Kies een ander team :
JO18-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Jacco Duindam    
Coach 2 Sander van Rest    
Train(st)er 1 Yannick Soonius    
Train(st)er 2 Chris Schulte    

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt M.H.C. Krimpen JO18-1
45
uit route
18 mrt Rijswijksche Hockey Club JO18-1
thuis
25 mrt R.H.V. Leonidas JO18-2
thuis
1 apr MHV Evergreen JO18-1
15
uit route
15 apr R.G.H.C. Tempo '34 JO18-1
thuis
22 apr HV Victoria JO18-2
30
uit route
13 mei Hockey Club Rotterdam JO18-3
thuis
20 mei M.H.C. Krimpen JO18-1
thuis
3 jun Rijswijksche Hockey Club JO18-1
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria JO18-2 5 15 5 0 0 32 5 0
2 Rotterdam JO18-3 5 12 4 0 1 19 9 0
3 Tempo '34 JO18-1 4 9 3 0 1 14 9 0
4 Rijswijk JO18-1 5 6 2 0 3 13 13 0
5 Evergreen JO18-1 5 6 2 0 3 15 16 0
6 Leonidas JO18-2 5 6 2 0 3 11 13 0
7 Krimpen JO18-1 4 3 1 0 3 6 14 0
8 Westland JO18-2 5 0 0 0 5 2 33 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Leonidas JO18-2 Westland JO18-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria JO18-2 Rotterdam JO18-3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen JO18-1 Rijswijk JO18-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Rijswijk JO18-1 Victoria JO18-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 JO18-1 Leonidas JO18-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam JO18-3 Krimpen JO18-1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland JO18-2 Evergreen JO18-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Krimpen JO18-1 Rijswijk JO18-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 JO18-1 Westland JO18-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas JO18-2 Rotterdam JO18-3 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria JO18-2 Evergreen JO18-1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Rijswijk JO18-1 Leonidas JO18-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland JO18-2 Victoria JO18-2 (0-13)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam JO18-3 Tempo '34 JO18-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen JO18-1 Krimpen JO18-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Krimpen JO18-1 Victoria JO18-2 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam JO18-3 Westland JO18-2 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 JO18-1 Rijswijk JO18-1 (5-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas JO18-2 Evergreen JO18-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Krimpen JO18-1 Westland JO18-2 0:00 Sportpark Driekamp
  Evergreen JO18-1 Tempo '34 JO18-1 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Victoria JO18-2 Leonidas JO18-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rijswijk JO18-1 Rotterdam JO18-3 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Westland JO18-2 Rijswijk JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Tempo '34 JO18-1 Victoria JO18-2 0:00 Zuidelijk Randpark
  Rotterdam JO18-3 Evergreen JO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Leonidas JO18-2 Krimpen JO18-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Rijswijk JO18-1 Evergreen JO18-1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland JO18-2 Leonidas JO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Tempo '34 JO18-1 Krimpen JO18-1 0:00 Zuidelijk Randpark
  Rotterdam JO18-3 Victoria JO18-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Evergreen JO18-1 Westland JO18-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Victoria JO18-2 Rijswijk JO18-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Krimpen JO18-1 Rotterdam JO18-3 0:00 Sportpark Driekamp
  Leonidas JO18-2 Tempo '34 JO18-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Westland JO18-2 Tempo '34 JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rotterdam JO18-3 Leonidas JO18-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk JO18-1 Krimpen JO18-1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Evergreen JO18-1 Victoria JO18-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Tempo '34 JO18-1 Rotterdam JO18-3 0:00 Zuidelijk Randpark
  Victoria JO18-2 Westland JO18-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Krimpen JO18-1 Evergreen JO18-1 0:00 Sportpark Driekamp
  Leonidas JO18-2 Rijswijk JO18-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Westland JO18-2 Rotterdam JO18-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Rijswijk JO18-1 Tempo '34 JO18-1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Evergreen JO18-1 Leonidas JO18-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Victoria JO18-2 Krimpen JO18-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Westland JO18-2 Krimpen JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Tempo '34 JO18-1 Evergreen JO18-1 0:00 Zuidelijk Randpark
  Rotterdam JO18-3 Rijswijk JO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Leonidas JO18-2 Victoria JO18-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Victoria JO18-2 Tempo '34 JO18-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Krimpen JO18-1 Leonidas JO18-2 0:00 Sportpark Driekamp
  Rijswijk JO18-1 Westland JO18-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Evergreen JO18-1 Rotterdam JO18-3 0:00 Sportpark Schweitzerdreef

Quick Links

Agenda
30-1-2023 Coachgesprekken MO14 selectie
30-1-2023 Bestuursoverleg
31-1-2023 Bespreking H1
1-2-2023 TC JJ evaluatiegesprekken JO9-
Hele agenda
Hoofdsponsoren