Wedstrijdschema
20 april | Jongens |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
JO12-1 | Dordrechtse Mixed Hockey Club JO12-1 | 45 | 13:05 | 14:20 | uit - KG Water | info | ||
JO14-1 | Ring Pass Delft JO14-3 | 13:20 | 13:50 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Noah Knegt en George Wilmot | ||||||||
JO16-1 | Rijswijksche Hockey Club JO16-1 | 09:30 | 10:00 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Veteranen A (va-h) | ||||||||
JO18-1 | MHC MEP JO18-1 | 0 | 13:30 | 14:00 | uit - KG Water | info | ||
JO10-1 | HC Ypenburg JO10-1 | 30 | 08:55 | 09:55 | uit - KG Zand | info | ||
JO8-1 | HC Delfshaven JO8-2 | 0 | 09:30 | 10:00 | Rotterdam | info | ||
JO9-1 | MHV Forcial JO9-1 | 08:15 | 08:45 | AddConsult Veld (2) | info |
20 april | Meisjes |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
MO12-1 | HC Pijnacker MO12-1 | 30 | 09:00 | 10:15 | uit - KG Semi | info | ||
MO12-2 | Hockeyclub Barendrecht MO12-4 | 30 | 10:55 | 11:55 | uit - KG Water | info | ||
MO12-3 | HC De Hoeksche Waard MO12-1 | 30 | 11:50 | 12:50 | uit - KG Zand | info | ||
MO12-5 | Berkel Rodenrijs MO12-8 | 30 | 13:15 | 14:15 | uit - KG Semi | info | ||
MO14-1 | hdm MO14-2 | 30 | 09:05 | 10:20 | uit - KG Water | info | ||
MO14-2 | HC Voorne MO14-1 | 09:15 | 10:00 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Puk Koene (MO18-4) en Babet van Eijk (MO18-4 zaal) | ||||||||
MO14-3 | hdm MO14-6 | 09:45 | 10:15 | AddConsult Veld (2) | info | |||
Fluiten: Amy Franken (MO18-4) en Eva Haas (MO18-4) | ||||||||
MO14-4 | LOHC MO14-7 | 11:45 | 12:15 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Gino Kamp (JO16-1) en Christian de Wit (JO16-1) | ||||||||
MO14-5 | HC Schiedam MO14-5 | 09:55 | 10:25 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Jade Nederpel (MO18-4 zaal) en Marit Tukker (MO18-4 zaal) | ||||||||
MO14-6 | Dordrechtse Mixed Hockey Club MO14-6 | 45 | 10:45 | 12:05 | uit - KG Water | info | ||
MO16-1 | B.H.V. Push MO16-1 | 11:15 | 12:00 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Wilbert Litjens en Paul Litjens (H30-1) | ||||||||
MO16-3 | HC De Hoeksche Waard MO16-2 | 11:20 | 11:50 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Dames 2 (D2) | ||||||||
MO16-4 | D.H.C. Hudito MO16-2 | 13:10 | 13:40 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Dames jong 3 | ||||||||
MO18-1 | G.H.C. RAPID MO18-1 | 45 | 09:15 | 10:45 | uit - KG Water | info | ||
MO18-2 | LOHC MO18-8 | 45 | 10:35 | 12:00 | uit - KG Semi | info | ||
MO18-3 | HC Ypenburg MO18-3 | 30 | 13:15 | 14:15 | uit - KG Water | info | ||
MO18-4 | LOHC MO18-6 | 13:35 | 14:05 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Dames 3 (d3) | ||||||||
MO10-2 | HDS MO10-4 | 15 | 08:00 | 08:45 | uit - KG Water | info | ||
MO10-3 | Ring Pass Delft MO10-4 | 08:15 | 08:45 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
MO7-1 | Rijswijksche Hockey Club MO7-3 | 30 | 08:00 | 09:00 | uit - KG Water | info | ||
MO8-1 | HC Pijnacker MO8-1 | 30 | 08:00 | 09:00 | uit - KG Zand | info | ||
MO8-3 | HDS MO8-2 | 08:15 | 08:45 | Worldstream Veld (1) | info | |||
MO9-1 | Rijswijksche Hockey Club MO9-1 | 08:45 | BICT Groep Veld (3) | info | ||||
MO9-2 | Craeyenhout MO9-3 | 08:15 | 08:45 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
MO9-3 | HC Pijnacker MO9-4 | 08:15 | 08:45 | AddConsult Veld (2) | info | |||
MO9-4 | Rijswijksche Hockey Club MO9-5 | 08:15 | 08:45 | AddConsult Veld (2) | info |
20 april | Mixed |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
MO7-2-mix | V.M.H.C. CARTOUCHE MO7-Blauw | 08:15 | 08:45 | Worldstream Veld (1) | info | |||
GHA | D.H.C. Hudito G2 | 30 | 09:30 | 10:30 | uit - KG Water | info |
Quick Links
Agenda
19-4-2024 | Clinic Herman Broerenschool |
22-4-2024 | Coachgesprekken MO18 |
23-4-2024 | Coachgesprekken MO16 |
24-4-2024 | Bestuursvergadering |
Hele agenda |
Hoofdsponsoren