 11 14 0
5 Schiedam MO14-5 6 6 2 0 4 13 18 0
6 Westland MO14-4 4 4 1 1 2 8 13 0
7 Barendrecht MO14-5 4 3 1 0 3 5 12 0


Uitslagen
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
.. Forcial MO14-2 Klein Zwitserland MO14-6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO14-6 Schiedam MO14-5 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forcial MO14-2 Schiedam MO14-5 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Westland MO14-4 Voorne MO14-3 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO14-7 Voorne MO14-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO14-4 Rotterdam MO14-7 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
.. Barendrecht MO14-5 Westland MO14-4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO14-4 Klein Zwitserland MO14-6 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht MO14-5 Klein Zwitserland MO14-6 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Schiedam MO14-5 Forcial MO14-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Forcial MO14-2 Rotterdam MO14-7 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam MO14-5 Rotterdam MO14-7 (3-6)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
.. Schiedam MO14-5 Klein Zwitserland MO14-6 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO14-6 Voorne MO14-3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam MO14-5 Voorne MO14-3 (4-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. Rotterdam MO14-7 Barendrecht MO14-5 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Forcial MO14-2 Barendrecht MO14-5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO14-7 Forcial MO14-2 (5-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Voorne MO14-3 Rotterdam MO14-7 13:30 Voorne Hockey Dome
  Rotterdam MO14-7 Klein Zwitserland MO14-6 14:10 Voorne Hockey Dome
  Westland MO14-4 Barendrecht MO14-5 14:30 Westlandhal
  Voorne MO14-3 Klein Zwitserland MO14-6 14:50 Voorne Hockey Dome
  Schiedam MO14-5 Barendrecht MO14-5 15:10 Westlandhal
  Westland MO14-4 Schiedam MO14-5 15:50 Westlandhal
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
  Rotterdam MO14-7 Schiedam MO14-5 13:30 Rotterdam Hockey Dome
  Schiedam MO14-5 Westland MO14-4 14:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MO14-7 Westland MO14-4 14:50 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Barendrecht MO14-5 Forcial MO14-2 9:30 Barendrecht Hockey Dome
  Voorne MO14-3 Forcial MO14-2 10:10 Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht MO14-5 Voorne MO14-3 10:50 Barendrecht Hockey Dome
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Voorne MO14-3 Schiedam MO14-5 9:30 Voorne Hockey Dome
  Barendrecht MO14-5 Schiedam MO14-5 10:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne MO14-3 Barendrecht MO14-5 10:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Klein Zwitserland MO14-6 Westland MO14-4 9:30 HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
  Westland MO14-4 Forcial MO14-2 10:10 HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
  Klein Zwitserland MO14-6 Forcial MO14-2 10:50 HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Forcial MO14-2 Voorne MO14-3 15:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MO14-3 Westland MO14-4 16:10 Voorne Hockey Dome
  Forcial MO14-2 Westland MO14-4 16:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Klein Zwitserland MO14-6 Rotterdam MO14-7 11:00 Blinkerd, Sporthal De
  Barendrecht MO14-5 Rotterdam MO14-7 11:40 Blinkerd, Sporthal De
  Klein Zwitserland MO14-6 Barendrecht MO14-5 12:20 Blinkerd, Sporthal De

Quick Links

Agenda
30-1-2023 Coachgesprekken MO14 selectie
30-1-2023 Bestuursoverleg
31-1-2023 Bespreking H1
1-2-2023 TC JJ evaluatiegesprekken JO9-
Hele agenda
Hoofdsponsoren