Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis Jongens 6E2 hdm J6E5
Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Teammanager 1 Britt Peters    
Aanvoerder Gwen Boers    

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 14304 R.H.V. Leonidas D15
30
16:30 17:45 uit route
12 jun 14401 Groen-Geel D8
thuis
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg D2 20 57 19 0 1 100 18 0
2 Groen-Geel D6 20 48 16 0 4 66 23 0
3 Wateringse veld D2 20 45 15 0 5 65 31 0
4 Leonidas D15 20 33 10 3 7 44 34 0
5 Leiden D7 19 29 8 5 6 34 23 0
6 Leonidas D13 20 26 7 5 8 39 42 0
7 Rijswijk D3 20 25 7 4 9 20 36 0
8 Victoria D11 20 22 6 4 10 41 42 0
9 HDM D5 20 17 5 2 13 20 48 0
10 Schiedam D6 19 16 5 1 13 31 69 0
11 Westland D3 20 11 4 2 14 34 76 3
12 Groen-Geel D8 20 11 3 2 15 20 72 0

Uitslagenmatrix
  Groen-Geel D6Groen-Geel D8Leiden D7Leonidas D13Leonidas D15Rijswijk D3Westland D3HDM D5Victoria D11Ypenburg D2-OSchiedam D6Wateringse veld D2-O
Groen-Geel D6   5-0 3-0 2-0 3-0 1-0 6-3 5-0 4-2 1-4 5-1
Groen-Geel D8   0-8 1-2 1-3 0-2 6-1 2-0 1-4 0-5 2-1 1-6
Leiden D7 1-0 4-0   1-1 5-0 3-1 0-1 1-1 1-5 1-3
Leonidas D13 1-4 5-0 0-0   3-1 1-1 5-1 2-2 2-4 3-2 0-3
Leonidas D15 0-1 5-0 1-1 0-1   4-0 3-2 1-5 3-5 7-1 0-4
Rijswijk D3 0-3 2-1 0-1 2-2 2-2   2-1 1-0 0-2 2-1 2-1
Westland D3 0-4 1-3 4-4 1-5 1-2   2-1 0-2 1-11 3-0 5-4
HDM D5 0-4 1-1 0-1 3-2 0-2 4-1 0-3   2-1 0-6 0-6
Victoria D11 2-4 1-1 3-1 2-3 0-0 2-2 1-2   1-4 7-0 1-3
Ypenburg D2-O 4-3 6-1 2-1 5-1 2-0 7-0 3-1 6-0   5-0 6-0
Schiedam D6 2-6 5-2 2-2 3-1 1-2 3-2 2-1 3-1 1-10   2-4
Wateringse veld D2-O 3-2 6-0 2-0 1-3 0-1 4-1 6-2 2-1 3-2 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Westland D3 Groen-Geel D6 0-4 Definitief
.. Leiden D7 Leonidas D15 1-1 Definitief
.. Rijswijk D3 Leonidas D13 2-2 Definitief
.. HDM D5 Victoria D11 2-1 Definitief
.. Schiedam D6 Wateringse veld D2-O 2-4 Definitief
.. Ypenburg D2-O Groen-Geel D8 6-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Wateringse veld D2-O Westland D3 6-2 Definitief
.. Victoria D11 Schiedam D6 7-0 Definitief
.. Leonidas D13 HDM D5 2-2 Definitief
.. Leonidas D15 Rijswijk D3 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D8 Leiden D7 0-8 Definitief
.. Groen-Geel D6 Ypenburg D2-O 1-4 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Schiedam D6 Leonidas D13 3-1 Definitief
.. HDM D5 Leonidas D15 0-2 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Victoria D11 2-1 Definitief
.. Rijswijk D3 Groen-Geel D8 2-1 Definitief
.. Leiden D7 Groen-Geel D6 1-0 Definitief
.. Ypenburg D2-O Westland D3 7-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Westland D3 Leiden D7 1-3 Definitief
.. Leonidas D15 Schiedam D6 7-1 Definitief
.. Leonidas D13 Victoria D11 2-4 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Ypenburg D2-O 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D8 HDM D5 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D6 Rijswijk D3 1-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Schiedam D6 Groen-Geel D8 5-2 Definitief
.. Rijswijk D3 Westland D3 2-1 Definitief
.. HDM D5 Groen-Geel D6 0-4 Definitief
.. Leiden D7 Ypenburg D2-O 1-5 Definitief
.. Leonidas D13 Wateringse veld D2-O 0-3 Definitief
.. Victoria D11 Leonidas D15 2-3 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Ypenburg D2-O Rijswijk D3 2-0 Definitief
.. Westland D3 HDM D5 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D6 Schiedam D6 5-1 Definitief
.. Groen-Geel D8 Victoria D11 1-4 Definitief
.. Leonidas D15 Leonidas D13 0-1 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Leiden D7 2-0 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Schiedam D6 Westland D3 3-2 Definitief
.. HDM D5 Ypenburg D2-O 0-6 Definitief
.. Rijswijk D3 Leiden D7 0-1 Definitief
.. Leonidas D15 Wateringse veld D2-O 0-4 Definitief
.. Leonidas D13 Groen-Geel D8 5-0 Definitief
.. Victoria D11 Groen-Geel D6 2-4 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Leiden D7 HDM D5 0-1 Definitief
.. Ypenburg D2-O Schiedam D6 5-0 Definitief
.. Westland D3 Victoria D11 0-2 Definitief
.. Groen-Geel D6 Leonidas D13 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D8 Leonidas D15 1-3 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Rijswijk D3 4-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Leonidas D15 Groen-Geel D6 0-1 Definitief
.. Groen-Geel D8 Wateringse veld D2-O 1-6 Definitief
.. HDM D5 Rijswijk D3 4-1 Definitief
.. Schiedam D6 Leiden D7 2-2 Definitief
.. Victoria D11 Ypenburg D2-O 1-4 Definitief
.. Leonidas D13 Westland D3 5-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Leiden D7 Victoria D11 1-1 Definitief
.. Ypenburg D2-O Leonidas D13 5-1 Definitief
.. Westland D3 Leonidas D15 1-5 Definitief
.. Groen-Geel D6 Groen-Geel D8 5-0 Definitief
.. Rijswijk D3 Schiedam D6 2-1 Definitief
.. HDM D5 Wateringse veld D2-O 0-6 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Leonidas D15 Ypenburg D2-O 3-5 Definitief
.. Leonidas D13 Leiden D7 0-0 Definitief
.. Victoria D11 Rijswijk D3 0-0 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 3-2 Definitief
.. Schiedam D6 HDM D5 2-1 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Groen-Geel D8 Westland D3 6-1 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Groen-Geel D6 Westland D3 6-3 Definitief
.. Leonidas D15 Leiden D7 1-1 Definitief
.. Leonidas D13 Rijswijk D3 1-1 Definitief
.. Victoria D11 HDM D5 1-2 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Schiedam D6 4-1 Definitief
.. Groen-Geel D8 Ypenburg D2-O 0-5 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Schiedam D6 Victoria D11 3-1 Definitief
.. HDM D5 Leonidas D13 3-2 Definitief
.. Rijswijk D3 Leonidas D15 2-2 Definitief
.. Leiden D7 Groen-Geel D8 4-0 Definitief
.. Ypenburg D2-O Groen-Geel D6 4-3 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Victoria D11 Wateringse veld D2-O 1-3 Definitief
.. Leonidas D15 HDM D5 3-2 Definitief
.. Westland D3 Ypenburg D2-O 1-11 Definitief
.. Groen-Geel D6 Leiden D7 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D8 Rijswijk D3 0-2 Definitief
.. Leonidas D13 Schiedam D6 3-2 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Ypenburg D2-O Wateringse veld D2-O 6-0 Definitief
.. Leiden D7 Westland D3 3-1 Definitief
.. Rijswijk D3 Groen-Geel D6 0-3 Definitief
.. Schiedam D6 Leonidas D15 1-2 Definitief
.. HDM D5 Groen-Geel D8 1-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Leonidas D15 Victoria D11 1-5 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Leonidas D13 1-3 Definitief
.. Groen-Geel D6 HDM D5 5-0 Definitief
.. Ypenburg D2-O Leiden D7 2-1 Definitief
.. Westland D3 Rijswijk D3 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D8 Schiedam D6 2-1 Definitief
ZATERDAG 16 APRIL 2022
.. Westland D3 Wateringse veld D2-O 5-4 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Victoria D11 Groen-Geel D8 1-1 Definitief
.. Leonidas D13 Leonidas D15 3-1 Definitief
.. Leiden D7 Wateringse veld D2-O 1-3 Definitief
.. Rijswijk D3 Ypenburg D2-O 0-2 Definitief
.. HDM D5 Westland D3 0-3 Definitief
.. Schiedam D6 Groen-Geel D6 2-6 Definitief
ZONDAG 1 MEI 2022
.. Victoria D11 Leonidas D13 3-1 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Groen-Geel D8 Leonidas D13 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D6 Victoria D11 4-2 Definitief
.. Westland D3 Schiedam D6 3-0 Definitief
.. Leiden D7 Rijswijk D3 5-0 Definitief
.. Ypenburg D2-O HDM D5 3-1 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Leonidas D15 0-1 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Schiedam D6 Ypenburg D2-O 1-10 Definitief
.. HDM D5 Leiden D7 0-1 Definitief
.. Rijswijk D3 Wateringse veld D2-O 2-1 Definitief
.. Leonidas D13 Groen-Geel D6 1-4 Definitief
.. Victoria D11 Westland D3 2-2 Definitief
.. Leonidas D15 Groen-Geel D8 5-0 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Ypenburg D2-O Victoria D11 6-0 Definitief
.. Westland D3 Leonidas D13 4-4 Definitief
.. Groen-Geel D6 Leonidas D15 3-0 Definitief
.. Wateringse veld D2-O Groen-Geel D8 6-0 Definitief
.. Rijswijk D3 HDM D5 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 MEI 2022
  Groen-Geel D8 Groen-Geel D6 15:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D13 Ypenburg D2-O 14:15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D15 Westland D3 17:45 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D6 Rijswijk D3 10:30 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D11 Leiden D7 14:15 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Wateringse veld D2-O HDM D5 16:30 Wateringse Veld
ZATERDAG 4 JUNI 2022
  Leiden D7 Schiedam D6 Sportpark de Krogt
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Groen-Geel D6 Wateringse veld D2-O 9:25 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDM D5 Schiedam D6 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden D7 Leonidas D13 14:00 Sportpark de Krogt
  Rijswijk D3 Victoria D11 11:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westland D3 Groen-Geel D8 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D2-O Leonidas D15 11:15 Sportcomplex "De Bras"

Quick Links

Agenda
26-5-2022 Hemelvaarts Clinic met Heren 1
6-6-2022 Trimmers 1 - Ypenburg
10-6-2022 Summer Vibes Pubquiz
11-6-2022 Summer Vibes Vrijwilligers BBQ
Hele agenda
Hoofdsponsoren