Kies een ander team :
MO14-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Ringo Veenman    
Coach 2 Randolph de Bruijn    
Teammanager 1 Francis Broch    
Teammanager 2 Leontine Zaal    
Train(st)er 1 Macy celine den Hartog    
Train(st)er 2 Femke Boers    
Train(st)er 3 Emily Jansen    
Train(st)er 4 Summer Lang    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt HDS MO14-2
15
uit route
18 mrt Goudse MHC MO14-2
thuis
25 mrt Rijswijksche Hockey Club MO14-2
30
uit route
1 apr Hockeyclub Barendrecht MO14-2
30
uit route
15 apr HGC MO14-2
thuis
22 apr HDS MO14-2
thuis
13 mei Goudse MHC MO14-2
45
uit route
20 mei Rijswijksche Hockey Club MO14-2
thuis
3 jun Hockeyclub Barendrecht MO14-2
thuis
10 jun HGC MO14-2
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HGC MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rijswijk MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westland MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HDS MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  HDS MO14-2 Westland MO14-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Barendrecht MO14-2 Rijswijk MO14-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Gouda MO14-2 HGC MO14-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Rijswijk MO14-2 HDS MO14-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland MO14-2 Gouda MO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HGC MO14-2 Barendrecht MO14-2 8:30 Roggewoning (Groen-Geel)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  HDS MO14-2 HGC MO14-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Barendrecht MO14-2 Gouda MO14-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Rijswijk MO14-2 Westland MO14-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Barendrecht MO14-2 Westland MO14-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Gouda MO14-2 HDS MO14-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HGC MO14-2 Rijswijk MO14-2 0:00 Roggewoning (HGC)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  HDS MO14-2 Barendrecht MO14-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Westland MO14-2 HGC MO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rijswijk MO14-2 Gouda MO14-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  HGC MO14-2 Gouda MO14-2 0:00 Roggewoning (HGC)
  Rijswijk MO14-2 Barendrecht MO14-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland MO14-2 HDS MO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 13 MEI 2023
  HDS MO14-2 Rijswijk MO14-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Gouda MO14-2 Westland MO14-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Barendrecht MO14-2 HGC MO14-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Gouda MO14-2 Barendrecht MO14-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Westland MO14-2 Rijswijk MO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HGC MO14-2 HDS MO14-2 0:00 Roggewoning (HGC)
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Rijswijk MO14-2 HGC MO14-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  HDS MO14-2 Gouda MO14-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Westland MO14-2 Barendrecht MO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Barendrecht MO14-2 HDS MO14-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  HGC MO14-2 Westland MO14-2 0:00 Roggewoning (HGC)
  Gouda MO14-2 Rijswijk MO14-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren