Kies een ander team :
Meisjes O16-7 zaal

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Manon van Kester    
Teammanager 1 Christa Valk    
Teammanager 2 Marielle van den Berg    

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 feb R.H.V. Leonidas MO16-5
0
14:20 14:50 thuis Maasdijk Sporthal
Zaalleiding : HVWestland  
  Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM
MAASDIJK 
5 feb HC Schiedam MO16-6
0
13:00 13:30 thuis Maasdijk Sporthal
Zaalleiding : HVWestland  
  Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM
MAASDIJK 
11 feb HC Schiedam MO16-6
15
09:25 10:10 uit Wethouder Smit hal
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS 
11 feb MHV Evergreen MO16-2
15
10:05 10:50 uit Wethouder Smit hal
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS 
18 feb Hockeyclub Barendrecht MO16-6
30
13:10 14:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
18 feb R.H.V. Leonidas MO16-5
30
12:30 13:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDM MO16-10 6 13 4 1 1 24 13 0
2 Evergreen MO16-2 4 12 4 0 0 20 9 0
3 Barendrecht MO16-6 4 10 3 1 0 22 5 0
4 Schiedam MO16-6 6 3 1 0 5 11 31 0
5 Leonidas MO16-5 4 1 0 1 3 5 11 0
6 Westland MO16-7 4 1 0 1 3 5 18 0


Uitslagen
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Schiedam MO16-6 Barendrecht MO16-6 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO16-7 Barendrecht MO16-6 (1-8)final Nog niet bevestigd.
.. HDM MO16-10 Westland MO16-7 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam MO16-6 HDM MO16-10 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
.. Barendrecht MO16-6 Leonidas MO16-5 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam MO16-6 Leonidas MO16-5 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht MO16-6 Schiedam MO16-6 (8-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 JANUARI 2023
.. Westland MO16-7 HDM MO16-10 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM MO16-10 Evergreen MO16-2 (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO16-7 Evergreen MO16-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. HDM MO16-10 Schiedam MO16-6 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam MO16-6 Evergreen MO16-2 (3-7)final Nog niet bevestigd.
.. HDM MO16-10 Leonidas MO16-5 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen MO16-2 Leonidas MO16-5 (5-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
  Barendrecht MO16-6 Evergreen MO16-2 17:30 Barendrecht Hockey Dome
  Evergreen MO16-2 HDM MO16-10 18:10 Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht MO16-6 HDM MO16-10 18:50 Barendrecht Hockey Dome
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Westland MO16-7 Schiedam MO16-6 13:30 Maasdijk Sporthal
  Leonidas MO16-5 Schiedam MO16-6 14:10 Maasdijk Sporthal
  Westland MO16-7 Leonidas MO16-5 14:50 Maasdijk Sporthal
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Evergreen MO16-2 Schiedam MO16-6 9:30 Wethouder Smit hal
  Schiedam MO16-6 Westland MO16-7 10:10 Wethouder Smit hal
  Evergreen MO16-2 Westland MO16-7 10:50 Wethouder Smit hal
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Leonidas MO16-5 Barendrecht MO16-6 11:30 Leonidas Hockey Dome
  HDM MO16-10 Barendrecht MO16-6 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MO16-5 HDM MO16-10 12:50 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Leonidas MO16-5 Westland MO16-7 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Barendrecht MO16-6 Westland MO16-7 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MO16-5 Evergreen MO16-2 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Evergreen MO16-2 Barendrecht MO16-6 15:30 Leonidas Hockey Dome

Quick Links

Agenda
2-2-2023 Overleg TC JJ
6-2-2023 Evaluatiegesprekken MO10 / TC
6-2-2023 Evaluatiegesprekken MO10 / TC
7-2-2023 Overleg TC Junioren
Hele agenda
Hoofdsponsoren