Wedstrijdschema
laat schema zien voor

22 september | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 5375 hdm JA3 15:15 16:00 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Veteranen A (va-h)
Jongens A2 5311 HV Spijkenisse JA1 30 11:00 12:00 uit -   info
Jongens B1 6648 Leidse Hockey Club Roomburg JB1 30 09:45 10:45 uit -   info
Jongens B2 6470 HV Spijkenisse JB1 30 14:15 15:15 uit -   info
Jongens C1 8811 HGC JC2 30 16:45 17:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C2 8425 MHV Evergreen JC1 12:30 13:00 Veld 3  info
Fluiten: Daan van der Wel (Jongens A1) en Sjoerd Groenewegen (Jongens A1)
Jongens D1 10867 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD2 12:00 12:30 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Tijmen van Oostenbruggen (Jongens A1) en Sem Radermacher (Jongens A1)
Jongens D2 10881 HC Ypenburg JD4 14:00 14:30 Veld 3  info
Fluiten: Rosanne van Kampen (Meisjes A3) en Quinty Luijkx (Meisjes A3)
Jongens 6E3 1179 LOHC JE7 09:30 10:00 Veneco Veld  info
Jongens 8E1 555 Hockey Club Rotterdam J8E3 08:15 08:45 Veld 3  info
Jongens 8E2 509 R.H.V. Leonidas J8E3 30 10:00 11:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 1531 Berkel Rodenrijs JF4 30 10:15 11:15 uit -   info

22 september | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 5559 hdm MA2 30 12:45 14:00 uit -   info
Meisjes A2 6064 Craeyenhout MA1 30 16:20 17:30 uit -   info
Meisjes A3 5572 HV Victoria MA4 17:00 17:30 Veld 3  info
Fluiten: Dames 3 (d3)
Meisjes A4 6104 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA5 45 13:00 14:15 uit -   info
Meisjes B1 8006 H.C. Derby MB1 13:30 14:15 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Marcel Piekar (Veteranen A) en Auke van de Beek (Heren 1)
Meisjes B2 7118 HC Voorne MB1 15:30 16:00 Veneco Veld  info
Fluiten: Veterinnen A (va-d) Zondag
Meisjes B3 7746 Craeyenhout MB3 10:45 11:15 Veneco Veld  info
Fluiten: Dames 4 (D4 Js)
Meisjes B4 8099 HGC MB8 30 13:15 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B5 7459 Noordwijk MB5 45 13:00 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B6 7796 H.C. Derby MB6 45 16:30 17:45 uit -   info
Meisjes C1 9946 Klein Zwitserland MC2 17:00 17:45 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Mick de Gruiter (Jongens A1) en Jip Odinot (Jongens A1)
Meisjes C2 8866 HV Victoria MC3 30 14:45 16:00 uit -   info
Meisjes C3 9724 R.H.V. Leonidas MC3 30 09:30 10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 10071 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC3 17:00 17:30 Veneco Veld  info
Fluiten: Jacco Duindam en Ferry van der Pal
Meisjes C5 9131 hdm MC6 30 15:15 16:15 uit -   info
Meisjes C6 9813 HC Alphen MC7 15:25 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Isa Rutten (Meisjes B1) en Nina Steijn (Meisjes B1)
Meisjes D1 12264 Hockey Club Rotterdam MD5 10:00 10:45 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Tijs van der Sar (Jongens A1) en Jens de Bruijn (Jongens A1)
Meisjes D2 11139 Rijswijksche Hockey Club MD2 13:45 14:15 Veneco Veld  info
Fluiten: José Litjens (Veterinnen A) en Leen de Mos
Meisjes D3 12104 HDS MD3 11:00 11:30 Veld 3  info
Fluiten: Demi van den Berg (Meisjes B1) en Iris Samantha den Hartog (Meisjes B1)
Meisjes D5 11330 Rijswijksche Hockey Club MD4 30 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes D6 11064 hdm MD10 12:15 12:45 Veneco Veld  info
Fluiten: Edgar van Os (Jongens A1) en Quinty Zegwaard (Meisjes B2)
Meisjes D7 11071 HC Ypenburg MD5 08:30 09:00 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Ralf Radermacher en Sem Radermacher (Jongens A1)
Meisjes 8E1 18147 LOHC M8E2 09:30 10:00 Veld 3  info
Meisjes 8E2 2169 R.H.V. Leonidas M8E2 30 11:30 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E3 2367 HC De IJssel M8E3 30 09:30 10:30 uit -   info
Meisjes 8E4 1917 Ring Pass Delft M8E4 08:15 08:45 Veld 3  info
Meisjes E5 3817 V.M.H.C. CARTOUCHE ME8 30 09:10 10:10 uit -   info
  Veld 6-mini;  
Meisjes E6 3694 R.H.V. Leonidas ME10 08:15 08:45 Veneco Veld  info
Meisjes E7 3546 Klein Zwitserland ME14 09:45 10:15 Veld 3  info
Meisjes E8 3114 Ring Pass Delft ME8 08:15 08:45 Veneco Veld  info
Meisjes E9 3797 LOHC ME15 45 09:15 10:30 uit -   info
  veld 2B  
Meisjes F1 4218 HC Capelle MF1 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes F2 4907 hdm MF5 30 09:45 10:45 uit -   info
Meisjes F3 4823 HC Ypenburg MF2 09:45 10:15 Veld 3  info
Meisjes F4 4590 M.H.C. Krimpen MF2 45 08:45 10:00 uit -   info
Meisjes F5 4957 Klein Zwitserland MF10 45 07:30 08:45 uit -   info

22 september | Mixed

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
G1 12086 D.H.C. Hudito G 1 09:15 09:45 Veneco Veld  info
Fluiten: Femke Babijn (Meisjes A1) en Marcel Piekar (Veteranen A)


Quick Links

Agenda
22-9-2018 Bitjes happen
24-9-2018 Coaching 8-tal teams JJ door F
26-9-2018 Scheidsrechterscursus
3-10-2018 Scheidsrechtersexamen
Hele agenda
Hoofdsponsoren