Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis Jongens 6E2 hdm J6E5
Kies een ander team :
Meisjes C5

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Train(st)er 1 Lisa Klijn    
Train(st)er 2 Isa van Oosterhout    
Train(st)er 3 Fleur Lievaart    
Train(st)er 4 Eline Fioole    
Coach 2 Sylvia Koehler    
Coach 1 Jaco Flach    

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
28 mei 56074 Hockey Club Wateringse Veld MC5
10:35 11:05 thuis AddConsult Veld (2)
   let op! uit sokken  
11 jun 56216 Hockeyclub Barendrecht MC4
30
uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MC4 8 24 8 0 0 39 13 0
2 Derby MC4 9 18 6 0 3 41 17 0
3 Capelle MC1 8 14 4 2 2 19 19 0
4 Wateringse veld MC5 8 10 3 1 4 25 27 0
5 Westland MC5 8 4 1 1 6 16 33 0
6 Voorne MC3 9 3 1 0 8 14 45 0

Uitslagenmatrix
  Capelle MC1Voorne MC3Barendrecht MC4Derby MC4Westland MC5Wateringse veld MC5
Capelle MC1   3-1 2-1 2-2 4-1
Voorne MC3   1-5 0-9 3-2 0-3
Barendrecht MC4 4-1 6-1   2-1 5-2
Derby MC4 7-2 7-1 1-4   6-2 4-2
Westland MC5 1-3 5-3 1-6 2-5  
Wateringse veld MC5 2-2 5-4 5-7 5-1  

Uitslagen
ZATERDAG 12 MAART 2022
.. Wateringse veld MC5 Capelle MC1 2-2 Definitief
.. Derby MC4 Westland MC5 6-2 Definitief
ZATERDAG 19 MAART 2022
.. Capelle MC1 Derby MC4 2-1 Definitief
.. Barendrecht MC4 Wateringse veld MC5 5-2 Definitief
.. Westland MC5 Voorne MC3 5-3 Definitief
ZATERDAG 26 MAART 2022
.. Derby MC4 Barendrecht MC4 1-4 Definitief
.. Wateringse veld MC5 Voorne MC3 5-4 Definitief
.. Capelle MC1 Westland MC5 2-2 Definitief
ZATERDAG 2 APRIL 2022
.. Wateringse veld MC5 Westland MC5 5-1 Definitief
.. Voorne MC3 Derby MC4 0-9 Definitief
.. Barendrecht MC4 Capelle MC1 4-1 Definitief
ZATERDAG 9 APRIL 2022
.. Derby MC4 Wateringse veld MC5 4-2 Definitief
.. Capelle MC1 Voorne MC3 3-1 Definitief
.. Westland MC5 Barendrecht MC4 1-6 Definitief
ZATERDAG 16 APRIL 2022
.. Voorne MC3 Barendrecht MC4 1-5 Definitief
ZATERDAG 23 APRIL 2022
.. Barendrecht MC4 Voorne MC3 6-1 Definitief
.. Westland MC5 Derby MC4 2-5 Definitief
.. Capelle MC1 Wateringse veld MC5 4-1 Definitief
ZATERDAG 14 MEI 2022
.. Wateringse veld MC5 Barendrecht MC4 5-7 Definitief
.. Derby MC4 Capelle MC1 7-2 Definitief
.. Voorne MC3 Westland MC5 3-2 Definitief
VRIJDAG 20 MEI 2022
.. Derby MC4 Voorne MC3 7-1 Definitief
ZATERDAG 21 MEI 2022
.. Westland MC5 Capelle MC1 1-3 Definitief
.. Voorne MC3 Wateringse veld MC5 0-3 Definitief
.. Barendrecht MC4 Derby MC4 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 28 MEI 2022
  Capelle MC1 Barendrecht MC4 9:30 Sportp. 'Schenkel'
  Westland MC5 Wateringse veld MC5 11:05 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 11 JUNI 2022
  Barendrecht MC4 Westland MC5 Sportpark 'De Doorbraak'
  Voorne MC3 Capelle MC1 Sportp. Boerseweg
  Wateringse veld MC5 Derby MC4 13:30 Wateringse Veld

Quick Links

Agenda
26-5-2022 Hemelvaarts Clinic met Heren 1
6-6-2022 Trimmers 1 - Ypenburg
10-6-2022 Summer Vibes Pubquiz
11-6-2022 Summer Vibes Vrijwilligers BBQ
Hele agenda
Hoofdsponsoren