Kies een ander team :
Jongens O14-2 zaal

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Margit Hofland    
Coach 2 Manon Groeneveld    
Teammanager 1 Judith Kuijvenhoven    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 feb HC Ypenburg JO14-2
0
15:40 16:10 thuis HDM/ Skihut Dome
  HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE 
11 feb Klein Zwitserland JO14-5
0
15:00 15:30 uit HDM/ Skihut Dome
  HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE 
18 feb V.M.H.C. CARTOUCHE JO14-5
15
13:35 14:20 thuis Wielepet, Sporthal De
Zaalleiding : HVWestland  
  Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN
MONSTER 
18 feb Hockey Club Wateringse Veld JO14-2
15
12:15 13:00 thuis Wielepet, Sporthal De
Zaalleiding : HVWestland  
  Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN
MONSTER 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft JO14-3 10 21 7 0 3 28 21 0
2 Rijswijk JO14-2 8 20 6 2 0 36 11 0
3 Cartouche JO14-5 8 19 6 1 1 38 20 0
4 Ypenburg JO14-2 8 12 4 0 4 20 28 0
5 Klein Zwitserland JO14-5 8 7 2 1 5 14 19 0
6 Westland JO14-2 8 4 1 1 6 15 25 0
7 Wateringse veld JO14-2 10 4 1 1 8 18 45 0


Uitslagen
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Ring Pass Delft JO14-3 Wateringse veld JO14-2 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld JO14-2 Ypenburg JO14-2 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft JO14-3 Ypenburg JO14-2 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche JO14-5 Klein Zwitserland JO14-5 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland JO14-2 Klein Zwitserland JO14-5 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche JO14-5 Westland JO14-2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
.. Cartouche JO14-5 Ypenburg JO14-2 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld JO14-2 Klein Zwitserland JO14-5 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg JO14-2 Rijswijk JO14-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland JO14-5 Ring Pass Delft JO14-3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld JO14-2 Ring Pass Delft JO14-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche JO14-5 Rijswijk JO14-2 (5-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
.. Ypenburg JO14-2 Westland JO14-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft JO14-3 Westland JO14-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg JO14-2 Ring Pass Delft JO14-3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland JO14-5 Rijswijk JO14-2 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk JO14-2 Wateringse veld JO14-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland JO14-5 Wateringse veld JO14-2 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
.. Ring Pass Delft JO14-3 Cartouche JO14-5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland JO14-5 Cartouche JO14-5 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft JO14-3 Klein Zwitserland JO14-5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. Wateringse veld JO14-2 Rijswijk JO14-2 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk JO14-2 Westland JO14-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld JO14-2 Westland JO14-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
.. Ypenburg JO14-2 Cartouche JO14-5 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld JO14-2 Cartouche JO14-5 (2-8)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg JO14-2 Wateringse veld JO14-2 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
.. Westland JO14-2 Ring Pass Delft JO14-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft JO14-3 Rijswijk JO14-2 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Westland JO14-2 Rijswijk JO14-2 (1-5)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Klein Zwitserland JO14-5 Westland JO14-2 15:30 HDM Sportcentrum
  Westland JO14-2 Ypenburg JO14-2 16:10 HDM Sportcentrum
  Klein Zwitserland JO14-5 Ypenburg JO14-2 16:50 HDM Sportcentrum
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Rijswijk JO14-2 Ring Pass Delft JO14-3 15:15 Schilp, Sporthal de
  Cartouche JO14-5 Ring Pass Delft JO14-3 15:55 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk JO14-2 Cartouche JO14-5 16:35 Schilp, Sporthal de
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Westland JO14-2 Wateringse veld JO14-2 13:00 Wielepet, Sporthal De
  Cartouche JO14-5 Wateringse veld JO14-2 13:40 Wielepet, Sporthal De
  Westland JO14-2 Cartouche JO14-5 14:20 Wielepet, Sporthal De
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Rijswijk JO14-2 Ypenburg JO14-2 13:30 Overbosch, Sporthal
  Ypenburg JO14-2 Klein Zwitserland JO14-5 14:10 Overbosch, Sporthal
  Rijswijk JO14-2 Klein Zwitserland JO14-5 14:50 Overbosch, Sporthal

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren