Kies een ander team :
MO16-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Jasper Kloos    
Train(st)er 2 Meerte van der Beek    
Train(st)er 2 Nina Steijn    
Train(st)er 3 Floor Bruggeling    
Train(st)er 4 Kiki van Kempen    
Teammanager 1 Miranda Oostdijk    
Coach 2 Monique Brosius    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt De Kieviten MO16-2
thuis
18 mrt HC Schiedam MO16-3
15
uit route
25 mrt HV Victoria MO16-3
thuis
1 apr HC Pijnacker MO16-1
30
uit route
15 apr HGC MO16-2
thuis
22 apr De Kieviten MO16-2
45
uit route
13 mei HC Schiedam MO16-3
thuis
20 mei HV Victoria MO16-3
30
uit route
3 jun HC Pijnacker MO16-1
thuis
10 jun HGC MO16-2
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kieviten MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pijnacker MO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria MO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westland MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schiedam MO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Pijnacker MO16-1 Victoria MO16-3 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Westland MO16-2 Kieviten MO16-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HGC MO16-2 Schiedam MO16-3 12:10 Roggewoning (Groen-Geel)
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Victoria MO16-3 HGC MO16-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Schiedam MO16-3 Westland MO16-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Kieviten MO16-2 Pijnacker MO16-1 0:00 De Schulpweide
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Westland MO16-2 Victoria MO16-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Schiedam MO16-3 Kieviten MO16-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HGC MO16-2 Pijnacker MO16-1 10:20 Roggewoning (Groen-Geel)
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  HGC MO16-2 Kieviten MO16-2 0:00 Roggewoning (HGC)
  Victoria MO16-3 Schiedam MO16-3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Pijnacker MO16-1 Westland MO16-2 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Westland MO16-2 HGC MO16-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Kieviten MO16-2 Victoria MO16-3 0:00 De Schulpweide
  Schiedam MO16-3 Pijnacker MO16-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Victoria MO16-3 Pijnacker MO16-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Kieviten MO16-2 Westland MO16-2 0:00 De Schulpweide
  Schiedam MO16-3 HGC MO16-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Westland MO16-2 Schiedam MO16-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Pijnacker MO16-1 Kieviten MO16-2 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  HGC MO16-2 Victoria MO16-3 0:00 Roggewoning (HGC)
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Pijnacker MO16-1 HGC MO16-2 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Kieviten MO16-2 Schiedam MO16-3 0:00 De Schulpweide
  Victoria MO16-3 Westland MO16-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Schiedam MO16-3 Victoria MO16-3 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Kieviten MO16-2 HGC MO16-2 0:00 De Schulpweide
  Westland MO16-2 Pijnacker MO16-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Pijnacker MO16-1 Schiedam MO16-3 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Victoria MO16-3 Kieviten MO16-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HGC MO16-2 Westland MO16-2 0:00 Roggewoning (HGC)

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren