Kies een ander team :
JO12-1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Sjoerd Groenewegen    
Hoofdtrain(st)er 1 Sjoerd Groenewegen    
Train(st)er 1 Friso ter Brugge    
Train(st)er 2 Jeroen Geeven    
Teammanager 1 Carl Koene    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt HDS JO12-1
15
uit route
18 mrt hdm JO12-3
thuis
25 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO12-1
thuis
1 apr Leidse Hockey Club Roomburg JO12-2
30
uit route
15 apr V.M.H.C. CARTOUCHE JO12-2
thuis
22 apr HDS JO12-1
thuis
13 mei hdm JO12-3
30
uit route
20 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO12-1
45
uit route
3 jun Leidse Hockey Club Roomburg JO12-2
thuis
10 jun V.M.H.C. CARTOUCHE JO12-2
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roomburg JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Westland JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zoetermeer JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDM JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HDS JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  HDM JO12-3 Zoetermeer JO12-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  HDS JO12-1 Westland JO12-1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Cartouche JO12-2 Roomburg JO12-2 8:45 Sportpark DuiveSteyn
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Westland JO12-1 HDM JO12-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Roomburg JO12-2 HDS JO12-1 0:00 Sportpark Roomburg
  Zoetermeer JO12-1 Cartouche JO12-2 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  HDS JO12-1 Cartouche JO12-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Westland JO12-1 Zoetermeer JO12-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HDM JO12-3 Roomburg JO12-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  HDS JO12-1 Zoetermeer JO12-1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Cartouche JO12-2 HDM JO12-3 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Roomburg JO12-2 Westland JO12-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  HDM JO12-3 HDS JO12-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Westland JO12-1 Cartouche JO12-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer JO12-1 Roomburg JO12-2 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Westland JO12-1 HDS JO12-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer JO12-1 HDM JO12-3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Roomburg JO12-2 Cartouche JO12-2 0:00 Sportpark Roomburg
ZATERDAG 13 MEI 2023
  HDM JO12-3 Westland JO12-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Cartouche JO12-2 Zoetermeer JO12-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  HDS JO12-1 Roomburg JO12-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Cartouche JO12-2 HDS JO12-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Zoetermeer JO12-1 Westland JO12-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Roomburg JO12-2 HDM JO12-3 0:00 Sportpark Roomburg
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  HDM JO12-3 Cartouche JO12-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Zoetermeer JO12-1 HDS JO12-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Westland JO12-1 Roomburg JO12-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  HDS JO12-1 HDM JO12-3 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Cartouche JO12-2 Westland JO12-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Roomburg JO12-2 Zoetermeer JO12-1 0:00 Sportpark Roomburg

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren