Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis Jongens 6E2 hdm J6E5
Kies een ander team :
Heren Jong 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Bas Jordaan    
Coach 1 Dimitry de Bruijn    
Train(st)er 1 Arnoud Brons    

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 57904 HC Schiedam HJ2
10:15 10:45 thuis Rabobank Veld (1)
12 jun 57938 HC Waddinxveen HJ1
45
09:15 10:30 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland HJ2 9 25 8 1 0 50 16 0
2 Thor HJ1 9 23 7 2 0 48 11 0
3 Schiedam HJ2 8 15 5 0 3 24 16 0
4 Derby HJ1 9 14 4 2 3 29 30 0
5 Waddinxveen HJ1 8 14 4 2 2 20 21 0
6 Victoria HJ7 7 10 3 1 3 27 27 0
7 Leonidas HJ4 9 10 3 1 5 29 35 0
8 Capelle HJ1 9 7 2 1 6 19 34 0
9 Leiden HJ4 8 7 2 1 5 10 25 0
10 Berkel-Rodenrijs HJ2 8 6 1 3 4 13 23 0
11 Rijswijk HJ2 7 5 1 2 4 16 27 0
12 Dopie HJ4 7 -6 1 0 6 8 28 9

Uitslagenmatrix
  Dopie HJ4Thor HJ1Leiden HJ4Capelle HJ1-ODerby HJ1Schiedam HJ2Rijswijk HJ2Waddinxveen HJ1Victoria HJ7Leonidas HJ4Berkel-Rodenrijs HJ2Westland HJ2
Dopie HJ4   0-6 1-3 4-3 2-5
Thor HJ1   9-1 11-1 3-3 6-1 5-1
Leiden HJ4 2-0   0-4
Capelle HJ1-O 3-0   1-3 1-9 2-2 2-4
Derby HJ1 3-3 5-4   7-0 2-2
Schiedam HJ2 6-1 2-1 2-1   6-1
Rijswijk HJ2 5-0 2-3   4-4
Waddinxveen HJ1 1-0 5-1 3-1   5-4
Victoria HJ7 0-2 5-1   7-4
Leonidas HJ4 1-3 4-2 5-3   5-1 1-5
Berkel-Rodenrijs HJ2 0-2 2-3 3-1 2-2 2-2  
Westland HJ2 4-4 5-4 4-1 13-1 6-1  

Uitslagen
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Dopie HJ4 Victoria HJ7 4-3 Definitief
.. Thor HJ1 Leiden HJ4 9-1 Definitief
.. Derby HJ1 Capelle HJ1-O 5-4 Definitief
.. Waddinxveen HJ1 Schiedam HJ2 3-1 Definitief
.. Westland HJ2 Berkel-Rodenrijs HJ2 6-1 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Thor HJ1 Derby HJ1 11-1 Definitief
.. Leonidas HJ4 Westland HJ2 1-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs HJ2 Waddinxveen HJ1 2-2 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Dopie HJ4 Thor HJ1 0-6 Definitief
.. Derby HJ1 Leiden HJ4 3-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs HJ2 Schiedam HJ2 3-1 Definitief
.. Waddinxveen HJ1 Leonidas HJ4 5-4 Definitief
.. Westland HJ2 Victoria HJ7 13-1 Definitief
.. Rijswijk HJ2 Capelle HJ1-O 2-3 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Schiedam HJ2 Derby HJ1 2-1 Definitief
.. Leiden HJ4 Dopie HJ4 2-0 Definitief
.. Thor HJ1 Rijswijk HJ2 3-3 Definitief
.. Capelle HJ1-O Westland HJ2 2-4 Definitief
.. Victoria HJ7 Waddinxveen HJ1 5-1 Definitief
.. Leonidas HJ4 Berkel-Rodenrijs HJ2 5-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Leonidas HJ4 Schiedam HJ2 5-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs HJ2 Victoria HJ7 2-2 Definitief
.. Dopie HJ4 Derby HJ1 1-3 Definitief
.. Waddinxveen HJ1 Capelle HJ1-O 5-1 Definitief
.. Westland HJ2 Thor HJ1 4-4 Definitief
.. Rijswijk HJ2 Leiden HJ4 5-0 Definitief
WOENSDAG 13 APRIL 2022
.. Schiedam HJ2 Leiden HJ4 2-1 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Victoria HJ7 Leonidas HJ4 7-4 Definitief
.. Capelle HJ1-O Berkel-Rodenrijs HJ2 2-2 Definitief
.. Derby HJ1 Rijswijk HJ2 7-0 Definitief
.. Schiedam HJ2 Dopie HJ4 6-1 Definitief
.. Thor HJ1 Waddinxveen HJ1 6-1 Definitief
.. Leiden HJ4 Westland HJ2 0-4 Definitief
ZONDAG 1 MEI 2022
.. Capelle HJ1-O Dopie HJ4 3-0 Definitief
.. Rijswijk HJ2 Leonidas HJ4 4-4 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Berkel-Rodenrijs HJ2 Thor HJ1 0-2 Definitief
.. Westland HJ2 Derby HJ1 5-4 Definitief
.. Waddinxveen HJ1 Leiden HJ4 1-0 Definitief
.. Leonidas HJ4 Capelle HJ1-O 4-2 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Capelle HJ1-O Victoria HJ7 1-9 Definitief
.. Schiedam HJ2 Rijswijk HJ2 6-1 Definitief
.. Thor HJ1 Leonidas HJ4 5-1 Definitief
.. Derby HJ1 Waddinxveen HJ1 2-2 Definitief
.. Dopie HJ4 Westland HJ2 2-5 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Capelle HJ1-O Schiedam HJ2 1-3 Definitief
.. Victoria HJ7 Thor HJ1 0-2 Definitief
.. Leonidas HJ4 Leiden HJ4 1-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs HJ2 Derby HJ1 2-3 Definitief
.. Westland HJ2 Rijswijk HJ2 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 MEI 2022
  Derby HJ1 Leonidas HJ4 14:45 Sportp. Bakestein
  Dopie HJ4 Berkel-Rodenrijs HJ2 10:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leiden HJ4 Victoria HJ7 11:00 Sportpark de Krogt
  Rijswijk HJ2 Waddinxveen HJ1 15:15 Sportpark Lange Kleiweg
  Thor HJ1 Capelle HJ1-O 14:30 Gorlaeus Sportcomplex
  Westland HJ2 Schiedam HJ2 10:45 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 4 JUNI 2022
  Leiden HJ4 Berkel-Rodenrijs HJ2 Sportpark de Krogt
  Rijswijk HJ2 Dopie HJ4 Sportpark Lange Kleiweg
  Victoria HJ7 Rijswijk HJ2 15:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria HJ7 Schiedam HJ2 11:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Waddinxveen HJ1 Dopie HJ4 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Berkel-Rodenrijs HJ2 Rijswijk HJ2 14:45 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Capelle HJ1-O Leiden HJ4 12:45 Sportp. 'Schenkel'
  Leonidas HJ4 Dopie HJ4 16:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam HJ2 Thor HJ1 Sportpark HC Schiedam
  Victoria HJ7 Derby HJ1 10:45 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Waddinxveen HJ1 Westland HJ2 10:30 Sportp. 'De Sniep'

Quick Links

Agenda
26-5-2022 Hemelvaarts Clinic met Heren 1
6-6-2022 Trimmers 1 - Ypenburg
10-6-2022 Summer Vibes Pubquiz
11-6-2022 Summer Vibes Vrijwilligers BBQ
Hele agenda
Hoofdsponsoren