Kies een ander team :
Veterinnen A

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Train(st)er 1 Mark van Gijzen    
Aanvoerder Natascha Smiemans    
Aanvoerder Suzanne van Erven    

Nog 17 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 okt 16191 D.H.C. Hudito D30B
30
10:00 11:00 uit route
31 okt 16202 HV Victoria D30D
10:15 10:45 thuis Rabobank Veld (1)
7 nov 16211 Ring Pass Delft D30A
30
08:30 09:30 uit route
14 nov 16224 HC Nieuwkoop D30A
thuis
21 nov 16233 L.S.C. ALECTO D30B
thuis
28 nov 16244 hdm D30D
30
uit route
13 mrt 16457 Leidse Hockey Club Roomburg D30B
30
uit route
20 mrt 16267 Rijswijksche Hockey Club D30A
thuis
27 mrt 16282 Hockey Club Rotterdam D30C
30
uit route
3 apr 16290 HC De IJssel D30A
thuis
10 apr 16302 V.M.H.C. CARTOUCHE D30C
30
uit route
24 apr 16312 D.H.C. Hudito D30B
thuis
8 mei 16323 HV Victoria D30D
30
uit route
15 mei 16334 Ring Pass Delft D30A
thuis
22 mei 16343 HC Nieuwkoop D30A
60
uit route
29 mei 16363 L.S.C. ALECTO D30B
45
uit route
12 jun 16365 hdm D30D
thuis
8 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam D30C 5 12 4 0 1 19 7 0
2 Westland D30A 5 10 3 1 1 20 6 0
3 Rijswijk D30A 5 10 3 1 1 16 6 0
4 Victoria D30D 5 9 3 0 2 15 9 0
5 IJssel D30A 5 9 3 0 2 10 7 0
6 Cartouche D30C 5 9 3 0 2 9 8 0
7 Ring Pass Delft D30A 5 9 3 0 2 7 8 0
8 hdm D30D 5 7 2 1 2 8 13 0
9 Alecto D30B 5 6 2 0 3 9 11 0
10 Nieuwkoop D30A 5 6 2 0 3 5 9 0
11 Roomburg D30B 5 1 0 1 4 3 25 0
12 HUDITO D30B 5 0 0 0 5 4 16 0

Uitslagenmatrix
  Nieuwkoop D30ARijswijk D30ARing Pass Delft D30AWestland D30Ahdm D30DHUDITO D30BRotterdam D30CRoomburg D30BCartouche D30CVictoria D30DAlecto D30BIJssel D30A
Nieuwkoop D30A   2-3 2-0 1-0
Rijswijk D30A   2-2 5-0 5-0
Ring Pass Delft D30A   1-4 1-0 1-0
Westland D30A   5-1 8-1 5-0
hdm D30D 2-1   3-1 1-4
HUDITO D30B 2-3   0-1
Rotterdam D30C 2-0 6-1  
Roomburg D30B 1-1 0-6   1-5
Cartouche D30C 4-0   4-2
Victoria D30D 7-2   4-2
Alecto D30B 3-0 0-2  
IJssel D30A 2-1 2-0  

Uitslagen
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
.. Roomburg D30B Alecto D30B 1-5 Definitief
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Victoria D30D IJssel D30A 4-2 Definitief
.. Westland D30A Roomburg D30B 8-1 Definitief
.. HUDITO D30B Cartouche D30C 0-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D30A Rotterdam D30C 1-4 Definitief
.. Nieuwkoop D30A Rijswijk D30A 2-3 Definitief
.. hdm D30D Alecto D30B 3-1 Definitief
WOENSDAG 15 SEPTEMBER 2021
.. Alecto D30B HUDITO D30B 3-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Rijswijk D30A Westland D30A 2-2 Definitief
.. IJssel D30A Ring Pass Delft D30A 2-1 Definitief
.. Cartouche D30C Victoria D30D 4-2 Definitief
.. Roomburg D30B hdm D30D 1-1 Definitief
.. Rotterdam D30C Nieuwkoop D30A 2-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Westland D30A Rotterdam D30C 5-1 Definitief
.. Nieuwkoop D30A IJssel D30A 1-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D30A Cartouche D30C 1-0 Definitief
.. Victoria D30D HUDITO D30B 7-2 Definitief
.. hdm D30D Rijswijk D30A 2-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Alecto D30B Victoria D30D 0-2 Definitief
.. Rotterdam D30C hdm D30D 6-1 Definitief
.. IJssel D30A Westland D30A 2-0 Definitief
.. Cartouche D30C Nieuwkoop D30A 4-0 Definitief
.. HUDITO D30B Ring Pass Delft D30A 2-3 Definitief
.. Rijswijk D30A Roomburg D30B 5-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Rijswijk D30A Alecto D30B 5-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D30A Victoria D30D 1-0 Definitief
.. Nieuwkoop D30A HUDITO D30B 2-0 Definitief
.. Roomburg D30B Rotterdam D30C 0-6 Definitief
.. Westland D30A Cartouche D30C 5-0 Definitief
.. hdm D30D IJssel D30A 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  Alecto D30B Ring Pass Delft D30A 10:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche D30C hdm D30D 14:30 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B Westland D30A 11:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJssel D30A Roomburg D30B 10:30 Sportp. Dorrestein
  Rotterdam D30C Rijswijk D30A 12:15 Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30D Nieuwkoop D30A 16:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Nieuwkoop D30A Ring Pass Delft D30A 11:00 Sportp. 'De Dulen'
  Rijswijk D30A IJssel D30A 13:30 Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg D30B Cartouche D30C 12:45 Sportpark Roomburg
  Rotterdam D30C Alecto D30B 12:15 Sportpark Hazelaarweg
  Westland D30A Victoria D30D 10:45 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D30D HUDITO D30B 14:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Alecto D30B Nieuwkoop D30A 10:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche D30C Rijswijk D30A Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B Roomburg D30B Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJssel D30A Rotterdam D30C 10:30 Sportp. Dorrestein
  Ring Pass Delft D30A Westland D30A 9:30 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D30D hdm D30D Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  IJssel D30A Alecto D30B 11:00 Sportp. Dorrestein
  Rijswijk D30A HUDITO D30B 13:15 Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg D30B Victoria D30D Sportpark Roomburg
  Rotterdam D30C Cartouche D30C 16:15 Sportpark Hazelaarweg
  Westland D30A Nieuwkoop D30A Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D30D Ring Pass Delft D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Cartouche D30C IJssel D30A Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B Rotterdam D30C Sportpark 'Kruithuisweg'
  Nieuwkoop D30A hdm D30D 10:30 Sportp. 'De Dulen'
  Ring Pass Delft D30A Roomburg D30B 14:15 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D30D Rijswijk D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D30A Alecto D30B Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Alecto D30B Cartouche D30C Sportpark 'De Bloemerd'
  IJssel D30A HUDITO D30B 10:30 Sportp. Dorrestein
  Rijswijk D30A Ring Pass Delft D30A 13:15 Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg D30B Nieuwkoop D30A Sportpark Roomburg
  Rotterdam D30C Victoria D30D 8:45 Sportpark Hazelaarweg
  hdm D30D Westland D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 13 MAART 2022
  Alecto D30B hdm D30D Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche D30C HUDITO D30B Sportpark DuiveSteyn
  IJssel D30A Victoria D30D Sportp. Dorrestein
  Rijswijk D30A Nieuwkoop D30A Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg D30B Westland D30A Sportpark Roomburg
  Rotterdam D30C Ring Pass Delft D30A Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 20 MAART 2022
  HUDITO D30B Alecto D30B Sportpark 'Kruithuisweg'
  Nieuwkoop D30A Rotterdam D30C Sportp. 'De Dulen'
  Ring Pass Delft D30A IJssel D30A Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D30D Cartouche D30C Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D30A Rijswijk D30A Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D30D Roomburg D30B Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 27 MAART 2022
  Alecto D30B Roomburg D30B Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche D30C Ring Pass Delft D30A Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B Victoria D30D Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJssel D30A Nieuwkoop D30A Sportp. Dorrestein
  Rijswijk D30A hdm D30D Sportpark Lange Kleiweg
  Rotterdam D30C Westland D30A Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Nieuwkoop D30A Cartouche D30C Sportp. 'De Dulen'
  Ring Pass Delft D30A HUDITO D30B Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D30B Rijswijk D30A Sportpark Roomburg
  Victoria D30D Alecto D30B Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D30A IJssel D30A Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D30D Rotterdam D30C Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Alecto D30B Rijswijk D30A Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche D30C Westland D30A Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B Nieuwkoop D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJssel D30A hdm D30D Sportp. Dorrestein
  Rotterdam D30C Roomburg D30B Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30D Ring Pass Delft D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Nieuwkoop D30A Victoria D30D Sportp. 'De Dulen'
  Rijswijk D30A Rotterdam D30C Sportpark Lange Kleiweg
  Ring Pass Delft D30A Alecto D30B Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D30B IJssel D30A Sportpark Roomburg
  Westland D30A HUDITO D30B Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D30D Cartouche D30C Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 8 MEI 2022
  Alecto D30B Rotterdam D30C Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche D30C Roomburg D30B Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B hdm D30D Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJssel D30A Rijswijk D30A Sportp. Dorrestein
  Ring Pass Delft D30A Nieuwkoop D30A Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D30D Westland D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 15 MEI 2022
  Nieuwkoop D30A Alecto D30B Sportp. 'De Dulen'
  Rijswijk D30A Cartouche D30C Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg D30B HUDITO D30B Sportpark Roomburg
  Rotterdam D30C IJssel D30A Sportpark Hazelaarweg
  Westland D30A Ring Pass Delft D30A Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D30D Victoria D30D Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 22 MEI 2022
  Alecto D30B IJssel D30A Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche D30C Rotterdam D30C Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B Rijswijk D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Nieuwkoop D30A Westland D30A Sportp. 'De Dulen'
  Ring Pass Delft D30A hdm D30D Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D30D Roomburg D30B Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 29 MEI 2022
  Alecto D30B Westland D30A Sportpark 'De Bloemerd'
  IJssel D30A Cartouche D30C Sportp. Dorrestein
  Rijswijk D30A Victoria D30D Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg D30B Ring Pass Delft D30A Sportpark Roomburg
  Rotterdam D30C HUDITO D30B Sportpark Hazelaarweg
  hdm D30D Nieuwkoop D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Cartouche D30C Alecto D30B Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D30B IJssel D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Nieuwkoop D30A Roomburg D30B Sportp. 'De Dulen'
  Ring Pass Delft D30A Rijswijk D30A Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D30D Rotterdam D30C Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D30A hdm D30D Sportp. 'Hoge Bomen'

Quick Links

Agenda
20-10-2021 Overleg TC JJ
25-10-2021 Trimmers 2 - Roomburg
15-11-2021 Trimmers 1 - HDS 6do
15-12-2021 Algemene Ledenvergadering (dig
Hele agenda
Hoofdsponsoren