Kies een ander team :
JO14-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Teammanager 1 Judith Kuijvenhoven    
Train(st)er 4 Mike van der Hout    
Train(st)er 1 Berend van Reeuwijk    
Train(st)er 2 Danilo van Rijswijk    
Train(st)er 3 Tijn van Zanten    
Train(st)er 4 Stan Vijverberg    
Coach 2 Manon Groeneveld    
Coach 1 Margit Hofland    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt H.C. Derby JO14-2
thuis
18 mrt R.H.V. Leonidas JO14-2
30
uit route
25 mrt MHV Evergreen JO14-1
thuis
1 apr Schoonhovense MHC JO14-1
thuis
15 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club JO14-2
45
uit route
22 apr H.C. Derby JO14-2
45
11:10 12:25 uit route
13 mei R.H.V. Leonidas JO14-2
thuis
20 mei MHV Evergreen JO14-1
15
uit route
3 jun Schoonhovense MHC JO14-1
60
uit route
10 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club JO14-2
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen/Pollux JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schoonhoven JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Dordrecht JO14-2 Schoonhoven JO14-1 0:00 Schenkeldijk
  Westland JO14-2 Derby JO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Evergreen/Pollux JO14-1 Leonidas JO14-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Leonidas JO14-2 Westland JO14-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven JO14-1 Evergreen/Pollux JO14-1 0:00 Schoonhoven-Oost
  Derby JO14-2 Dordrecht JO14-2 13:10 Sportpark Bakestein
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Dordrecht JO14-2 Leonidas JO14-2 0:00 Schenkeldijk
  Westland JO14-2 Evergreen/Pollux JO14-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Derby JO14-2 Schoonhoven JO14-1 10:35 Sportpark Bakestein
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Westland JO14-2 Schoonhoven JO14-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Evergreen/Pollux JO14-1 Dordrecht JO14-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Leonidas JO14-2 Derby JO14-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Dordrecht JO14-2 Westland JO14-2 0:00 Schenkeldijk
  Schoonhoven JO14-1 Leonidas JO14-2 0:00 Schoonhoven-Oost
  Derby JO14-2 Evergreen/Pollux JO14-1 12:25 Sportpark Bakestein
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Leonidas JO14-2 Evergreen/Pollux JO14-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven JO14-1 Dordrecht JO14-2 0:00 Schoonhoven-Oost
  Derby JO14-2 Westland JO14-2 12:25 Sportpark Bakestein
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Westland JO14-2 Leonidas JO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Dordrecht JO14-2 Derby JO14-2 0:00 Schenkeldijk
  Evergreen/Pollux JO14-1 Schoonhoven JO14-1 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Leonidas JO14-2 Dordrecht JO14-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Evergreen/Pollux JO14-1 Westland JO14-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Schoonhoven JO14-1 Derby JO14-2 0:00 Schoonhoven-Oost
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Dordrecht JO14-2 Evergreen/Pollux JO14-1 0:00 Schenkeldijk
  Derby JO14-2 Leonidas JO14-2 0:00 Sportpark Bakestein
  Schoonhoven JO14-1 Westland JO14-2 0:00 Schoonhoven-Oost
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Westland JO14-2 Dordrecht JO14-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Evergreen/Pollux JO14-1 Derby JO14-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Leonidas JO14-2 Schoonhoven JO14-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)

Quick Links

Agenda
8-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
13-2-2023 Overleg afvaardiging bestuur
14-2-2023 Avond John Blankenstein founda
15-2-2023 Overleg HVW Vriendenteam
Hele agenda
Hoofdsponsoren